ART MATCH SRL
| Denumire | ART MATCH SRL |
| CUI | 11332587 |
| Nr. Reg. Com. | J35/1374/1998 |
| EUID | ROONRC.J1998001374354 |
| CAEN | 2226 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-12-21 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TUDOSE ŞTEFAN EMANUEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99 027 421 | 3 635 100 | 32 949 288 | 6 861 394 | 30 951 370 | 3 766 789 | 193 |
| 2024 | 85 411 192 | -6 025 138 | 33 267 812 | 7 649 236 | 28 061 133 | 798 355 | 218 |
| 2023 | 91 439 394 | 2 308 645 | 42 704 310 | 23 680 437 | 39 118 766 | 18 624 650 | 225 |
| 2022 | 84 240 853 | 5 714 620 | 40 803 587 | 25 383 381 | 33 562 349 | 16 644 266 | 205 |
| 2021 | 70 747 005 | 3 568 940 | 41 452 290 | 23 783 976 | 32 314 526 | 12 468 006 | 204 |
| 2020 | 60 705 808 | 3 998 452 | 38 713 020 | 26 832 892 | 24 447 025 | 9 567 182 | 203 |
| 2019 | 50 867 446 | -2 497 812 | 44 319 785 | 29 733 365 | 24 031 659 | 6 214 727 | 200 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises99 027 421 lei
16%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ART MATCH SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2226 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor produse din material plastic |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor produse din material plastic |
| Cod CAEN principal | 22 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ART MATCH SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ART MATCH SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ART MATCH SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.649.236 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.061.133 |
| Stocuri | 6.742.556 |
| Creante | 18.596.744 |
| Casa si conturi la banci | 2.721.833 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 346.520 |
| DATORII | 33.267.812 |
| VENITURI IN AVANS | 1.187.188 |
| PROVIZIOANE | 803.534 |
| CAPITALURI - TOTAL | 798.355 |
| Capital subscris varsat | 1.500 |
| Cifra de afaceri neta | 85.411.192 |
| VENITURI TOTALE | 90.577.909 |
| CHELTUIELI TOTALE | 96.603.047 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.025.138 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.025.138 |
| Numar mediu de salariati | 218 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.680.437 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.118.766 |
| Stocuri | 11.294.252 |
| Creante | 26.314.254 |
| Casa si conturi la banci | 1.510.260 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 72.899 |
| DATORII | 42.704.310 |
| VENITURI IN AVANS | 1.543.142 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.624.650 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 91.439.394 |
| VENITURI TOTALE | 96.589.351 |
| CHELTUIELI TOTALE | 93.802.144 |
| Profitul brut | 2.787.207 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.308.645 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 225 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.383.381 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.562.349 |
| Stocuri | 11.370.630 |
| Creante | 20.484.918 |
| Casa si conturi la banci | 1.706.801 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 74.862 |
| DATORII | 40.803.587 |
| VENITURI IN AVANS | 1.572.739 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.644.266 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 84.240.853 |
| VENITURI TOTALE | 90.625.984 |
| CHELTUIELI TOTALE | 84.329.851 |
| Profitul brut | 6.296.133 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.714.620 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 205 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.783.976 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.314.526 |
| Stocuri | 9.950.088 |
| Creante | 21.947.536 |
| Casa si conturi la banci | 416.902 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 58.259 |
| DATORII | 41.452.290 |
| VENITURI IN AVANS | 2.236.465 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.468.006 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 70.747.005 |
| VENITURI TOTALE | 74.782.819 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.802.499 |
| Profitul brut | 3.980.320 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.568.940 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 204 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.832.892 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.447.025 |
| Stocuri | 7.342.093 |
| Creante | 16.604.401 |
| Casa si conturi la banci | 500.531 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 55.441 |
| DATORII | 38.713.020 |
| VENITURI IN AVANS | 3.055.156 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.567.182 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 60.705.808 |
| VENITURI TOTALE | 65.169.411 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.876.454 |
| Profitul brut | 4.292.957 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.998.452 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 203 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.733.365 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.031.659 |
| Stocuri | 7.174.882 |
| Creante | 16.508.267 |
| Casa si conturi la banci | 348.510 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 46.579 |
| DATORII | 44.319.785 |
| VENITURI IN AVANS | 3.277.091 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.214.727 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 50.867.446 |
| VENITURI TOTALE | 56.266.669 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.764.481 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.497.812 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.497.812 |
| Numar mediu de salariati | 200 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.862.550 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.742.207 |
| Stocuri | 8.739.631 |
| Creante | 16.843.874 |
| Casa si conturi la banci | 158.702 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.671 |
| DATORII | 34.836.869 |
| VENITURI IN AVANS | 2.498.343 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.302.216 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.299.394 |
| VENITURI TOTALE | 52.154.497 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.188.433 |
| Profitul brut | 966.064 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 819.294 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 234 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.525.464 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.534.483 |
| Stocuri | 6.403.304 |
| Creante | 16.070.705 |
| Casa si conturi la banci | 60.474 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 130.424 |
| DATORII | 29.778.020 |
| VENITURI IN AVANS | 2.335.557 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.076.794 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 51.536.077 |
| VENITURI TOTALE | 54.674.953 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.529.291 |
| Profitul brut | 2.145.662 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.844.677 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 271 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.920.432 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.631.256 |
| Stocuri | 6.560.452 |
| Creante | 13.885.585 |
| Casa si conturi la banci | 185.219 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.339 |
| DATORII | 23.148.359 |
| VENITURI IN AVANS | 3.032.661 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.413.007 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.931.789 |
| VENITURI TOTALE | 46.362.095 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.446.440 |
| Profitul brut | 1.915.655 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.628.943 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 232 |