WHEELS SPEDITION SRL
| Denumire | WHEELS SPEDITION SRL |
| CUI | 13607994 |
| Nr. Reg. Com. | J2000000540038 |
| EUID | ROONRC.J2000000540038 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-12-13 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GHEORGHE MARIAN | - | România |
| GHEORGHE EMILIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 849 159 | -531 121 | 18 148 855 | 15 035 897 | 3 632 977 | -68 216 | 75 |
| 2024 | 36 315 286 | 112 169 | 21 279 615 | 17 763 606 | 4 987 317 | 462 905 | 85 |
| 2023 | 33 970 527 | 899 385 | 25 003 949 | 19 077 636 | 8 056 899 | 2 130 586 | 87 |
| 2022 | 30 125 225 | 251 355 | 19 322 732 | 15 611 141 | 6 311 317 | 2 599 726 | 74 |
| 2021 | 25 348 141 | 276 036 | 13 840 036 | 11 100 361 | 5 984 387 | 3 636 067 | 77 |
| 2020 | 23 143 547 | 118 258 | 14 867 499 | 13 683 579 | 5 677 317 | 4 495 377 | 81 |
| 2019 | 28 938 013 | 126 444 | 15 684 984 | 18 917 563 | 4 613 391 | 7 845 970 | 90 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises30 849 159 lei
-15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “WHEELS SPEDITION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Argeş , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „WHEELS SPEDITION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „WHEELS SPEDITION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „WHEELS SPEDITION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.763.606 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.987.317 |
| Stocuri | 538.673 |
| Creante | 4.062.141 |
| Casa si conturi la banci | 386.503 |
| DATORII | 21.279.615 |
| VENITURI IN AVANS | 1.008.403 |
| CAPITALURI - TOTAL | 462.905 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.315.286 |
| VENITURI TOTALE | 37.635.308 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.427.584 |
| Profitul brut | 207.724 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 112.169 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| DATORII | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.611.141 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.311.317 |
| Stocuri | 890.222 |
| Creante | 4.450.620 |
| Casa si conturi la banci | 970.475 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 19.322.732 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.599.726 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.125.225 |
| VENITURI TOTALE | 36.368.456 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.042.267 |
| Profitul brut | 326.189 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 251.355 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 74 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.100.361 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.984.387 |
| Stocuri | 1.098.285 |
| Creante | 3.745.140 |
| Casa si conturi la banci | 1.140.962 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 391.355 |
| DATORII | 13.840.036 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.636.067 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.348.141 |
| VENITURI TOTALE | 29.500.185 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.141.487 |
| Profitul brut | 358.698 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 276.036 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 77 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.683.579 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.677.317 |
| Stocuri | 826.887 |
| Creante | 3.783.619 |
| Casa si conturi la banci | 1.066.811 |
| DATORII | 14.867.499 |
| VENITURI IN AVANS | -1.980 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.495.377 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.143.547 |
| VENITURI TOTALE | 25.171.210 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.011.393 |
| Profitul brut | 159.817 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 118.258 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 81 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.917.563 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.613.391 |
| Stocuri | 431.438 |
| Creante | 3.289.090 |
| Casa si conturi la banci | 892.863 |
| DATORII | 15.684.984 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.845.970 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.938.013 |
| VENITURI TOTALE | 31.338.679 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.159.141 |
| Profitul brut | 179.538 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 126.444 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 90 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.276.031 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.638.981 |
| Stocuri | 217.020 |
| Creante | 4.709.077 |
| Casa si conturi la banci | 712.884 |
| DATORII | 15.938.333 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.976.679 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.275.154 |
| VENITURI TOTALE | 31.304.018 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.038.615 |
| Profitul brut | 265.403 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 207.039 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 91 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.881.807 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.238.235 |
| Stocuri | 168.828 |
| Creante | 4.643.767 |
| Casa si conturi la banci | 425.640 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 433.891 |
| DATORII | 13.785.605 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.768.328 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.568.296 |
| VENITURI TOTALE | 27.439.084 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.365.085 |
| Profitul brut | 73.999 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 44.052 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.713.635 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.700.235 |
| Stocuri | 90.239 |
| Creante | 4.893.133 |
| Casa si conturi la banci | 716.863 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 510.767 |
| DATORII | 14.200.360 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.724.277 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.574.901 |
| VENITURI TOTALE | 26.499.454 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.591.379 |
| Profitul brut | 908.075 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 755.133 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |