DOKA ROMANIA TEHNICA COFRAJELOR SRL
| Denumire | DOKA ROMANIA TEHNICA COFRAJELOR SRL |
| CUI | 11267586 |
| Nr. Reg. Com. | J23/1180/2004 |
| EUID | ROONRC.J2004001180235 |
| CAEN | 7732 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-08-06 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CLAUS BRUN | - | Spania |
| GHEORGHE CRISTIAN-GEORGE | - | România |
| SUCALĂ ANCA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 131 071 491 | 13 950 563 | 93 752 826 | 130 179 654 | 45 654 688 | 82 067 369 | 115 |
| 2024 | 114 209 006 | -2 438 072 | 99 079 080 | 128 354 008 | 38 968 141 | 68 116 805 | 117 |
| 2023 | 119 595 494 | 20 098 319 | 112 533 533 | 147 826 454 | 35 182 856 | 70 554 878 | 111 |
| 2022 | 115 987 577 | 20 820 200 | 90 983 599 | 128 116 315 | 33 223 862 | 70 456 559 | 104 |
| 2021 | 81 904 173 | 14 787 024 | 60 039 392 | 81 482 918 | 33 579 150 | 55 078 191 | 102 |
| 2020 | 68 277 087 | 5 015 285 | 49 773 481 | 74 718 763 | 19 373 744 | 44 291 167 | 96 |
| 2019 | 69 177 477 | 7 386 550 | 65 670 191 | 83 251 111 | 21 922 049 | 39 275 882 | 86 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises131 071 491 lei
15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DOKA ROMANIA TEHNICA COFRAJELOR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7732 Rev. 2 (echivalent: 7732 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții |
| Descriere Activitate | Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții |
| Cod CAEN principal | 77 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții |
| Descriere activitate (principal) | Activități de închiriere și leasing |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 7732: Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DOKA ROMANIA TEHNICA COFRAJELOR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DOKA ROMANIA TEHNICA COFRAJELOR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DOKA ROMANIA TEHNICA COFRAJELOR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 128.354.008 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.968.141 |
| Stocuri | 7.566.683 |
| Creante | 27.257.855 |
| Casa si conturi la banci | 4.143.603 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 132.030 |
| DATORII | 99.079.080 |
| PROVIZIOANE | 258.294 |
| CAPITALURI - TOTAL | 68.116.805 |
| Capital subscris varsat | 3.199.200 |
| Cifra de afaceri neta | 114.209.006 |
| VENITURI TOTALE | 182.271.592 |
| CHELTUIELI TOTALE | 181.555.275 |
| Profitul brut | 716.317 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.438.072 |
| Numar mediu de salariati | 117 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 147.826.454 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.182.856 |
| Stocuri | 11.367.868 |
| Creante | 23.368.833 |
| Casa si conturi la banci | 446.155 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 79.101 |
| DATORII | 112.533.533 |
| CAPITALURI - TOTAL | 70.554.878 |
| Capital subscris varsat | 3.199.200 |
| Cifra de afaceri neta | 119.595.494 |
| VENITURI TOTALE | 164.816.099 |
| CHELTUIELI TOTALE | 140.803.789 |
| Profitul brut | 24.012.310 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.098.319 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 111 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 128.116.315 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.223.862 |
| Stocuri | 12.863.373 |
| Creante | 18.009.435 |
| Casa si conturi la banci | 2.351.054 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 99.981 |
| DATORII | 90.983.599 |
| CAPITALURI - TOTAL | 70.456.559 |
| Capital subscris varsat | 3.199.200 |
| Cifra de afaceri neta | 115.987.577 |
| VENITURI TOTALE | 144.139.907 |
| CHELTUIELI TOTALE | 119.645.266 |
| Profitul brut | 24.494.641 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.820.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 104 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 81.482.918 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.579.150 |
| Stocuri | 14.647.787 |
| Creante | 18.092.229 |
| Casa si conturi la banci | 839.134 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 55.515 |
| DATORII | 60.039.392 |
| CAPITALURI - TOTAL | 55.078.191 |
| Capital subscris varsat | 3.199.200 |
| Cifra de afaceri neta | 81.904.173 |
| VENITURI TOTALE | 115.728.228 |
| CHELTUIELI TOTALE | 97.995.224 |
| Profitul brut | 17.733.004 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.787.024 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 102 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 74.718.763 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.373.744 |
| Stocuri | 6.856.513 |
| Creante | 11.412.453 |
| Casa si conturi la banci | 1.104.778 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 46.073 |
| DATORII | 49.773.481 |
| PROVIZIOANE | 73.932 |
| CAPITALURI - TOTAL | 44.291.167 |
| Capital subscris varsat | 3.199.200 |
| Cifra de afaceri neta | 68.277.087 |
| VENITURI TOTALE | 101.641.799 |
| CHELTUIELI TOTALE | 95.563.702 |
| Profitul brut | 6.078.097 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.015.285 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 96 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 83.251.111 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.922.049 |
| Stocuri | 7.852.505 |
| Creante | 12.954.342 |
| Casa si conturi la banci | 1.115.202 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.802 |
| DATORII | 65.670.191 |
| PROVIZIOANE | 281.889 |
| CAPITALURI - TOTAL | 39.275.882 |
| Capital subscris varsat | 3.199.200 |
| Cifra de afaceri neta | 69.177.477 |
| VENITURI TOTALE | 87.374.124 |
| CHELTUIELI TOTALE | 77.728.976 |
| Profitul brut | 9.645.148 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.386.550 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 64.242.729 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.726.096 |
| Stocuri | 4.590.440 |
| Creante | 10.543.233 |
| Casa si conturi la banci | 592.423 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 72.753 |
| DATORII | 31.683.519 |
| PROVIZIOANE | 268.727 |
| CAPITALURI - TOTAL | 48.089.332 |
| Capital subscris varsat | 3.199.200 |
| Cifra de afaceri neta | 54.798.916 |
| VENITURI TOTALE | 72.753.445 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.934.093 |
| Profitul brut | 8.819.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.352.846 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 75 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 55.241.228 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.967.550 |
| Stocuri | 4.137.480 |
| Creante | 9.743.019 |
| Casa si conturi la banci | 1.087.051 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.608 |
| DATORII | 25.834.607 |
| PROVIZIOANE | 324.605 |
| CAPITALURI - TOTAL | 44.097.174 |
| Capital subscris varsat | 3.199.200 |
| Cifra de afaceri neta | 38.901.571 |
| VENITURI TOTALE | 57.106.096 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.662.614 |
| Profitul brut | 4.443.482 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.360.688 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 46.845.539 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.640.894 |
| Stocuri | 1.853.187 |
| Creante | 9.347.211 |
| Casa si conturi la banci | 2.440.496 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.105 |
| DATORII | 17.199.982 |
| CAPITALURI - TOTAL | 43.327.556 |
| Capital subscris varsat | 3.199.200 |
| Cifra de afaceri neta | 33.266.412 |
| VENITURI TOTALE | 50.264.045 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.162.640 |
| Profitul brut | 2.101.405 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.379.122 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 71 |