FOCUS MORARIT S.R.L.
| Denumire | FOCUS MORARIT S.R.L. |
| CUI | 11621941 |
| Nr. Reg. Com. | J05/216/1999 |
| EUID | ROONRC.J05/216/1999 |
| CAEN | 1061 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-03-11 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HAJDUSAGI SUTODEK R.T. | - | Ungaria |
| BERENYI ZSOLT | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -3 | 1 023 | 390 000 | 2 792 | 391 769 | 0 |
| 2024 | 0 | -527 | 1 023 | 390 000 | 2 795 | 391 772 | 0 |
| 2023 | 0 | -2 235 | 1 023 | 390 000 | 3 323 | 392 300 | 0 |
| 2022 | 0 | 4 290 | 9 691 | 320 000 | 84 226 | 394 535 | 0 |
| 2021 | 0 | 6 594 | 9 559 | 320 000 | 79 804 | 390 245 | 0 |
| 2020 | 0 | -5 370 | 9 008 | 320 000 | 72 659 | 383 651 | 0 |
| 2019 | 0 | 2 992 | 9 350 | 320 000 | 78 372 | 389 022 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FOCUS MORARIT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1061 Rev. 2 (echivalent: 1061 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea produselor de morărit |
| Descriere Activitate | Fabricarea produselor de morărit |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea produselor de morărit |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FOCUS MORARIT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FOCUS MORARIT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FOCUS MORARIT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 390.000 |
| Active circulante | 2.795 |
| Creante | 2.757 |
| Disponibilitati | 38 |
| Datorii | 1.023 |
| Capitaluri proprii | 391.772 |
| Capital social | 157.080 |
| Venituri totale | 3 |
| Cheltuieli totale | 530 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 527 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 527 |
| Active imobilizate | 390.000 |
| Active circulante | 3.323 |
| Creante | 2.757 |
| Disponibilitati | 566 |
| Datorii | 1.023 |
| Capitaluri proprii | 392.300 |
| Capital social | 157.080 |
| Venituri totale | 9.584 |
| Cheltuieli totale | 11.819 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.235 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.235 |
| Active imobilizate | 320.000 |
| Active circulante | 84.226 |
| Creante | 84.218 |
| Disponibilitati | 8 |
| Datorii | 9.691 |
| Capitaluri proprii | 394.535 |
| Capital social | 157.080 |
| Venituri totale | 14.177 |
| Cheltuieli totale | 9.760 |
| Profit brut | 4.417 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.290 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 320.000 |
| Active circulante | 79.804 |
| Creante | 79.653 |
| Disponibilitati | 151 |
| Datorii | 9.559 |
| Capitaluri proprii | 390.245 |
| Capital social | 157.080 |
| Venituri totale | 7.269 |
| Cheltuieli totale | 469 |
| Profit brut | 6.800 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.594 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 320.000 |
| Active circulante | 72.659 |
| Creante | 72.656 |
| Disponibilitati | 3 |
| Datorii | 9.008 |
| Capitaluri proprii | 383.651 |
| Capital social | 157.080 |
| Venituri totale | 5.325 |
| Cheltuieli totale | 10.695 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.370 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.370 |
| Active imobilizate | 320.000 |
| Active circulante | 78.372 |
| Creante | 78.369 |
| Disponibilitati | 3 |
| Datorii | 9.350 |
| Capitaluri proprii | 389.022 |
| Capital social | 157.080 |
| Venituri totale | 7.911 |
| Cheltuieli totale | 4.822 |
| Profit brut | 3.089 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.992 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 320.000 |
| Active circulante | 75.133 |
| Creante | 75.130 |
| Disponibilitati | 3 |
| Datorii | 9.103 |
| Capitaluri proprii | 386.030 |
| Capital social | 157.080 |
| Venituri totale | 7.546 |
| Cheltuieli totale | 4.596 |
| Profit brut | 2.950 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.855 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 320.000 |
| Active circulante | 72.247 |
| Creante | 72.044 |
| Disponibilitati | 203 |
| Datorii | 9.072 |
| Capitaluri proprii | 383.175 |
| Capital social | 157.080 |
| Venituri totale | 2.749 |
| Cheltuieli totale | 9.973 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.224 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.224 |
| Active imobilizate | 320.000 |
| Active circulante | 79.069 |
| Creante | 78.665 |
| Disponibilitati | 404 |
| Datorii | 8.670 |
| Capitaluri proprii | 390.399 |
| Capital social | 157.080 |
| Venituri totale | 7.846 |
| Cheltuieli totale | 5.239 |
| Profit brut | 2.607 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.526 |
| Pierdere neta | 0 |