A & A FARM SRL
| Denumire | A & A FARM SRL |
| CUI | 11328152 |
| Nr. Reg. Com. | J1998000404515 |
| EUID | ROONRC.J1998000404515 |
| CAEN | 4773 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-12-18 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BELDIMAN PETRONELA | - | România |
| BELDIMAN ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 868 476 | 866 233 | 4 122 985 | — | — | — | 13 |
| 2024 | 13 100 429 | 847 179 | 3 264 668 | 39 855 | 4 357 488 | 1 249 054 | 13 |
| 2023 | 11 232 121 | 829 300 | 2 887 078 | 50 366 | 4 107 068 | 1 369 472 | 13 |
| 2022 | 9 439 855 | 677 495 | 2 557 542 | 40 519 | 3 874 419 | 1 420 764 | 12 |
| 2021 | 8 280 486 | 839 539 | 2 225 412 | 50 058 | 3 787 747 | 1 675 761 | 12 |
| 2020 | 6 635 451 | 311 448 | 1 962 395 | 166 576 | 2 773 761 | 1 044 528 | 12 |
| 2019 | 6 635 451 | 311 448 | 2 169 845 | 166 576 | 2 981 211 | 1 044 528 | 12 |
| 2018 | 6 126 172 | 366 569 | 2 133 900 | 60 810 | 2 805 254 | 733 080 | 8 |
| 2017 | 5 340 626 | 255 904 | 2 157 788 | 221 760 | 2 509 545 | 573 517 | 12 |
| 2016 | 4 321 224 | 52 495 | 1 759 702 | 154 663 | 1 919 737 | 317 613 | 9 |
Statistics
Commercial networks and enterprises14 868 476 lei
13%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “A & A FARM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4773 Rev. 2 (echivalent: 4773 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Călăraşi , domeniul 4773: Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „A & A FARM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „A & A FARM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „A & A FARM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.855 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.357.488 |
| Stocuri | 3.110.279 |
| Creante | 1.136.814 |
| Casa si conturi la banci | 110.395 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 116.379 |
| DATORII | 3.264.668 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.249.054 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.100.429 |
| VENITURI TOTALE | 13.100.460 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.089.983 |
| Profitul brut | 1.010.477 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 847.179 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.366 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.107.068 |
| Stocuri | 2.607.443 |
| Creante | 1.386.941 |
| Casa si conturi la banci | 112.684 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 99.116 |
| DATORII | 2.887.078 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.369.472 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.232.121 |
| VENITURI TOTALE | 11.232.154 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.265.117 |
| Profitul brut | 967.037 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 829.300 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.519 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.874.419 |
| Stocuri | 2.430.460 |
| Creante | 1.249.176 |
| Casa si conturi la banci | 194.783 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 63.368 |
| DATORII | 2.557.542 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.420.764 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.439.855 |
| VENITURI TOTALE | 9.445.697 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.657.561 |
| Profitul brut | 788.136 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 677.495 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.058 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.787.747 |
| Stocuri | 2.186.780 |
| Creante | 990.920 |
| Casa si conturi la banci | 610.047 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 63.368 |
| DATORII | 2.225.412 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.675.761 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.280.486 |
| VENITURI TOTALE | 8.281.357 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.300.622 |
| Profitul brut | 980.735 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 839.539 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 166.576 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.773.761 |
| Stocuri | 1.761.110 |
| Creante | 924.860 |
| Casa si conturi la banci | 87.791 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 66.586 |
| DATORII | 1.962.395 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.044.528 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.635.451 |
| VENITURI TOTALE | 6.635.697 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.275.637 |
| Profitul brut | 360.060 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 311.448 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 166.576 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.981.211 |
| Stocuri | 1.968.559 |
| Creante | 924.860 |
| Casa si conturi la banci | 87.792 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 66.586 |
| DATORII | 2.169.845 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.044.528 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.635.451 |
| VENITURI TOTALE | 6.635.697 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.275.637 |
| Profitul brut | 360.060 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 311.448 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 60.810 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.805.254 |
| Stocuri | 1.537.154 |
| Creante | 1.209.829 |
| Casa si conturi la banci | 58.271 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 916 |
| DATORII | 2.133.900 |
| CAPITALURI - TOTAL | 733.080 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.126.172 |
| VENITURI TOTALE | 6.336.959 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.904.259 |
| Profitul brut | 432.700 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 366.569 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 221.760 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.509.545 |
| Stocuri | 1.514.901 |
| Creante | 900.824 |
| Casa si conturi la banci | 93.820 |
| DATORII | 2.157.788 |
| CAPITALURI - TOTAL | 573.517 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Cifra de afaceri neta | 5.340.626 |
| VENITURI TOTALE | 5.367.314 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.064.001 |
| Profitul brut | 303.313 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 255.904 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 154.663 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.919.737 |
| Stocuri | 1.286.297 |
| Creante | 349.791 |
| Casa si conturi la banci | 283.649 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.915 |
| DATORII | 1.759.702 |
| CAPITALURI - TOTAL | 317.613 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Cifra de afaceri neta | 4.321.224 |
| VENITURI TOTALE | 4.334.998 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.272.824 |
| Profitul brut | 62.174 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 52.495 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |