ENVIROTECH SRL
| Denumire | ENVIROTECH SRL |
| CUI | 12442901 |
| Nr. Reg. Com. | J1999002078133 |
| EUID | ROONRC.J1999002078133 |
| CAEN | 1399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-11-24 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ȘOPOGLU DANIELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 026 704 | 505 783 | 2 041 367 | — | — | — | 43 |
| 2024 | 7 776 469 | 816 870 | 2 235 244 | 6 580 402 | 15 620 266 | 20 082 576 | 37 |
| 2023 | 7 653 811 | 564 509 | 2 440 079 | 6 631 920 | 14 851 320 | 19 265 706 | 27 |
| 2022 | 7 856 553 | 1 832 224 | 3 277 800 | 4 984 502 | 16 890 247 | 18 701 197 | 21 |
| 2021 | 6 238 344 | 524 327 | 2 564 780 | 4 545 857 | 16 763 625 | 18 868 973 | 23 |
| 2020 | 6 063 094 | 221 552 | 5 652 717 | 4 850 232 | 18 959 158 | 18 344 646 | 28 |
| 2019 | 6 976 472 | 1 194 778 | 6 219 323 | 4 120 008 | 19 876 384 | 18 041 328 | 30 |
| 2018 | 7 144 774 | 461 905 | 6 445 234 | 4 420 398 | 18 710 846 | 16 966 742 | 29 |
| 2017 | 9 393 667 | 1 609 398 | 3 116 716 | 4 484 700 | 16 172 039 | 18 172 490 | 23 |
| 2016 | 9 846 653 | 3 197 768 | 4 307 427 | 5 071 097 | 15 865 563 | 16 629 233 | 27 |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 026 704 lei
16%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ENVIROTECH SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1399 Rev. 2 (echivalent: 1399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor articole textile n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor articole textile n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 13 Fabricarea altor articole textile n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor textile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 1399: Fabricarea altor articole textile n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ENVIROTECH SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ENVIROTECH SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ENVIROTECH SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.580.402 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.620.266 |
| Stocuri | 1.438.392 |
| Creante | 2.196.424 |
| Casa si conturi la banci | 11.985.450 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 117.152 |
| DATORII | 2.235.244 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.082.576 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.776.469 |
| VENITURI TOTALE | 9.561.444 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.505.187 |
| Profitul brut | 1.056.257 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 816.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.631.920 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.851.320 |
| Stocuri | 1.487.577 |
| Creante | 2.658.439 |
| Casa si conturi la banci | 10.705.304 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 222.545 |
| DATORII | 2.440.079 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.265.706 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.653.811 |
| VENITURI TOTALE | 8.876.634 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.083.620 |
| Profitul brut | 793.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 564.509 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.984.502 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.890.247 |
| Stocuri | 2.042.965 |
| Creante | 1.900.189 |
| Casa si conturi la banci | 12.947.093 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 104.248 |
| DATORII | 3.277.800 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.701.197 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.856.553 |
| VENITURI TOTALE | 9.806.170 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.572.813 |
| Profitul brut | 2.233.357 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.832.224 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.545.857 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.763.625 |
| Stocuri | 1.301.095 |
| Creante | 1.203.582 |
| Casa si conturi la banci | 14.258.948 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 124.271 |
| DATORII | 2.564.780 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.868.973 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.238.344 |
| VENITURI TOTALE | 7.883.328 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.017.697 |
| Profitul brut | 865.631 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 524.327 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.850.232 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.959.158 |
| Stocuri | 1.387.973 |
| Creante | 5.888.342 |
| Casa si conturi la banci | 11.682.843 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 187.973 |
| DATORII | 5.652.717 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.344.646 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.063.094 |
| VENITURI TOTALE | 7.068.573 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.780.082 |
| Profitul brut | 288.491 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 221.552 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.120.008 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.876.384 |
| Stocuri | 2.105.129 |
| Creante | 6.278.322 |
| Casa si conturi la banci | 11.492.933 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 264.259 |
| DATORII | 6.219.323 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.041.328 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.976.472 |
| VENITURI TOTALE | 8.373.429 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.917.301 |
| Profitul brut | 1.456.128 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.194.778 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.420.398 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.710.846 |
| Stocuri | 1.333.235 |
| Creante | 5.898.965 |
| Casa si conturi la banci | 11.478.646 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 280.732 |
| DATORII | 6.445.234 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.966.742 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.144.774 |
| VENITURI TOTALE | 9.087.366 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.493.034 |
| Profitul brut | 594.332 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 461.905 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.484.700 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.172.039 |
| Stocuri | 1.443.730 |
| Creante | 3.371.051 |
| Casa si conturi la banci | 11.357.258 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 632.467 |
| DATORII | 3.116.716 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.172.490 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.393.667 |
| VENITURI TOTALE | 9.819.840 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.884.869 |
| Profitul brut | 1.934.971 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.609.398 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.071.097 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.865.563 |
| Stocuri | 2.503.115 |
| Creante | 3.848.642 |
| Casa si conturi la banci | 9.513.806 |
| DATORII | 4.307.427 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.629.233 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.846.653 |
| VENITURI TOTALE | 9.896.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.994.513 |
| Profitul brut | 3.902.338 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.197.768 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |