BOGONI MECANICA SRL
| Denumire | BOGONI MECANICA SRL |
| CUI | 11060628 |
| Nr. Reg. Com. | J05/880/2016 |
| EUID | ROONRC.J05/933/1998 |
| CAEN | 2571 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-10-01 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOGONI TIMMY | - | Italia |
| BOGONI GIANLUCA | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 108 481 | 351 204 | 0 | 5 589 360 | 5 238 156 | 0 |
| 2024 | 5 577 | -68 018 | 360 902 | 0 | 5 490 577 | 5 129 675 | 0 |
| 2023 | 4 024 | 37 599 | 358 911 | 608 | 5 555 996 | 5 197 693 | 1 |
| 2022 | 219 511 | -136 281 | 520 398 | 199 | 5 680 293 | 5 160 094 | 1 |
| 2021 | 710 802 | -484 414 | 599 991 | 144 538 | 5 751 700 | 5 296 375 | 15 |
| 2020 | 3 588 449 | -28 283 | 1 016 258 | 217 379 | 6 578 125 | 5 780 788 | 24 |
| 2019 | 4 786 619 | 84 577 | 908 285 | 293 025 | 6 496 824 | 5 882 755 | 29 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BOGONI MECANICA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2571 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Fabricarea produselor de tăiat |
| Descriere Activitate | Fabricarea produselor de tăiat |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea produselor de tăiat |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BOGONI MECANICA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BOGONI MECANICA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BOGONI MECANICA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.490.577 |
| Creante | 5.488.537 |
| Casa si conturi la banci | 2.040 |
| DATORII | 360.902 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.129.675 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.577 |
| VENITURI TOTALE | 9.806 |
| CHELTUIELI TOTALE | 77.824 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 68.018 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 68.018 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 608 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.555.996 |
| Stocuri | 48.496 |
| Creante | 5.506.417 |
| Casa si conturi la banci | 1.083 |
| DATORII | 358.911 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.197.693 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.024 |
| VENITURI TOTALE | 137.806 |
| CHELTUIELI TOTALE | 93.058 |
| Profitul brut | 44.748 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 37.599 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 199 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.680.293 |
| Stocuri | 48.496 |
| Creante | 5.631.130 |
| Casa si conturi la banci | 667 |
| DATORII | 520.398 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.160.094 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 219.511 |
| VENITURI TOTALE | 266.161 |
| CHELTUIELI TOTALE | 400.352 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 134.191 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 136.281 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 144.538 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.751.700 |
| Stocuri | 54.351 |
| Creante | 5.695.496 |
| Casa si conturi la banci | 1.853 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 128 |
| DATORII | 599.991 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.296.375 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 710.802 |
| VENITURI TOTALE | 715.986 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.194.772 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 478.786 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 484.414 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 217.379 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.578.125 |
| Stocuri | 214.852 |
| Creante | 6.307.035 |
| Casa si conturi la banci | 56.238 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.542 |
| DATORII | 1.016.258 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.780.788 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.588.449 |
| VENITURI TOTALE | 3.795.924 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.824.207 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.283 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 28.283 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 293.025 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.496.824 |
| Stocuri | 202.962 |
| Creante | 6.261.434 |
| Casa si conturi la banci | 32.428 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.191 |
| DATORII | 908.285 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.882.755 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.786.619 |
| VENITURI TOTALE | 4.952.036 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.843.457 |
| Profitul brut | 108.579 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 84.577 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 365.842 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.110.143 |
| Stocuri | 225.709 |
| Creante | 6.712.275 |
| Casa si conturi la banci | 172.159 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.258 |
| DATORII | 1.622.065 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.868.178 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.578.810 |
| VENITURI TOTALE | 5.643.138 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.402.932 |
| Profitul brut | 240.206 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 188.586 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 440.861 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.088.157 |
| Stocuri | 304.387 |
| Creante | 5.742.985 |
| Casa si conturi la banci | 40.785 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.258 |
| DATORII | 703.683 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.839.593 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.099.361 |
| VENITURI TOTALE | 3.238.802 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.082.941 |
| Profitul brut | 155.861 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 126.766 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 504.686 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.239.066 |
| Stocuri | 303.283 |
| Creante | 7.727.809 |
| Casa si conturi la banci | 207.974 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.744 |
| DATORII | 2.932.852 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.826.644 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.448.095 |
| VENITURI TOTALE | 3.743.773 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.294.408 |
| Profitul brut | 449.365 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 424.213 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |