SANO SIB SRL
| Denumire | SANO SIB SRL |
| CUI | 11121350 |
| Nr. Reg. Com. | J32/653/1998 |
| EUID | ROONRC.J32/653/1998 |
| CAEN | 4110 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-10-23 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NOVAC LUCICA RODICA | DEPLINE DE ADMINISTRARE IN MOD INDIVIDUAL, EXERCITATE DOAR IMPREUNA CU BERINDE CRISTIAN GEORGE | România |
| GAVRILESCU ȘTEFAN GEORGE | DEPLINE DE ADMINISTRARE IN MOD INDIVIDUAL, EXERCITATE DOAR IMPREUNA CU GAVRILESCU DENIS LUCIA | România |
| GAVRILESCU DENIS LUCIA | DEPLINE DE ADMINISTRARE IN MOD INDIVIDUAL, EXERCITATE DOAR IMPREUNA CU GAVRILESCU ȘTEFAN GEORGE | România |
| BERINDE CRISTIAN GEORGE | DEPLINE DE ADMINISTRARE IN MOD INDIVIDUAL, EXERCITATE DOAR IMPREUNA CU NOVAC LUCICA RODICA | Austria |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -47 998 | 675 574 | 0 | 862 631 | 187 057 | 2 |
| 2024 | 16 323 | 6 059 | 627 651 | 0 | 862 706 | 235 055 | 0 |
| 2023 | 197 394 | 54 346 | 641 693 | 0 | 870 489 | 228 796 | 0 |
| 2022 | 0 | -18 999 | 667 858 | 0 | 842 308 | 174 450 | 1 |
| 2021 | 2 000 | -85 655 | 652 656 | 0 | 846 105 | 193 449 | 1 |
| 2020 | 0 | -31 454 | 623 069 | 0 | 902 173 | 279 104 | 1 |
| 2019 | 1 278 254 | 366 325 | 647 798 | 0 | 958 356 | 310 558 | 1 |
| 2018 | 1 235 246 | 472 565 | 1 657 478 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 0 | 75 965 | 983 607 | — | — | — | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SANO SIB SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Sibiu , domeniul 4100: Dezvoltare (promovare) imobiliară
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SANO SIB SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SANO SIB SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SANO SIB SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 862.706 |
| Stocuri | 860.952 |
| Creante | 1.423 |
| Disponibilitati | 331 |
| Datorii | 627.651 |
| Capitaluri proprii | 235.055 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 16.323 |
| Venituri totale | 16.323 |
| Cheltuieli totale | 9.033 |
| Profit brut | 7.290 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.059 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 870.489 |
| Stocuri | 867.715 |
| Creante | 2.655 |
| Disponibilitati | 119 |
| Datorii | 641.693 |
| Capitaluri proprii | 228.796 |
| Capital social | 800 |
| Cifra de afaceri | 197.394 |
| Venituri totale | 197.409 |
| Cheltuieli totale | 131.853 |
| Profit brut | 65.556 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 54.346 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 842.308 |
| Stocuri | 837.703 |
| Creante | 4.502 |
| Disponibilitati | 103 |
| Datorii | 667.858 |
| Capitaluri proprii | 174.450 |
| Capital social | 800 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 18.999 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 18.999 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 18.999 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 846.105 |
| Stocuri | 837.703 |
| Creante | 8.138 |
| Disponibilitati | 264 |
| Datorii | 652.656 |
| Capitaluri proprii | 193.449 |
| Capital social | 800 |
| Cifra de afaceri | 2.000 |
| Venituri totale | 2.000 |
| Cheltuieli totale | 87.635 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 85.635 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 85.655 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 902.173 |
| Stocuri | 893.623 |
| Creante | 8.189 |
| Disponibilitati | 361 |
| Datorii | 623.069 |
| Capitaluri proprii | 279.104 |
| Capital social | 800 |
| Venituri totale | 830 |
| Cheltuieli totale | 32.284 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 31.454 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 31.454 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 958.356 |
| Stocuri | 893.594 |
| Creante | 9.756 |
| Disponibilitati | 55.006 |
| Datorii | 647.798 |
| Capitaluri proprii | 310.558 |
| Capital social | 800 |
| Cifra de afaceri | 1.278.254 |
| Venituri totale | 1.375.262 |
| Cheltuieli totale | 995.184 |
| Profit brut | 380.078 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 366.325 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 1.696.211 |
| Stocuri | 1.675.135 |
| Creante | 18.557 |
| Disponibilitati | 2.519 |
| Datorii | 1.657.478 |
| Capitaluri proprii | 38.733 |
| Capital social | 800 |
| Cifra de afaceri | 1.235.246 |
| Venituri totale | 1.987.227 |
| Cheltuieli totale | 1.494.789 |
| Profit brut | 492.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 472.565 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 916.173 |
| Stocuri | 811.964 |
| Creante | 95.330 |
| Disponibilitati | 8.879 |
| Datorii | 983.607 |
| Capitaluri proprii | -67.434 |
| Capital social | 800 |
| Venituri totale | 608.685 |
| Cheltuieli totale | 531.897 |
| Profit brut | 76.788 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 75.965 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 182.716 |
| Active circulante | 72.744 |
| Stocuri | 56.421 |
| Creante | 16.165 |
| Disponibilitati | 158 |
| Datorii | 399.459 |
| Capitaluri proprii | -143.999 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 264 |
| Cheltuieli totale | 9.077 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.813 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.813 |
| Nr. salariati | 1 |