TRANSCOM-SA SRL

Cauta alta firma:
TRANSCOM-SA SRL
CUI: 1220624RegCom: J1992000016260EUID: ROONRC.J1992000016260CAEN: 1082Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. MUREŞ, SAT SÂNTANA DE MUREŞ COM. SÂNTANA DE MUREŞ, STR. VOINICENILOR, NR.732, NR. CADASTRAL 52170-C4

Denumire TRANSCOM-SA SRL
CUI 1220624
Nr. Reg. Com. J1992000016260
EUID ROONRC.J1992000016260
CAEN 1082
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1992-01-09 (34 ani)

Adresa JUD. MUREŞ, SAT SÂNTANA DE MUREŞ COM. SÂNTANA DE MUREŞ, STR. VOINICENILOR, NR.732, NR. CADASTRAL 52170-C4
Cod Poștal 547565
Telefon 0265314795
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
COMŞA AURORA-România
COMŞA DUMITRU-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 3 890 894 354 341 692 544 22
2024 3 841 757 634 300 421 525 23
2023 3 903 081 552 485 350 878 22
2022 3 724 635 939 812 204 752 21
2021 2 980 671 162 007 256 183 21
2020 2 362 566 140 957 266 964 24
2019 2 935 153 251 547 276 835 26
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
3 890 894 lei
1%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRANSCOM-SA SRL”
Cod CAEN preponderent 1082 Rev. 2 (echivalent: 1082 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
Descriere Activitate Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
Cod CAEN principal 10 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
Descriere activitate (principal) Industria alimentară
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. MUREŞ, SAT SÂNTANA DE MUREŞ COM. SÂNTANA DE MUREŞ, STR. VOINICENILOR, NR.732, NR. CADASTRAL 52170-C4
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția TRANSCOM-SA SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 15447 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Mureş

Locul 370 în Mureş pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
634.300 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „TRANSCOM-SA SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „TRANSCOM-SA SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „TRANSCOM-SA SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRANSCOM-SA SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „TRANSCOM-SA SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „TRANSCOM-SA SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „TRANSCOM-SA SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRANSCOM-SA SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 1082
Active imobilizate 302.836
Active circulante 1.257.653
Stocuri 17.676
Creante 992.639
Disponibilitati 247.338
Datorii 421.525
Venituri in avans 96.873
Capitaluri proprii 1.042.091
Capital social 230
Cifra de afaceri 3.841.757
Venituri totale 3.850.456
Cheltuieli totale 3.098.128
Profit brut 752.328
Pierdere bruta 0
Profit net 634.300
Pierdere neta 0
Nr. salariati 23

WEB_UU_AN CAEN: 1082
Active imobilizate 454.309
Active circulante 2.658.244
Stocuri 60.786
Creante 937.809
Disponibilitati 1.659.649
Datorii 350.878
Venituri in avans 105.515
Capitaluri proprii 2.656.160
Capital social 230
Cifra de afaceri 3.903.081
Venituri totale 3.660.756
Cheltuieli totale 3.038.279
Profit brut 622.477
Pierdere bruta 0
Profit net 552.485
Pierdere neta 0
Nr. salariati 22

WEB_UU_AN CAEN: 1082
Active imobilizate 494.909
Active circulante 2.012.632
Stocuri 275.157
Creante 755.962
Disponibilitati 981.513
Datorii 204.752
Venituri in avans 440.273
Capitaluri proprii 1.862.516
Capital social 230
Cifra de afaceri 3.724.635
Venituri totale 3.480.139
Cheltuieli totale 2.506.227
Profit brut 973.912
Pierdere bruta 0
Profit net 939.812
Pierdere neta 0
Nr. salariati 21

WEB_UU_AN CAEN: 1082
Active imobilizate 369.732
Active circulante 1.503.871
Stocuri 12.807
Creante 483.528
Disponibilitati 1.007.536
Datorii 256.183
Capitaluri proprii 1.617.420
Capital social 230
Cifra de afaceri 2.980.671
Venituri totale 2.784.701
Cheltuieli totale 2.597.375
Profit brut 187.326
Pierdere bruta 0
Profit net 162.007
Pierdere neta 0
Nr. salariati 21

WEB_UU_AN CAEN: 1082
Active imobilizate 477.218
Active circulante 1.245.160
Stocuri 104.988
Creante 396.069
Disponibilitati 744.103
Datorii 266.964
Capitaluri proprii 1.455.414
Capital social 230
Cifra de afaceri 2.362.566
Venituri totale 2.241.715
Cheltuieli totale 2.078.748
Profit brut 162.967
Pierdere bruta 0
Profit net 140.957
Pierdere neta 0
Nr. salariati 24

WEB_UU_AN CAEN: 1082
Active imobilizate 579.186
Active circulante 1.012.106
Stocuri 10.939
Creante 446.179
Disponibilitati 554.988
Datorii 276.835
Capitaluri proprii 1.314.457
Capital social 230
Cifra de afaceri 2.935.153
Venituri totale 2.971.511
Cheltuieli totale 2.690.320
Profit brut 281.191
Pierdere bruta 0
Profit net 251.547
Pierdere neta 0
Nr. salariati 26

WEB_UU_AN CAEN: 1082
Active imobilizate 547.776
Active circulante 1.365.284
Stocuri 162.148
Creante 446.781
Disponibilitati 756.355
Datorii 242.791
Capitaluri proprii 1.670.269
Capital social 230
Cifra de afaceri 2.995.804
Venituri totale 2.860.754
Cheltuieli totale 2.184.942
Profit brut 675.812
Pierdere bruta 0
Profit net 647.253
Pierdere neta 0
Nr. salariati 24

WEB_UU_AN CAEN: 1082
Active imobilizate 453.079
Active circulante 887.346
Stocuri 75.131
Creante 282.479
Disponibilitati 529.736
Cheltuieli in avans 0
Datorii 317.409
Venituri in avans 0
Capitaluri proprii 1.023.016
Capital social 230
Cifra de afaceri 3.018.317
Venituri totale 2.903.718
Cheltuieli totale 2.286.874
Profit brut 616.844
Pierdere bruta 0
Profit net 561.130
Pierdere neta 0
Nr. salariati 23

WEB_UU_AN CAEN: 1082
Active imobilizate 486.790
Active circulante 280.245
Stocuri 195.312
Creante 47.607
Disponibilitati 37.326
Datorii 276.033
Capitaluri proprii 491.002
Capital social 230
Cifra de afaceri 1.968.185
Venituri totale 1.984.304
Cheltuieli totale 1.615.019
Profit brut 369.285
Pierdere bruta 0
Profit net 310.198
Pierdere neta 0
Nr. salariati 22
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.