UNICREDIT LEASING FLEET MANAGEMENT SRL
| Denumire | UNICREDIT LEASING FLEET MANAGEMENT SRL |
| CUI | 12523488 |
| Nr. Reg. Com. | J1999011322405 |
| EUID | ROONRC.J1999011322405 |
| CAEN | 7711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-12-17 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANGHEL GEORGE-VALENTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 158 274 133 | 7 723 273 | 371 814 479 | 429 832 819 | 90 348 979 | 147 267 879 | 5 |
| 2024 | 151 783 879 | 20 997 816 | 273 124 629 | 351 970 067 | 61 354 830 | 139 544 606 | 5 |
| 2023 | 151 613 273 | 24 072 914 | 254 449 095 | 314 781 167 | 59 113 278 | 118 546 791 | 7 |
| 2022 | 163 764 645 | 35 279 671 | 280 339 821 | 328 766 376 | 46 776 415 | 94 473 877 | 6 |
| 2021 | 216 234 208 | 17 765 910 | 302 813 776 | 305 418 489 | 47 052 806 | 47 999 227 | 5 |
| 2020 | 253 642 829 | -3 253 696 | 488 747 834 | 410 554 595 | 109 763 922 | 30 233 317 | 5 |
| 2019 | 251 866 260 | -7 597 060 | 715 862 529 | 676 717 610 | 85 899 028 | 33 487 013 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises158 274 133 lei
4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “UNICREDIT LEASING FLEET MANAGEMENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7711 Rev. 2 (echivalent: 7711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare |
| Descriere Activitate | Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare |
| Cod CAEN principal | 77 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare |
| Descriere activitate (principal) | Activități de închiriere și leasing |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 7711: Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „UNICREDIT LEASING FLEET MANAGEMENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „UNICREDIT LEASING FLEET MANAGEMENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „UNICREDIT LEASING FLEET MANAGEMENT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 351.970.067 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 61.354.830 |
| Stocuri | 22.510.175 |
| Creante | 14.958.685 |
| Casa si conturi la banci | 23.885.970 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.145.719 |
| DATORII | 273.124.629 |
| VENITURI IN AVANS | 11.677.934 |
| PROVIZIOANE | 123.447 |
| CAPITALURI - TOTAL | 139.544.606 |
| Capital subscris varsat | 680.000 |
| Cifra de afaceri neta | 151.783.879 |
| VENITURI TOTALE | 173.197.676 |
| CHELTUIELI TOTALE | 148.426.159 |
| Profitul brut | 24.771.517 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.997.816 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 314.781.167 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 59.113.278 |
| Stocuri | 9.693.285 |
| Creante | 11.478.474 |
| Casa si conturi la banci | 37.941.519 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.689.715 |
| DATORII | 254.449.095 |
| VENITURI IN AVANS | 9.438.387 |
| PROVIZIOANE | 149.887 |
| CAPITALURI - TOTAL | 118.546.791 |
| Capital subscris varsat | 680.000 |
| Cifra de afaceri neta | 151.613.273 |
| VENITURI TOTALE | 182.926.069 |
| CHELTUIELI TOTALE | 154.586.593 |
| Profitul brut | 28.339.476 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 24.072.914 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 328.766.376 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.776.415 |
| Stocuri | 12.328.719 |
| Creante | 7.869.918 |
| Casa si conturi la banci | 26.577.778 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.012.011 |
| DATORII | 280.339.821 |
| VENITURI IN AVANS | 9.596.739 |
| PROVIZIOANE | 144.365 |
| CAPITALURI - TOTAL | 94.473.877 |
| Capital subscris varsat | 680.000 |
| Cifra de afaceri neta | 163.764.645 |
| VENITURI TOTALE | 195.800.965 |
| CHELTUIELI TOTALE | 156.408.693 |
| Profitul brut | 39.392.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 35.279.671 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 305.418.489 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 47.052.806 |
| Stocuri | 4.724.061 |
| Creante | 12.871.147 |
| Casa si conturi la banci | 29.457.598 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.304.064 |
| DATORII | 302.813.776 |
| VENITURI IN AVANS | 9.843.594 |
| PROVIZIOANE | 118.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 47.999.227 |
| Capital subscris varsat | 680.000 |
| Cifra de afaceri neta | 216.234.208 |
| VENITURI TOTALE | 274.871.295 |
| CHELTUIELI TOTALE | 254.717.423 |
| Profitul brut | 20.153.872 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.765.910 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 410.554.595 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 109.763.922 |
| Stocuri | 34.848.531 |
| Creante | 10.809.373 |
| Casa si conturi la banci | 64.106.018 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.722.139 |
| DATORII | 488.747.834 |
| VENITURI IN AVANS | 12.635.254 |
| PROVIZIOANE | 424.251 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.233.317 |
| Capital subscris varsat | 680.000 |
| Cifra de afaceri neta | 253.642.829 |
| VENITURI TOTALE | 373.060.053 |
| CHELTUIELI TOTALE | 373.485.656 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 425.603 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.253.696 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 676.717.610 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 85.899.028 |
| Stocuri | 25.068.482 |
| Creante | 28.054.580 |
| Casa si conturi la banci | 32.775.966 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.359.358 |
| DATORII | 715.862.529 |
| VENITURI IN AVANS | 18.429.196 |
| PROVIZIOANE | 11.197.258 |
| CAPITALURI - TOTAL | 33.487.013 |
| Capital subscris varsat | 680.000 |
| Cifra de afaceri neta | 251.866.260 |
| VENITURI TOTALE | 371.994.933 |
| CHELTUIELI TOTALE | 378.928.992 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.934.059 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.597.060 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 576.998.504 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 91.728.996 |
| Stocuri | 15.435.625 |
| Creante | 24.824.112 |
| Casa si conturi la banci | 51.469.259 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.517.721 |
| DATORII | 623.614.457 |
| VENITURI IN AVANS | 17.270.949 |
| PROVIZIOANE | 275.742 |
| CAPITALURI - TOTAL | 41.084.073 |
| Capital subscris varsat | 680.000 |
| Cifra de afaceri neta | 215.399.019 |
| VENITURI TOTALE | 311.161.831 |
| CHELTUIELI TOTALE | 292.137.674 |
| Profitul brut | 19.024.157 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 19.024.157 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 526.871.381 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 110.501.333 |
| Stocuri | 6.831.580 |
| Creante | 39.724.879 |
| Casa si conturi la banci | 63.944.874 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.753.528 |
| DATORII | 610.395.143 |
| VENITURI IN AVANS | 17.255.286 |
| PROVIZIOANE | 210.450 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.265.363 |
| Capital subscris varsat | 680.000 |
| Cifra de afaceri neta | 191.651.012 |
| VENITURI TOTALE | 264.759.472 |
| CHELTUIELI TOTALE | 262.019.975 |
| Profitul brut | 2.739.497 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.739.497 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 418.690.350 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 78.042.214 |
| Stocuri | 2.123.008 |
| Creante | 24.236.650 |
| Casa si conturi la banci | 51.682.556 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.413.792 |
| DATORII | 473.896.798 |
| VENITURI IN AVANS | 15.505.989 |
| PROVIZIOANE | 217.703 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.525.866 |
| Capital subscris varsat | 680.000 |
| Cifra de afaceri neta | 158.486.120 |
| VENITURI TOTALE | 205.443.938 |
| CHELTUIELI TOTALE | 200.309.825 |
| Profitul brut | 5.134.113 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.134.113 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |