STAMARPET SRL
| Denumire | STAMARPET SRL |
| CUI | 11718481 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000280169 |
| EUID | ROONRC.J1999000280169 |
| CAEN | 4399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-04-23 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STĂNESCU CRĂCIUN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -9 989 | 86 938 | 114 350 | 199 686 | 227 098 | 1 |
| 2024 | 0 | -25 871 | 19 197 | 114 350 | 251 934 | 347 087 | 1 |
| 2023 | 194 685 | 55 042 | 126 047 | 115 000 | 585 422 | 574 375 | 3 |
| 2022 | 124 755 | 26 390 | 169 814 | 115 000 | 574 147 | 519 333 | 2 |
| 2021 | 144 995 | 33 128 | 107 551 | 115 000 | 585 494 | 592 943 | 2 |
| 2020 | 175 110 | 13 672 | 147 411 | 115 000 | 592 226 | 559 815 | 3 |
| 2019 | 142 688 | 11 571 | 59 977 | 163 075 | 547 793 | 650 891 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STAMARPET SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4399 Rev. 2 (echivalent: 4399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 43 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STAMARPET SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STAMARPET SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STAMARPET SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 114.350 |
| Active circulante | 251.934 |
| Creante | 90.593 |
| Disponibilitati | 51.341 |
| Datorii | 19.197 |
| Capitaluri proprii | 347.087 |
| Capital social | 1.200 |
| Venituri totale | 36.738 |
| Cheltuieli totale | 62.609 |
| Pierdere bruta | 25.871 |
| Pierdere neta | 25.871 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 115.000 |
| Active circulante | 585.422 |
| Stocuri | 19.400 |
| Creante | 504.005 |
| Disponibilitati | 62.017 |
| Datorii | 126.047 |
| Capitaluri proprii | 574.375 |
| Capital social | 1.200 |
| Cifra de afaceri | 194.685 |
| Venituri totale | 194.685 |
| Cheltuieli totale | 137.696 |
| Profit brut | 56.989 |
| Profit net | 55.042 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 115.000 |
| Active circulante | 574.147 |
| Stocuri | 35.573 |
| Creante | 494.190 |
| Disponibilitati | 44.384 |
| Datorii | 169.814 |
| Capitaluri proprii | 519.333 |
| Capital social | 1.200 |
| Cifra de afaceri | 124.755 |
| Venituri totale | 124.755 |
| Cheltuieli totale | 97.117 |
| Profit brut | 27.638 |
| Profit net | 26.390 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 115.000 |
| Active circulante | 585.494 |
| Stocuri | 38.371 |
| Creante | 518.151 |
| Disponibilitati | 28.972 |
| Datorii | 107.551 |
| Capitaluri proprii | 592.943 |
| Capital social | 1.200 |
| Cifra de afaceri | 144.995 |
| Venituri totale | 144.995 |
| Cheltuieli totale | 110.417 |
| Profit brut | 34.578 |
| Profit net | 33.128 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 115.000 |
| Active circulante | 592.226 |
| Stocuri | 48.970 |
| Creante | 520.771 |
| Disponibilitati | 22.485 |
| Datorii | 147.411 |
| Capitaluri proprii | 559.815 |
| Capital social | 1.200 |
| Cifra de afaceri | 175.110 |
| Venituri totale | 175.110 |
| Cheltuieli totale | 159.778 |
| Profit brut | 15.332 |
| Profit net | 13.672 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 163.075 |
| Active circulante | 547.793 |
| Stocuri | 42.672 |
| Creante | 469.401 |
| Disponibilitati | 35.720 |
| Datorii | 59.977 |
| Capitaluri proprii | 650.891 |
| Capital social | 1.200 |
| Cifra de afaceri | 142.688 |
| Venituri totale | 142.688 |
| Cheltuieli totale | 129.689 |
| Profit brut | 12.999 |
| Profit net | 11.571 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 213.335 |
| Active circulante | 478.320 |
| Stocuri | 45.534 |
| Creante | 407.270 |
| Disponibilitati | 25.516 |
| Cheltuieli in avans | 1.033 |
| Datorii | 53.368 |
| Capitaluri proprii | 639.320 |
| Capital social | 1.200 |
| Cifra de afaceri | 143.666 |
| Venituri totale | 143.666 |
| Cheltuieli totale | 102.312 |
| Profit brut | 41.354 |
| Profit net | 39.917 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 245.855 |
| Active circulante | 452.092 |
| Stocuri | 48.834 |
| Creante | 341.304 |
| Disponibilitati | 61.954 |
| Cheltuieli in avans | 1.033 |
| Datorii | 99.578 |
| Capitaluri proprii | 599.402 |
| Capital social | 1.200 |
| Cifra de afaceri | 111.770 |
| Venituri totale | 111.771 |
| Cheltuieli totale | 89.287 |
| Profit brut | 22.484 |
| Profit net | 21.366 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 275.470 |
| Active circulante | 463.965 |
| Stocuri | 50.399 |
| Creante | 314.368 |
| Disponibilitati | 99.198 |
| Cheltuieli in avans | -665 |
| Datorii | 160.734 |
| Capitaluri proprii | 578.036 |
| Capital social | 1.200 |
| Cifra de afaceri | 152.063 |
| Venituri totale | 154.015 |
| Cheltuieli totale | 131.256 |
| Profit brut | 22.759 |
| Profit net | 19.118 |
| Nr. salariati | 3 |