BOGART BUILDING MANAGEMENT SRL
| Denumire | BOGART BUILDING MANAGEMENT SRL |
| CUI | 12987836 |
| Nr. Reg. Com. | J2000004333403 |
| EUID | ROONRC.J2000004333403 |
| CAEN | 4322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-05-09 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MARCHIŞ TUDOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57 631 278 | 42 688 | 10 889 894 | 247 065 | 14 470 217 | 3 271 707 | 187 |
| 2024 | 53 091 516 | 357 418 | 8 063 218 | 247 769 | 12 247 367 | 4 289 979 | 402 |
| 2023 | 52 510 834 | 1 153 475 | 7 117 431 | 456 409 | 12 181 015 | 5 525 747 | 408 |
| 2022 | 44 214 313 | 933 359 | 8 649 879 | 611 146 | 12 389 363 | 4 372 272 | 512 |
| 2021 | 40 658 023 | 1 785 724 | 6 857 892 | 816 120 | 9 946 354 | 3 438 911 | 554 |
| 2020 | 32 319 355 | 1 593 187 | 4 529 353 | 495 639 | 9 553 487 | 5 052 117 | 396 |
| 2019 | 36 567 997 | -772 578 | 4 003 188 | 552 280 | 7 558 424 | 3 458 929 | 487 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises57 631 278 lei
9%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BOGART BUILDING MANAGEMENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BOGART BUILDING MANAGEMENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BOGART BUILDING MANAGEMENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BOGART BUILDING MANAGEMENT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 247.769 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.247.367 |
| Stocuri | 506.802 |
| Creante | 9.665.999 |
| Casa si conturi la banci | 2.074.566 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.429 |
| DATORII | 8.063.218 |
| PROVIZIOANE | 145.368 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.289.979 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 53.091.516 |
| VENITURI TOTALE | 53.422.262 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.954.696 |
| Profitul brut | 467.566 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 357.418 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 402 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 456.409 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.181.015 |
| Stocuri | 524.304 |
| Creante | 10.300.876 |
| Casa si conturi la banci | 1.355.835 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.754 |
| DATORII | 7.117.431 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.525.747 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.510.834 |
| VENITURI TOTALE | 52.756.666 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.416.205 |
| Profitul brut | 1.340.461 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.153.475 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 408 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 611.146 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.389.363 |
| Stocuri | 604.757 |
| Creante | 9.392.019 |
| Casa si conturi la banci | 2.392.587 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.642 |
| DATORII | 8.649.879 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.372.272 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 44.214.313 |
| VENITURI TOTALE | 44.530.946 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.487.998 |
| Profitul brut | 1.042.948 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 933.359 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 512 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 816.120 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.946.354 |
| Stocuri | 710.168 |
| Creante | 7.023.933 |
| Casa si conturi la banci | 2.212.253 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 99 |
| DATORII | 6.857.892 |
| PROVIZIOANE | 465.770 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.438.911 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.658.023 |
| VENITURI TOTALE | 40.827.476 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.694.886 |
| Profitul brut | 2.132.590 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.785.724 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 554 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 495.639 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.553.487 |
| Stocuri | 629.673 |
| Creante | 5.962.933 |
| Casa si conturi la banci | 2.960.881 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.067 |
| DATORII | 4.529.353 |
| PROVIZIOANE | 471.723 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.052.117 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.319.355 |
| VENITURI TOTALE | 32.612.731 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.697.858 |
| Profitul brut | 1.914.873 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.593.187 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 396 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 552.280 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.558.424 |
| Stocuri | 549.611 |
| Creante | 5.515.902 |
| Casa si conturi la banci | 1.492.911 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.005 |
| DATORII | 4.003.188 |
| VENITURI IN AVANS | 235.145 |
| PROVIZIOANE | 417.447 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.458.929 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.567.997 |
| VENITURI TOTALE | 36.650.842 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.423.420 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 772.578 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 772.578 |
| Numar mediu de salariati | 487 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 697.292 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.177.878 |
| Stocuri | 639.793 |
| Creante | 7.241.903 |
| Casa si conturi la banci | 1.296.182 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.892 |
| DATORII | 5.471.636 |
| VENITURI IN AVANS | 171.219 |
| PROVIZIOANE | 43.700 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.231.507 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.268.649 |
| VENITURI TOTALE | 38.311.874 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.032.151 |
| Profitul brut | 279.723 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 205.285 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 567 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 678.587 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.113.759 |
| Stocuri | 482.723 |
| Creante | 6.300.434 |
| Casa si conturi la banci | 2.330.602 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.197 |
| DATORII | 5.637.245 |
| VENITURI IN AVANS | 158.075 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.026.223 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.175.405 |
| VENITURI TOTALE | 36.193.746 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.976.052 |
| Profitul brut | 1.217.694 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.050.244 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 633 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 657.071 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.906.888 |
| Stocuri | 508.062 |
| Creante | 6.702.864 |
| Casa si conturi la banci | 1.695.962 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.254 |
| DATORII | 6.220.004 |
| VENITURI IN AVANS | 128.523 |
| PROVIZIOANE | 245.707 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.975.979 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.657.671 |
| VENITURI TOTALE | 33.711.324 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.979.720 |
| Profitul brut | 731.604 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 561.490 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 692 |