FARES TRADING SRL
| Denumire | FARES TRADING SRL |
| CUI | 12515795 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000871200 |
| EUID | ROONRC.J1999000871200 |
| CAEN | 4637 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-12-07 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LIŞMAN LAURA MIHAELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 151 844 856 | 344 620 | 65 700 499 | 60 806 | 67 087 833 | 1 416 447 | 361 |
| 2024 | 159 439 964 | 204 875 | 57 784 444 | 54 130 | 58 802 141 | 1 071 827 | 352 |
| 2023 | 144 767 636 | -291 592 | 57 542 493 | 57 012 | 58 544 366 | 1 058 885 | 346 |
| 2022 | 156 645 108 | 479 607 | 64 603 585 | 70 740 | 66 323 482 | 1 790 637 | 332 |
| 2021 | 143 242 134 | 387 901 | 46 712 713 | 74 101 | 48 676 280 | 2 037 668 | 348 |
| 2020 | 138 554 190 | 425 418 | 41 003 347 | 34 848 | 42 618 267 | 1 649 768 | 349 |
| 2019 | 113 162 899 | 141 139 | 38 964 190 | 19 119 | 40 169 421 | 1 224 350 | 357 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises151 844 856 lei
-5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FARES TRADING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4637 Rev. 2 (echivalent: 4637 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Hunedoara , domeniul 4637: Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FARES TRADING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FARES TRADING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FARES TRADING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 54.130 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.802.141 |
| Stocuri | 10.664.001 |
| Creante | 32.523.300 |
| Casa si conturi la banci | 15.614.840 |
| DATORII | 57.784.444 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.071.827 |
| Capital subscris varsat | 68.800 |
| Cifra de afaceri neta | 159.439.964 |
| VENITURI TOTALE | 159.836.035 |
| CHELTUIELI TOTALE | 159.397.477 |
| Profitul brut | 438.558 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 204.875 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 352 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 57.012 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.544.366 |
| Stocuri | 12.955.853 |
| Creante | 42.103.449 |
| Casa si conturi la banci | 3.485.064 |
| DATORII | 57.542.493 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.058.885 |
| Capital subscris varsat | 68.800 |
| Cifra de afaceri neta | 144.767.636 |
| VENITURI TOTALE | 144.936.669 |
| CHELTUIELI TOTALE | 145.148.052 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 211.383 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 291.592 |
| Numar mediu de salariati | 346 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 70.740 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 66.323.482 |
| Stocuri | 18.627.898 |
| Creante | 40.918.136 |
| Casa si conturi la banci | 6.777.448 |
| DATORII | 64.603.585 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.790.637 |
| Capital subscris varsat | 68.800 |
| Cifra de afaceri neta | 156.645.108 |
| VENITURI TOTALE | 156.743.158 |
| CHELTUIELI TOTALE | 156.067.740 |
| Profitul brut | 675.418 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 479.607 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 332 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 74.101 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 48.676.280 |
| Stocuri | 12.341.913 |
| Creante | 28.123.199 |
| Casa si conturi la banci | 8.211.168 |
| DATORII | 46.712.713 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.037.668 |
| Capital subscris varsat | 68.800 |
| Cifra de afaceri neta | 143.242.134 |
| VENITURI TOTALE | 143.318.997 |
| CHELTUIELI TOTALE | 142.761.304 |
| Profitul brut | 557.693 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 387.901 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 348 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 34.848 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.618.267 |
| Stocuri | 14.743.973 |
| Creante | 24.493.723 |
| Casa si conturi la banci | 3.380.571 |
| DATORII | 41.003.347 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.649.768 |
| Capital subscris varsat | 68.800 |
| Cifra de afaceri neta | 138.554.190 |
| VENITURI TOTALE | 138.667.053 |
| CHELTUIELI TOTALE | 138.158.083 |
| Profitul brut | 508.970 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 425.418 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 349 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.119 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.169.421 |
| Stocuri | 12.420.569 |
| Creante | 24.668.402 |
| Casa si conturi la banci | 3.080.450 |
| DATORII | 38.964.190 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.224.350 |
| Capital subscris varsat | 68.800 |
| Cifra de afaceri neta | 113.162.899 |
| VENITURI TOTALE | 113.213.808 |
| CHELTUIELI TOTALE | 113.000.005 |
| Profitul brut | 213.803 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 141.139 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 357 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.955 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.723.640 |
| Stocuri | 9.522.538 |
| Creante | 20.169.682 |
| Casa si conturi la banci | 2.031.420 |
| DATORII | 30.658.384 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.083.211 |
| Capital subscris varsat | 68.800 |
| Cifra de afaceri neta | 102.662.589 |
| VENITURI TOTALE | 102.726.215 |
| CHELTUIELI TOTALE | 102.432.230 |
| Profitul brut | 293.985 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 121.264 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 350 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.140 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.709.313 |
| Stocuri | 8.951.933 |
| Creante | 18.535.246 |
| Casa si conturi la banci | 3.222.134 |
| DATORII | 29.787.507 |
| CAPITALURI - TOTAL | 961.946 |
| Capital subscris varsat | 68.800 |
| Cifra de afaceri neta | 89.058.364 |
| VENITURI TOTALE | 89.161.133 |
| CHELTUIELI TOTALE | 88.846.189 |
| Profitul brut | 314.944 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 212.559 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 318 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 48.673 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.791.216 |
| Stocuri | 6.815.083 |
| Creante | 17.329.993 |
| Casa si conturi la banci | 3.646.140 |
| DATORII | 27.090.502 |
| CAPITALURI - TOTAL | 749.387 |
| Capital subscris varsat | 68.800 |
| Cifra de afaceri neta | 86.372.820 |
| VENITURI TOTALE | 86.402.834 |
| CHELTUIELI TOTALE | 86.155.643 |
| Profitul brut | 247.191 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 160.624 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 325 |