OTTO GAZ SRL
| Denumire | OTTO GAZ SRL |
| CUI | 11261192 |
| Nr. Reg. Com. | J23/2644/2014 |
| EUID | ROONRC.J2014002644232 |
| CAEN | 3522 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-09-12 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -2 376 866 | 34 086 644 | 8 447 203 | 6 053 286 | -20 348 409 | 0 |
| 2024 | 10 059 | -1 328 278 | 31 725 990 | 8 447 203 | 6 091 939 | -17 971 544 | 0 |
| 2023 | 202 150 | -1 690 551 | 30 744 638 | 8 816 115 | 6 092 396 | -16 643 265 | 1 |
| 2022 | 262 680 | -1 583 734 | 29 731 353 | 9 235 894 | 6 372 325 | -14 952 714 | 1 |
| 2021 | 834 178 | -1 921 122 | 30 621 825 | 10 016 589 | 7 174 223 | -14 282 810 | 5 |
| 2020 | 1 961 277 | -4 720 802 | 29 371 388 | 10 906 042 | 5 250 476 | -14 086 630 | 30 |
| 2019 | 18 009 298 | -8 504 106 | 29 673 733 | 11 720 748 | 9 449 422 | -9 365 828 | 32 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “OTTO GAZ SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3522 Rev. 2 (echivalent: 3522 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Distribuția combustibililor gazoși, prin conducte |
| Descriere Activitate | Distribuția combustibililor gazoși, prin conducte |
| Cod CAEN principal | 35 Distribuția combustibililor gazoși, prin conducte |
| Descriere activitate (principal) | Producția și furnizarea de energie electrică și termică, gaze, apă caldă și aer condiționat |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „OTTO GAZ SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „OTTO GAZ SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „OTTO GAZ SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 8.447.203 |
| Active circulante | 6.091.939 |
| Creante | 6.069.423 |
| Disponibilitati | 22.516 |
| Datorii | 31.725.990 |
| Venituri in avans | 784.696 |
| Capitaluri proprii | -17.971.544 |
| Capital social | 110.000 |
| Cifra de afaceri | 10.059 |
| Venituri totale | 77.180 |
| Cheltuieli totale | 1.405.458 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.328.278 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.328.278 |
| Active imobilizate | 8.816.115 |
| Active circulante | 6.092.396 |
| Creante | 6.071.667 |
| Disponibilitati | 20.729 |
| Datorii | 30.744.638 |
| Venituri in avans | 807.138 |
| Capitaluri proprii | -16.643.265 |
| Capital social | 110.000 |
| Cifra de afaceri | 202.150 |
| Venituri totale | 471.933 |
| Cheltuieli totale | 2.162.484 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.690.551 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.690.551 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.235.894 |
| Active circulante | 6.372.325 |
| Creante | 6.350.305 |
| Disponibilitati | 22.020 |
| Datorii | 29.731.353 |
| Venituri in avans | 829.580 |
| Capitaluri proprii | -14.952.714 |
| Capital social | 110.000 |
| Cifra de afaceri | 262.680 |
| Venituri totale | 542.059 |
| Cheltuieli totale | 2.125.793 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.583.734 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.583.734 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.016.589 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.174.223 |
| Stocuri | 41.334 |
| Creante | 7.109.994 |
| Casa si conturi la banci | 22.895 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 225 |
| DATORII | 30.621.825 |
| VENITURI IN AVANS | 852.022 |
| CAPITALURI - TOTAL | -14.282.810 |
| Capital subscris varsat | 110.000 |
| Cifra de afaceri neta | 834.178 |
| VENITURI TOTALE | 1.229.770 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.150.892 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.921.122 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.921.122 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.906.042 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.250.476 |
| Stocuri | 106.555 |
| Creante | 5.049.996 |
| Casa si conturi la banci | 93.925 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.705 |
| DATORII | 29.371.388 |
| VENITURI IN AVANS | 874.465 |
| CAPITALURI - TOTAL | -14.086.630 |
| Capital subscris varsat | 110.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.961.277 |
| VENITURI TOTALE | 2.204.854 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.925.656 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.720.802 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.720.802 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.720.748 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.449.422 |
| Stocuri | 252.685 |
| Creante | 8.878.884 |
| Casa si conturi la banci | 317.853 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.427 |
| DATORII | 29.673.733 |
| VENITURI IN AVANS | 897.692 |
| CAPITALURI - TOTAL | -9.365.828 |
| Capital subscris varsat | 110.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.009.298 |
| VENITURI TOTALE | 18.891.779 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.395.885 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.504.106 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 8.504.106 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.759.513 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.115.895 |
| Stocuri | 697.949 |
| Creante | 11.979.422 |
| Casa si conturi la banci | 1.438.524 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.088 |
| DATORII | 25.734.038 |
| CAPITALURI - TOTAL | -804.542 |
| Capital subscris varsat | 110.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.761.947 |
| VENITURI TOTALE | 24.072.604 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.502.022 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.429.418 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.429.418 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.228.116 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.265.264 |
| Stocuri | 1.422.527 |
| Creante | 11.586.380 |
| Casa si conturi la banci | 256.357 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.643 |
| DATORII | 16.448.142 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.093.881 |
| Capital subscris varsat | 110.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.057.552 |
| VENITURI TOTALE | 23.270.577 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.722.110 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.451.533 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.451.533 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.500.709 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.088.498 |
| Stocuri | 1.316.541 |
| Creante | 10.414.344 |
| Casa si conturi la banci | 357.613 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.991 |
| DATORII | 13.981.310 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.662.888 |
| Capital subscris varsat | 110.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.002.128 |
| VENITURI TOTALE | 21.116.992 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.048.735 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 931.743 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 942.379 |
| Numar mediu de salariati | 34 |