EKIPA SRL
| Denumire | EKIPA SRL |
| CUI | 13776748 |
| Nr. Reg. Com. | J2001000154333 |
| EUID | ROONRC.J2001000154333 |
| CAEN | 8001 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-03-15 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ROIBU BOGDAN-MĂDĂLIN | DEPLINE, ÎN MOD SEPARAT CU PRICOP OCTAVIAN | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 817 322 | -832 347 | 13 922 592 | 1 630 190 | 10 698 352 | -1 594 050 | 237 |
| 2024 | 22 292 119 | -2 097 840 | 8 610 195 | 1 630 618 | 6 217 874 | -761 703 | 171 |
| 2023 | 2 129 386 | 20 432 | 1 197 203 | 1 350 178 | 1 185 624 | 1 338 599 | 40 |
| 2022 | 2 965 560 | -20 383 | 716 227 | 602 315 | 1 432 279 | 1 318 367 | 67 |
| 2021 | 3 038 452 | 196 120 | 457 641 | 604 453 | 1 191 938 | 1 338 750 | 76 |
| 2020 | 5 188 047 | 541 692 | 678 045 | 606 737 | 1 213 938 | 1 142 630 | 111 |
| 2019 | 6 436 482 | 1 237 957 | 1 747 194 | 931 649 | 2 501 414 | 1 685 869 | 125 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises29 817 322 lei
34%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EKIPA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8001 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Descriere Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Cod CAEN principal | 80 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Suceava , domeniul 8001: Activități de investigații și servicii private de protecție
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EKIPA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EKIPA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EKIPA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.630.618 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.217.874 |
| Stocuri | 43.018 |
| Creante | 4.378.655 |
| Casa si conturi la banci | 1.796.201 |
| DATORII | 8.610.195 |
| CAPITALURI - TOTAL | -761.703 |
| Capital subscris varsat | 530.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.292.119 |
| VENITURI TOTALE | 22.370.257 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.465.950 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.095.693 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.097.840 |
| Numar mediu de salariati | 171 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.350.178 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.185.624 |
| Stocuri | 29.878 |
| Creante | 1.064.492 |
| Casa si conturi la banci | 91.254 |
| DATORII | 1.197.203 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.338.599 |
| Capital subscris varsat | 530.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.129.386 |
| VENITURI TOTALE | 2.258.591 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.236.366 |
| Profitul brut | 22.225 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.432 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 602.315 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.432.279 |
| Stocuri | 25.064 |
| Creante | 1.384.525 |
| Casa si conturi la banci | 22.690 |
| DATORII | 716.227 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.318.367 |
| Capital subscris varsat | 530.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.965.560 |
| VENITURI TOTALE | 3.154.400 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.169.083 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.683 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 20.383 |
| Numar mediu de salariati | 67 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 604.453 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.191.938 |
| Stocuri | 14.681 |
| Creante | 1.122.997 |
| Casa si conturi la banci | 54.260 |
| DATORII | 457.641 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.338.750 |
| Capital subscris varsat | 530.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.038.452 |
| VENITURI TOTALE | 3.308.762 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.076.402 |
| Profitul brut | 232.360 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 196.120 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 606.737 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.213.938 |
| Stocuri | 4.821 |
| Creante | 895.858 |
| Casa si conturi la banci | 313.259 |
| DATORII | 678.045 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.142.630 |
| Capital subscris varsat | 530.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.188.047 |
| VENITURI TOTALE | 5.770.952 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.106.950 |
| Profitul brut | 664.002 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 541.692 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 111 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 221.423 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.678.616 |
| Stocuri | 395 |
| Creante | 986.961 |
| Casa si conturi la banci | 691.260 |
| DATORII | 1.159.864 |
| CAPITALURI - TOTAL | 740.175 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.725.261 |
| VENITURI TOTALE | 3.826.747 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.622.083 |
| Profitul brut | 204.664 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 166.372 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 124 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 227.787 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.518.916 |
| Stocuri | 8.552 |
| Creante | 781.224 |
| Casa si conturi la banci | 729.140 |
| DATORII | 1.172.900 |
| CAPITALURI - TOTAL | 573.803 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.545.741 |
| VENITURI TOTALE | 3.546.349 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.193.505 |
| Profitul brut | 352.844 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 304.463 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 122 |