VLG RO SRL
| Denumire | VLG RO SRL |
| CUI | 12940442 |
| Nr. Reg. Com. | J2000000455123 |
| EUID | ROONRC.J12/455/2000 |
| CAEN | 4690 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-04-21 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DOMOCOS ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 462 260 164 | 10 356 660 | 203 175 972 | 59 164 663 | 244 199 290 | 100 075 367 | 85 |
| 2024 | 412 875 741 | 8 663 993 | 177 457 782 | 57 926 728 | 214 282 005 | 94 779 907 | 0 |
| 2023 | 408 638 035 | 8 748 929 | 163 957 894 | 54 771 989 | 200 416 495 | 91 090 714 | 88 |
| 2022 | 1 600 914 335 | 41 607 432 | 193 341 050 | 40 274 857 | 267 143 813 | 113 823 189 | 87 |
| 2021 | 955 700 086 | 50 458 018 | 267 538 163 | 38 475 680 | 324 617 165 | 95 140 822 | 80 |
| 2020 | 278 520 279 | 8 421 716 | 118 892 571 | 35 984 045 | 130 035 125 | 46 545 400 | 78 |
| 2019 | 339 069 044 | 6 578 496 | 99 301 436 | 34 557 411 | 103 393 064 | 38 123 683 | 75 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises462 260 164 lei
12%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VLG RO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4690 Rev. 2 (echivalent: 4690 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Cluj , domeniul 4690: Comerț cu ridicata nespecializat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VLG RO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VLG RO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VLG RO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 57.926.728 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 214.282.005 |
| Stocuri | 107.795.595 |
| Creante | 97.115.902 |
| Casa si conturi la banci | 9.370.508 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.956 |
| DATORII | 177.457.782 |
| CAPITALURI - TOTAL | 94.779.907 |
| Capital subscris varsat | 15.459.400 |
| Cifra de afaceri neta | 412.875.741 |
| VENITURI TOTALE | 414.597.667 |
| CHELTUIELI TOTALE | 402.274.395 |
| Profitul brut | 12.323.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.663.993 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 54.771.989 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 200.416.495 |
| Stocuri | 99.094.736 |
| Creante | 100.387.530 |
| Casa si conturi la banci | 934.229 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.800 |
| DATORII | 163.957.894 |
| VENITURI IN AVANS | 141.676 |
| CAPITALURI - TOTAL | 91.090.714 |
| Capital subscris varsat | 15.459.400 |
| Cifra de afaceri neta | 408.638.035 |
| VENITURI TOTALE | 412.937.618 |
| CHELTUIELI TOTALE | 402.756.826 |
| Profitul brut | 10.180.792 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.748.929 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 88 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.274.857 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 267.143.813 |
| Stocuri | 140.546.575 |
| Creante | 124.854.671 |
| Casa si conturi la banci | 1.742.567 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 59.587 |
| DATORII | 193.341.050 |
| VENITURI IN AVANS | 314.018 |
| CAPITALURI - TOTAL | 113.823.189 |
| Cifra de afaceri neta | 1.600.914.335 |
| VENITURI TOTALE | 1.608.862.333 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.561.773.050 |
| Profitul brut | 47.089.283 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 41.607.432 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.475.680 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 324.617.165 |
| Stocuri | 144.215.634 |
| Creante | 135.753.302 |
| Casa si conturi la banci | 44.648.229 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 72.501 |
| DATORII | 267.538.163 |
| VENITURI IN AVANS | 486.361 |
| CAPITALURI - TOTAL | 95.140.822 |
| Capital subscris varsat | 15.459.400 |
| Cifra de afaceri neta | 955.700.086 |
| VENITURI TOTALE | 956.649.554 |
| CHELTUIELI TOTALE | 899.411.158 |
| Profitul brut | 57.238.396 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 50.458.018 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 80 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.984.045 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 130.035.125 |
| Stocuri | 71.222.189 |
| Creante | 55.934.992 |
| Casa si conturi la banci | 2.877.944 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 78.587 |
| DATORII | 118.892.571 |
| VENITURI IN AVANS | 659.786 |
| CAPITALURI - TOTAL | 46.545.400 |
| Capital subscris varsat | 15.459.400 |
| Cifra de afaceri neta | 278.520.279 |
| VENITURI TOTALE | 279.195.651 |
| CHELTUIELI TOTALE | 269.603.881 |
| Profitul brut | 9.591.770 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.421.716 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 34.557.411 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 103.393.064 |
| Stocuri | 56.480.950 |
| Creante | 46.016.185 |
| Casa si conturi la banci | 895.929 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 143.230 |
| DATORII | 99.301.436 |
| VENITURI IN AVANS | 668.586 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.123.683 |
| Capital subscris varsat | 15.459.400 |
| Cifra de afaceri neta | 339.069.044 |
| VENITURI TOTALE | 340.612.461 |
| CHELTUIELI TOTALE | 333.131.536 |
| Profitul brut | 7.480.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.578.496 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 75 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.499.846 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 86.051.522 |
| Stocuri | 41.050.282 |
| Creante | 44.475.747 |
| Casa si conturi la banci | 525.424 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 124.932 |
| DATORII | 87.897.159 |
| VENITURI IN AVANS | 659.786 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.119.355 |
| Capital subscris varsat | 15.459.400 |
| Cifra de afaceri neta | 302.150.156 |
| VENITURI TOTALE | 303.008.423 |
| CHELTUIELI TOTALE | 297.088.841 |
| Profitul brut | 5.919.582 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.896.649 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 73 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.605.896 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 70.618.106 |
| Stocuri | 31.333.813 |
| Creante | 37.658.267 |
| Casa si conturi la banci | 373.072 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 88.807 |
| DATORII | 76.430.317 |
| VENITURI IN AVANS | 659.786 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.222.706 |
| Capital subscris varsat | 15.459.400 |
| Cifra de afaceri neta | 176.258.615 |
| VENITURI TOTALE | 177.158.683 |
| CHELTUIELI TOTALE | 172.947.930 |
| Profitul brut | 4.210.753 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.558.197 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.481.444 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 54.431.220 |
| Stocuri | 18.851.428 |
| Creante | 34.809.155 |
| Casa si conturi la banci | 624.441 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.022 |
| DATORII | 63.799.422 |
| VENITURI IN AVANS | 492.755 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.664.509 |
| Capital subscris varsat | 15.459.400 |
| Cifra de afaceri neta | 122.124.070 |
| VENITURI TOTALE | 123.004.364 |
| CHELTUIELI TOTALE | 120.203.537 |
| Profitul brut | 2.800.827 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.746.855 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |