PROINVEST GROUP SRL
| Denumire | PROINVEST GROUP SRL |
| CUI | 13417272 |
| Nr. Reg. Com. | J2000000717225 |
| EUID | ROONRC.J2000000717225 |
| CAEN | 2433 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-09-20 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SANDU VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 214 018 766 | 4 364 569 | 173 308 888 | 166 583 485 | 78 615 888 | 70 946 975 | 369 |
| 2023 | 206 941 871 | 2 988 645 | 170 283 587 | 155 581 690 | 80 163 267 | 66 557 444 | 358 |
| 2022 | 250 248 021 | 12 010 829 | 196 390 731 | 153 574 574 | 108 670 691 | 63 568 799 | 402 |
| 2021 | 219 995 860 | 15 308 943 | 180 690 964 | 157 794 584 | 86 157 607 | 60 654 670 | 397 |
| 2020 | 145 101 637 | 4 425 968 | 117 602 044 | 113 797 410 | 51 724 918 | 45 467 130 | 387 |
| 2019 | 145 092 270 | 7 491 472 | 120 525 415 | 106 947 700 | 58 339 641 | 41 813 900 | 555 |
| 2018 | 138 407 808 | 5 371 447 | 73 605 916 | 70 856 162 | 41 329 458 | 35 071 515 | 467 |
| 2017 | 108 366 872 | 3 607 671 | 70 936 237 | 58 594 839 | 45 555 728 | 29 954 753 | 458 |
| 2016 | 93 046 105 | 3 126 921 | 54 740 418 | 55 228 491 | 29 607 782 | 27 309 890 | 350 |
Statistics
Commercial networks and enterprises214 018 766 lei
3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PROINVEST GROUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2433 Rev. 2 (echivalent: 2433 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Producția de profile obținute la rece |
| Descriere Activitate | Producția de profile obținute la rece |
| Cod CAEN principal | 24 Producția de profile obținute la rece |
| Descriere activitate (principal) | Industria metalurgică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mari , Iaşi , domeniul 2433: Producția de profile obținute la rece
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PROINVEST GROUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PROINVEST GROUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PROINVEST GROUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 166.583.485 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 78.615.888 |
| Stocuri | 62.840.051 |
| Creante | 14.346.148 |
| Casa si conturi la banci | 106.643 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.880.379 |
| DATORII | 173.308.888 |
| VENITURI IN AVANS | 3.823.889 |
| CAPITALURI - TOTAL | 70.946.975 |
| Capital subscris varsat | 15.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 214.018.766 |
| VENITURI TOTALE | 236.886.999 |
| CHELTUIELI TOTALE | 232.273.507 |
| Profitul brut | 4.613.492 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.364.569 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 369 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 155.581.690 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 80.163.267 |
| Stocuri | 58.469.213 |
| Creante | 17.091.033 |
| Casa si conturi la banci | 3.716.700 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.618.475 |
| DATORII | 170.283.587 |
| VENITURI IN AVANS | 3.522.401 |
| CAPITALURI - TOTAL | 66.557.444 |
| Capital subscris varsat | 15.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 206.941.871 |
| VENITURI TOTALE | 218.822.136 |
| CHELTUIELI TOTALE | 215.680.417 |
| Profitul brut | 3.141.719 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.988.645 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 358 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 153.574.574 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 108.670.691 |
| Stocuri | 93.826.275 |
| Creante | 14.282.252 |
| Casa si conturi la banci | 443.149 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.589 |
| DATORII | 196.390.731 |
| VENITURI IN AVANS | 2.307.324 |
| CAPITALURI - TOTAL | 63.568.799 |
| Capital subscris varsat | 15.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 250.248.021 |
| VENITURI TOTALE | 262.759.167 |
| CHELTUIELI TOTALE | 250.408.617 |
| Profitul brut | 12.350.550 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.010.829 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 402 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 157.794.584 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 86.157.607 |
| Stocuri | 63.800.591 |
| Creante | 11.523.268 |
| Casa si conturi la banci | 10.670.958 |
| DATORII | 180.690.964 |
| VENITURI IN AVANS | 2.606.557 |
| CAPITALURI - TOTAL | 60.654.670 |
| Capital subscris varsat | 15.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 219.995.860 |
| VENITURI TOTALE | 233.023.836 |
| CHELTUIELI TOTALE | 216.998.796 |
| Profitul brut | 16.025.040 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.308.943 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 397 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 113.797.410 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 51.724.918 |
| Stocuri | 32.908.415 |
| Creante | 15.902.608 |
| Casa si conturi la banci | 2.503.538 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 469.445 |
| DATORII | 117.602.044 |
| VENITURI IN AVANS | 2.922.599 |
| CAPITALURI - TOTAL | 45.467.130 |
| Capital subscris varsat | 10.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 145.101.637 |
| VENITURI TOTALE | 163.642.681 |
| CHELTUIELI TOTALE | 159.208.976 |
| Profitul brut | 4.433.705 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.425.968 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 387 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 106.947.700 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.339.641 |
| Stocuri | 41.214.772 |
| Creante | 15.022.399 |
| Casa si conturi la banci | 1.935.892 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 275.190 |
| DATORII | 120.525.415 |
| VENITURI IN AVANS | 3.223.216 |
| CAPITALURI - TOTAL | 41.813.900 |
| Capital subscris varsat | 10.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 145.092.270 |
| VENITURI TOTALE | 165.442.648 |
| CHELTUIELI TOTALE | 157.814.383 |
| Profitul brut | 7.628.265 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.491.472 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 555 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 70.856.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 41.329.458 |
| Stocuri | 32.497.493 |
| Creante | 8.220.540 |
| Casa si conturi la banci | 222.936 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.645 |
| DATORII | 73.605.916 |
| VENITURI IN AVANS | 3.536.834 |
| CAPITALURI - TOTAL | 35.071.515 |
| Capital subscris varsat | 10.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 138.407.808 |
| VENITURI TOTALE | 142.174.980 |
| CHELTUIELI TOTALE | 136.380.510 |
| Profitul brut | 5.794.470 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.371.447 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 467 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 58.594.839 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 45.555.728 |
| Stocuri | 31.893.593 |
| Creante | 11.598.202 |
| Casa si conturi la banci | 1.752.644 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.557.047 |
| DATORII | 70.936.237 |
| VENITURI IN AVANS | 4.816.624 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.954.753 |
| Capital subscris varsat | 10.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 108.366.872 |
| VENITURI TOTALE | 115.572.276 |
| CHELTUIELI TOTALE | 111.942.303 |
| Profitul brut | 3.629.973 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.607.671 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 458 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 55.228.491 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.607.782 |
| Stocuri | 18.818.987 |
| Creante | 9.485.690 |
| Casa si conturi la banci | 1.175.355 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.329.992 |
| DATORII | 54.740.418 |
| VENITURI IN AVANS | 5.115.957 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.309.890 |
| Capital subscris varsat | 10.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 93.046.105 |
| VENITURI TOTALE | 96.892.373 |
| CHELTUIELI TOTALE | 93.734.976 |
| Profitul brut | 3.157.397 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.126.921 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 350 |