A & N IVAŞCU SRL
| Denumire | A & N IVAŞCU SRL |
| CUI | 12349412 |
| Nr. Reg. Com. | J21/153/1999 |
| EUID | ROONRC.J21/153/1999 |
| CAEN | 4621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-10-29 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IVAŞCU ALEXANDRINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -24 422 | 1 132 616 | 72 657 | 686 296 | -373 663 | 0 |
| 2024 | 0 | -24 422 | 1 133 325 | 97 079 | 687 005 | -349 241 | 0 |
| 2023 | 0 | -24 405 | 1 133 317 | 121 501 | 686 997 | -324 819 | 0 |
| 2022 | 392 672 | 36 786 | 1 166 638 | 145 923 | 720 301 | -300 414 | 2 |
| 2021 | 754 930 | -220 964 | 1 479 200 | 354 334 | 812 484 | -312 382 | 4 |
| 2020 | 2 946 651 | 219 | 1 328 204 | 625 778 | 806 632 | 104 206 | 6 |
| 2019 | 1 449 707 | 2 650 | 1 189 045 | 651 222 | 641 810 | 103 987 | 5 |
| 2018 | 1 607 891 | 832 | 998 714 | — | — | — | 7 |
| 2017 | 1 309 736 | 947 | 1 082 386 | — | — | — | 6 |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “A & N IVAŞCU SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4621 Rev. 2 (echivalent: 4621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „A & N IVAŞCU SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „A & N IVAŞCU SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „A & N IVAŞCU SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 97.079 |
| Active circulante | 687.005 |
| Stocuri | 25 |
| Creante | 686.876 |
| Disponibilitati | 104 |
| Datorii | 1.133.325 |
| Capitaluri proprii | -349.241 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 24.422 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.422 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 24.422 |
| Active imobilizate | 121.501 |
| Active circulante | 686.997 |
| Stocuri | 17 |
| Creante | 686.876 |
| Disponibilitati | 104 |
| Datorii | 1.133.317 |
| Capitaluri proprii | -324.819 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 24.405 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.405 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 24.405 |
| Active imobilizate | 145.923 |
| Active circulante | 720.301 |
| Creante | 720.197 |
| Disponibilitati | 104 |
| Datorii | 1.166.638 |
| Capitaluri proprii | -300.414 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 392.672 |
| Venituri totale | 406.306 |
| Cheltuieli totale | 364.794 |
| Profit brut | 41.512 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.786 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 354.334 |
| Active circulante | 812.484 |
| Stocuri | 3.198 |
| Creante | 778.959 |
| Disponibilitati | 30.327 |
| Datorii | 1.479.200 |
| Capitaluri proprii | -312.382 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 754.930 |
| Venituri totale | 935.623 |
| Cheltuieli totale | 1.147.230 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 211.607 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 220.964 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 625.778 |
| Active circulante | 806.632 |
| Stocuri | 205.430 |
| Creante | 598.170 |
| Disponibilitati | 3.032 |
| Datorii | 1.328.204 |
| Capitaluri proprii | 104.206 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.946.651 |
| Venituri totale | 2.948.240 |
| Cheltuieli totale | 2.918.529 |
| Profit brut | 29.711 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 219 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 651.222 |
| Active circulante | 641.810 |
| Stocuri | 183.914 |
| Creante | 456.649 |
| Disponibilitati | 1.247 |
| Datorii | 1.189.045 |
| Capitaluri proprii | 103.987 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.449.707 |
| Venituri totale | 1.452.920 |
| Cheltuieli totale | 1.435.731 |
| Profit brut | 17.189 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.650 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 691.464 |
| Active circulante | 488.897 |
| Stocuri | 169.890 |
| Creante | 313.027 |
| Disponibilitati | 5.980 |
| Cheltuieli in avans | 18.331 |
| Datorii | 998.714 |
| Capitaluri proprii | 199.978 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.607.891 |
| Venituri totale | 1.688.563 |
| Cheltuieli totale | 1.670.822 |
| Profit brut | 17.741 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 832 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 784.373 |
| Active circulante | 477.887 |
| Stocuri | 212.237 |
| Creante | 250.541 |
| Disponibilitati | 15.109 |
| Cheltuieli in avans | 18.331 |
| Datorii | 1.082.386 |
| Capitaluri proprii | 198.205 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.309.736 |
| Venituri totale | 1.402.555 |
| Cheltuieli totale | 1.387.569 |
| Profit brut | 14.986 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 947 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 488.555 |
| Active circulante | 250.875 |
| Stocuri | 200.496 |
| Creante | 41.905 |
| Disponibilitati | 8.474 |
| Cheltuieli in avans | 18.331 |
| Datorii | 560.503 |
| Capitaluri proprii | 197.258 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 418.787 |
| Venituri totale | 418.787 |
| Cheltuieli totale | 413.687 |
| Profit brut | 5.100 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 348 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |