FARMACIA ADONIS SRL
| Denumire | FARMACIA ADONIS SRL |
| CUI | 1209049 |
| Nr. Reg. Com. | J26/1568/1992 |
| EUID | ROONRC.J26/1568/1992 |
| CAEN | 4773 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-05-20 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FEIER FLORIN CIPRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -529 | 356 010 | 120 399 | 617 264 | 381 653 | 0 |
| 2024 | 0 | 0 | 355 436 | 120 399 | 617 219 | 382 182 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 355 436 | 120 399 | 617 219 | 382 182 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 355 436 | 120 399 | 617 219 | 382 182 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 355 436 | 120 399 | 617 219 | 382 182 | 0 |
| 2020 | 0 | -2 746 | 355 552 | 120 399 | 617 335 | 382 182 | 0 |
| 2019 | 329 053 | -32 629 | 376 568 | 120 399 | 641 097 | 384 928 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FARMACIA ADONIS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4773 Rev. 2 (echivalent: 4773 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FARMACIA ADONIS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FARMACIA ADONIS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FARMACIA ADONIS SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2020-10-08 |
| Data reactivare | 2021-07-20 |
| Data publicare | 2020-10-13 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 120.399 |
| Active circulante | 617.219 |
| Stocuri | 445.137 |
| Creante | 65.970 |
| Disponibilitati | 106.112 |
| Datorii | 355.436 |
| Capitaluri proprii | 382.182 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 120.399 |
| Active circulante | 617.219 |
| Stocuri | 445.137 |
| Creante | 65.970 |
| Disponibilitati | 106.112 |
| Datorii | 355.436 |
| Capitaluri proprii | 382.182 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 120.399 |
| Active circulante | 617.219 |
| Stocuri | 445.137 |
| Creante | 65.970 |
| Disponibilitati | 106.112 |
| Datorii | 355.436 |
| Capitaluri proprii | 382.182 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 120.399 |
| Active circulante | 617.219 |
| Stocuri | 445.137 |
| Creante | 65.970 |
| Disponibilitati | 106.112 |
| Datorii | 355.436 |
| Capitaluri proprii | 382.182 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 120.399 |
| Active circulante | 617.335 |
| Stocuri | 445.137 |
| Creante | 65.970 |
| Disponibilitati | 106.228 |
| Datorii | 355.552 |
| Capitaluri proprii | 382.182 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.746 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.746 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.746 |
| Active imobilizate | 120.399 |
| Active circulante | 641.097 |
| Stocuri | 445.137 |
| Creante | 85.476 |
| Disponibilitati | 110.484 |
| Datorii | 376.568 |
| Capitaluri proprii | 384.928 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 329.053 |
| Venituri totale | 333.481 |
| Cheltuieli totale | 362.601 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 29.120 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 32.629 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 120.399 |
| Active circulante | 756.558 |
| Stocuri | 476.905 |
| Creante | 131.340 |
| Disponibilitati | 148.313 |
| Datorii | 459.400 |
| Capitaluri proprii | 417.557 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 567.564 |
| Venituri totale | 647.711 |
| Cheltuieli totale | 645.648 |
| Profit brut | 2.063 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.214 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 143.954 |
| Active circulante | 650.446 |
| Stocuri | 323.820 |
| Creante | 189.458 |
| Disponibilitati | 137.168 |
| Datorii | 372.629 |
| Capitaluri proprii | 421.771 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 673.031 |
| Venituri totale | 746.521 |
| Cheltuieli totale | 712.303 |
| Profit brut | 34.218 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27.362 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 233.503 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 649.374 |
| Stocuri | 321.015 |
| Creante | 293.240 |
| Casa si conturi la banci | 35.119 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.704 |
| DATORII | 467.569 |
| CAPITALURI - TOTAL | 421.012 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 598.447 |
| VENITURI TOTALE | 598.449 |
| CHELTUIELI TOTALE | 529.839 |
| Profitul brut | 68.610 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 57.392 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |