AUTEC AUTOTECHNIK SRL
| Denumire | AUTEC AUTOTECHNIK SRL |
| CUI | 11557890 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000085038 |
| EUID | ROONRC.J1999000085038 |
| CAEN | 4781 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-03-03 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FRIES CRISTINA DANIELA | - | Germania |
| FRIES CRISTINA DANIELA | - | Germania |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 153 966 | -1 691 229 | 11 292 124 | 11 907 954 | 5 625 385 | 6 826 423 | 92 |
| 2024 | 42 808 185 | -330 352 | 10 129 686 | 12 213 014 | 6 392 566 | 8 517 652 | 94 |
| 2023 | 38 036 047 | -155 406 | 9 009 188 | 12 043 360 | 5 840 254 | 8 919 364 | 98 |
| 2022 | 50 393 773 | 67 853 | 9 823 645 | 12 755 303 | 6 038 023 | 9 074 770 | 110 |
| 2021 | 42 142 350 | 99 382 | 12 052 295 | 14 115 607 | 6 908 254 | 9 006 917 | 116 |
| 2020 | 42 859 457 | 441 336 | 11 620 834 | 15 458 838 | 5 039 016 | 8 907 535 | 123 |
| 2019 | 47 738 642 | -452 106 | 11 918 931 | 15 620 624 | 4 776 932 | 8 466 199 | 117 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 153 966 lei
-16%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AUTEC AUTOTECHNIK SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4781 Rev. 2 (echivalent: 4781 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Argeş , domeniul 4781: Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AUTEC AUTOTECHNIK SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AUTEC AUTOTECHNIK SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AUTEC AUTOTECHNIK SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.213.014 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.392.566 |
| Stocuri | 4.173.552 |
| Creante | 1.383.551 |
| Casa si conturi la banci | 835.463 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.758 |
| DATORII | 10.129.686 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.517.652 |
| Capital subscris varsat | 3.600 |
| Cifra de afaceri neta | 42.808.185 |
| VENITURI TOTALE | 43.427.308 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.757.660 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 330.352 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 330.352 |
| Numar mediu de salariati | 94 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.043.360 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.840.254 |
| Stocuri | 2.484.390 |
| Creante | 2.745.065 |
| Casa si conturi la banci | 610.799 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.938 |
| DATORII | 9.009.188 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.919.364 |
| Capital subscris varsat | 3.600 |
| Cifra de afaceri neta | 38.036.047 |
| VENITURI TOTALE | 38.351.312 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.506.718 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 155.406 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 155.406 |
| Numar mediu de salariati | 98 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.755.303 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.038.023 |
| Stocuri | 2.868.539 |
| Creante | 2.683.207 |
| Casa si conturi la banci | 486.277 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 105.089 |
| DATORII | 9.823.645 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.074.770 |
| Capital subscris varsat | 3.600 |
| Cifra de afaceri neta | 50.393.773 |
| VENITURI TOTALE | 51.364.696 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.261.184 |
| Profitul brut | 103.512 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 67.853 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 110 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.458.838 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.039.016 |
| Stocuri | 2.932.704 |
| Creante | 1.740.980 |
| Casa si conturi la banci | 365.332 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.515 |
| DATORII | 11.620.834 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.907.535 |
| Capital subscris varsat | 3.600 |
| Cifra de afaceri neta | 42.859.457 |
| VENITURI TOTALE | 45.079.113 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.594.862 |
| Profitul brut | 484.251 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 441.336 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 123 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.620.624 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.776.932 |
| Stocuri | 2.663.624 |
| Creante | 1.706.111 |
| Casa si conturi la banci | 407.197 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.589 |
| DATORII | 11.918.931 |
| VENITURI IN AVANS | 54.015 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.466.199 |
| Capital subscris varsat | 3.600 |
| Cifra de afaceri neta | 47.738.642 |
| VENITURI TOTALE | 49.237.230 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.689.336 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 452.106 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 452.106 |
| Numar mediu de salariati | 117 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.029.461 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.843.204 |
| Stocuri | 2.165.642 |
| Creante | 1.359.284 |
| Casa si conturi la banci | 318.278 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.220 |
| DATORII | 10.827.533 |
| VENITURI IN AVANS | 162.046 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.918.306 |
| Capital subscris varsat | 3.600 |
| Cifra de afaceri neta | 38.473.915 |
| VENITURI TOTALE | 39.481.934 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.717.740 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 235.806 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 235.806 |
| Numar mediu de salariati | 110 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.760.469 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.113.668 |
| Stocuri | 1.715.494 |
| Creante | 1.115.147 |
| Casa si conturi la banci | 1.283.027 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.810 |
| DATORII | 10.526.487 |
| VENITURI IN AVANS | 223.349 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.154.111 |
| Capital subscris varsat | 3.600 |
| Cifra de afaceri neta | 31.631.309 |
| VENITURI TOTALE | 32.529.141 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.352.326 |
| Profitul brut | 176.815 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 176.815 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 104 |