AGRO-NORM 2001 SRL
| Denumire | AGRO-NORM 2001 SRL |
| CUI | 13719793 |
| Nr. Reg. Com. | J2001000060115 |
| EUID | ROONRC.J11/60/2001 |
| CAEN | 1091 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-02-20 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| WIESEHOFF MARCEL | - | Germania |
| WIESEHOFF MARCEL | - | Germania |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 547 031 | 1 724 189 | 15 158 746 | 17 096 344 | 25 431 567 | 20 390 630 | 12 |
| 2024 | 30 076 985 | 137 679 | 19 088 587 | 19 067 154 | 26 647 057 | 18 900 793 | 10 |
| 2023 | 35 774 460 | -241 214 | 22 605 900 | 20 744 591 | 29 367 476 | 18 763 113 | 17 |
| 2022 | 30 160 702 | 6 120 071 | 19 784 374 | 16 950 154 | 28 948 476 | 19 004 327 | 17 |
| 2021 | 19 714 492 | 4 161 048 | 13 073 627 | 17 496 737 | 15 463 515 | 12 603 242 | 15 |
| 2020 | 7 574 498 | 440 708 | 13 891 633 | 16 593 267 | 13 746 942 | 8 442 194 | 15 |
| 2019 | 5 701 172 | 1 211 583 | 4 984 381 | 4 716 843 | 8 045 188 | 8 001 486 | 10 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 547 031 lei
22%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGRO-NORM 2001 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1091 Rev. 2 (echivalent: 1091 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă |
| Descriere Activitate | Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Caraş-Severin , domeniul 1091: Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGRO-NORM 2001 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGRO-NORM 2001 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGRO-NORM 2001 SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.067.154 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.647.057 |
| Stocuri | 5.425.594 |
| Creante | 21.096.009 |
| Casa si conturi la banci | 125.454 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 492.062 |
| DATORII | 19.088.587 |
| VENITURI IN AVANS | 8.216.893 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.900.793 |
| Capital subscris varsat | 9.352.390 |
| Cifra de afaceri neta | 30.076.985 |
| VENITURI TOTALE | 32.084.763 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.918.800 |
| Profitul brut | 165.963 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 137.679 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.744.591 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.367.476 |
| Stocuri | 4.867.790 |
| Creante | 23.927.387 |
| Casa si conturi la banci | 572.299 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 444.131 |
| DATORII | 22.605.900 |
| VENITURI IN AVANS | 9.187.185 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.763.113 |
| Capital subscris varsat | 9.352.390 |
| Cifra de afaceri neta | 35.774.460 |
| VENITURI TOTALE | 30.977.964 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.219.178 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 241.214 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 241.214 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.950.154 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.948.476 |
| Stocuri | 12.933.848 |
| Creante | 16.002.210 |
| Casa si conturi la banci | 12.418 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 147.951 |
| DATORII | 19.784.374 |
| VENITURI IN AVANS | 7.257.880 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.004.327 |
| Capital subscris varsat | 9.352.390 |
| Cifra de afaceri neta | 30.160.702 |
| VENITURI TOTALE | 41.341.148 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.335.005 |
| Profitul brut | 7.006.143 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.120.071 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.496.737 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.463.515 |
| Stocuri | 11.174.602 |
| Creante | 3.953.324 |
| Casa si conturi la banci | 335.589 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 218.989 |
| DATORII | 13.073.627 |
| VENITURI IN AVANS | 7.502.372 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.603.242 |
| Capital subscris varsat | 9.352.390 |
| Cifra de afaceri neta | 19.714.492 |
| VENITURI TOTALE | 27.387.968 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.541.291 |
| Profitul brut | 4.846.677 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.161.048 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.593.267 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.746.942 |
| Stocuri | 4.060.885 |
| Creante | 9.151.791 |
| Casa si conturi la banci | 534.266 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 184.188 |
| DATORII | 13.891.633 |
| VENITURI IN AVANS | 8.190.570 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.442.194 |
| Capital subscris varsat | 9.352.390 |
| Cifra de afaceri neta | 7.574.498 |
| VENITURI TOTALE | 9.061.666 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.545.890 |
| Profitul brut | 515.776 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 440.708 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.716.843 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.045.188 |
| Stocuri | 3.045.754 |
| Creante | 4.951.279 |
| Casa si conturi la banci | 48.155 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 223.836 |
| DATORII | 4.984.381 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.001.486 |
| Capital subscris varsat | 9.352.390 |
| Cifra de afaceri neta | 5.701.172 |
| VENITURI TOTALE | 8.330.006 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.906.559 |
| Profitul brut | 1.423.447 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.211.583 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 989.385 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.767.777 |
| Stocuri | 3.116.905 |
| Creante | 4.293.737 |
| Casa si conturi la banci | 357.135 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 64.620 |
| DATORII | 1.804.612 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.017.170 |
| Capital subscris varsat | 9.352.390 |
| Cifra de afaceri neta | 7.820.204 |
| VENITURI TOTALE | 8.345.616 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.021.280 |
| Profitul brut | 2.324.336 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.173.614 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.084.428 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.208.702 |
| Stocuri | 3.367.033 |
| Creante | 1.688.429 |
| Casa si conturi la banci | 153.240 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 82.870 |
| DATORII | 1.532.444 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.843.556 |
| Capital subscris varsat | 9.352.390 |
| Cifra de afaceri neta | 5.007.877 |
| VENITURI TOTALE | 7.589.166 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.430.499 |
| Profitul brut | 158.667 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 158.667 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 831.783 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.694.473 |
| Stocuri | 2.713.387 |
| Creante | 1.954.564 |
| Casa si conturi la banci | 26.522 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.890 |
| DATORII | 11.880.451 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -6.347.305 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.891.161 |
| VENITURI TOTALE | 9.268.408 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.380.807 |
| Profitul brut | 1.887.601 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.168.715 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |