DIVANASY SRL
| Denumire | DIVANASY SRL |
| CUI | 11048390 |
| Nr. Reg. Com. | J1998002212132 |
| EUID | ROONRC.J1998002212132 |
| CAEN | 1071 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-09-30 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IRIMIA RAUL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18 143 518 | 869 807 | 7 324 283 | — | — | — | 78 |
| 2024 | 17 530 424 | 788 997 | 3 279 606 | 9 585 961 | 2 167 129 | 6 434 774 | 84 |
| 2023 | 17 861 909 | 1 192 440 | 3 731 180 | 9 759 451 | 2 303 796 | 5 645 777 | 79 |
| 2022 | 16 582 434 | 228 254 | 7 783 940 | 10 788 847 | 4 764 827 | 4 435 864 | 69 |
| 2021 | 13 366 813 | 74 440 | 12 345 773 | 11 770 580 | 4 857 242 | 4 282 049 | 79 |
| 2020 | 11 869 038 | 1 022 309 | 10 493 439 | 10 736 709 | 3 964 340 | 4 207 610 | 80 |
| 2019 | 10 855 769 | 493 880 | 14 812 863 | 11 505 074 | 6 493 090 | 3 185 301 | 0 |
| 2018 | 8 612 622 | 497 679 | 2 849 132 | 3 836 451 | 1 709 394 | 2 696 713 | 65 |
| 2017 | 6 964 349 | 56 314 | 3 237 665 | 4 388 362 | 1 048 338 | 2 199 035 | 68 |
| 2016 | 6 780 827 | 688 359 | 3 382 100 | 3 996 296 | 1 528 525 | 2 142 721 | 68 |
Statistics
Commercial networks and enterprises18 143 518 lei
3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DIVANASY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Constanţa , domeniul 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DIVANASY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DIVANASY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DIVANASY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.585.961 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.167.129 |
| Stocuri | 1.403.164 |
| Creante | 416.413 |
| Casa si conturi la banci | 347.552 |
| DATORII | 3.279.606 |
| VENITURI IN AVANS | 2.038.710 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.434.774 |
| Capital subscris varsat | 7.200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.530.424 |
| VENITURI TOTALE | 18.486.208 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.501.446 |
| Profitul brut | 984.762 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 788.997 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.759.451 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.303.796 |
| Stocuri | 1.145.061 |
| Creante | 969.450 |
| Casa si conturi la banci | 189.285 |
| DATORII | 3.731.180 |
| VENITURI IN AVANS | 2.686.290 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.645.777 |
| Capital subscris varsat | 7.200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.861.909 |
| VENITURI TOTALE | 19.197.906 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.778.334 |
| Profitul brut | 1.419.572 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.192.440 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.788.847 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.764.827 |
| Stocuri | 2.493.586 |
| Creante | 1.153.517 |
| Casa si conturi la banci | 1.117.724 |
| DATORII | 7.783.940 |
| VENITURI IN AVANS | 3.333.870 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.435.864 |
| Capital subscris varsat | 7.200 |
| Cifra de afaceri neta | 16.582.434 |
| VENITURI TOTALE | 17.271.758 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.987.587 |
| Profitul brut | 284.171 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 228.254 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.770.580 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.857.242 |
| Stocuri | 820.841 |
| Creante | 3.182.611 |
| Casa si conturi la banci | 853.790 |
| DATORII | 12.345.773 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.282.049 |
| Capital subscris varsat | 7.200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.366.813 |
| VENITURI TOTALE | 14.361.849 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.273.236 |
| Profitul brut | 88.613 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 74.440 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.736.709 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.964.340 |
| Stocuri | 598.202 |
| Creante | 2.452.102 |
| Casa si conturi la banci | 914.036 |
| DATORII | 10.493.439 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.207.610 |
| Capital subscris varsat | 7.200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.869.038 |
| VENITURI TOTALE | 12.774.780 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.603.639 |
| Profitul brut | 1.171.141 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.022.309 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 80 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.505.074 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.493.090 |
| Stocuri | 550.033 |
| Creante | 5.128.818 |
| Casa si conturi la banci | 814.239 |
| DATORII | 14.812.863 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.185.301 |
| Capital subscris varsat | 7.200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.855.769 |
| VENITURI TOTALE | 11.398.039 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.763.239 |
| Profitul brut | 634.800 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 493.880 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.836.451 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.709.394 |
| Stocuri | 658.843 |
| Creante | 825.201 |
| Casa si conturi la banci | 225.350 |
| DATORII | 2.849.132 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.696.713 |
| Capital subscris varsat | 7.200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.612.622 |
| VENITURI TOTALE | 9.037.417 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.490.298 |
| Profitul brut | 547.119 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 497.679 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.388.362 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.048.338 |
| Stocuri | 430.090 |
| Creante | 477.660 |
| Casa si conturi la banci | 140.588 |
| DATORII | 3.237.665 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.199.035 |
| Capital subscris varsat | 7.200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.964.349 |
| VENITURI TOTALE | 7.485.467 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.367.631 |
| Profitul brut | 117.836 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 56.314 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.996.296 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.528.525 |
| Stocuri | 315.734 |
| Creante | 1.083.924 |
| Casa si conturi la banci | 128.867 |
| DATORII | 3.382.100 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.142.721 |
| Capital subscris varsat | 7.200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.780.827 |
| VENITURI TOTALE | 7.436.701 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.597.621 |
| Profitul brut | 839.080 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 688.359 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |