WYLZE LOGISTIK SRL
| Denumire | WYLZE LOGISTIK SRL |
| CUI | 11021882 |
| Nr. Reg. Com. | J1998001027292 |
| EUID | ROONRC.J1998001027292 |
| CAEN | 4614 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-09-22 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MOLITOR ZENO WILHELM | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 255 946 | -1 617 054 | 64 331 210 | 40 587 396 | 32 186 851 | 8 466 406 | 52 |
| 2024 | 49 492 649 | -3 402 101 | 70 759 197 | 50 458 136 | 30 388 108 | 10 083 460 | 53 |
| 2023 | 84 295 830 | 542 946 | 65 123 241 | 46 519 182 | 32 076 483 | 13 485 561 | 55 |
| 2022 | 51 618 568 | -1 356 942 | 58 326 514 | 26 725 905 | 44 543 225 | 12 942 616 | 54 |
| 2021 | 51 164 352 | -893 143 | 32 596 363 | 24 982 025 | 23 093 109 | 15 499 557 | 58 |
| 2020 | 48 409 611 | -619 786 | 36 761 930 | 23 588 494 | 30 266 137 | 17 092 701 | 62 |
| 2019 | 33 980 482 | 782 637 | 31 203 917 | 21 330 577 | 28 939 957 | 19 072 487 | 48 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises43 255 946 lei
-13%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “WYLZE LOGISTIK SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4614 Rev. 2 (echivalent: 4614 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane |
| Descriere Activitate | Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane |
| Cod CAEN principal | 46 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Prahova , domeniul 4614: Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „WYLZE LOGISTIK SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „WYLZE LOGISTIK SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „WYLZE LOGISTIK SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.458.136 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.388.108 |
| Stocuri | 18.915.882 |
| Creante | 11.427.420 |
| Casa si conturi la banci | 44.806 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.663 |
| DATORII | 70.759.197 |
| VENITURI IN AVANS | 11.250 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.083.460 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 49.492.649 |
| VENITURI TOTALE | 50.008.481 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.410.582 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.402.101 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.402.101 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 46.519.182 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.076.483 |
| Stocuri | 23.759.515 |
| Creante | 8.269.489 |
| Casa si conturi la banci | 47.479 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.137 |
| DATORII | 65.123.241 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.485.561 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 84.295.830 |
| VENITURI TOTALE | 85.182.767 |
| CHELTUIELI TOTALE | 84.639.821 |
| Profitul brut | 542.946 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 542.946 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.725.905 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.543.225 |
| Stocuri | 38.546.687 |
| Creante | 5.975.272 |
| Casa si conturi la banci | 21.266 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 58.326.514 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.942.616 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 51.618.568 |
| VENITURI TOTALE | 52.450.118 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.807.060 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.356.942 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.356.942 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.982.025 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.093.109 |
| Stocuri | 16.737.679 |
| Creante | 6.305.690 |
| Casa si conturi la banci | 49.740 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.786 |
| DATORII | 32.596.363 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.499.557 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 51.164.352 |
| VENITURI TOTALE | 52.584.013 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.477.156 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 893.143 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 893.143 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.588.494 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.266.137 |
| Stocuri | 23.922.819 |
| Creante | 6.301.570 |
| Casa si conturi la banci | 41.748 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 36.761.930 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.092.701 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 48.409.611 |
| VENITURI TOTALE | 49.329.657 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.949.443 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 619.786 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 619.786 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.330.577 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.939.957 |
| Stocuri | 22.336.351 |
| Creante | 6.447.890 |
| Casa si conturi la banci | 155.716 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.870 |
| DATORII | 31.203.917 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.072.487 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 33.980.482 |
| VENITURI TOTALE | 35.205.193 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.228.711 |
| Profitul brut | 976.482 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 782.637 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.832.810 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.596.205 |
| Stocuri | 14.632.107 |
| Creante | 9.583.214 |
| Casa si conturi la banci | 380.884 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.860 |
| DATORII | 19.831.006 |
| VENITURI IN AVANS | 3.320.020 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.289.849 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 29.214.502 |
| VENITURI TOTALE | 29.492.735 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.112.337 |
| Profitul brut | 3.380.398 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.875.642 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.134.375 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.974.598 |
| Stocuri | 10.797.969 |
| Creante | 12.116.588 |
| Casa si conturi la banci | 60.041 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.219 |
| DATORII | 16.308.944 |
| VENITURI IN AVANS | 6.640.040 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.214.208 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 26.945.635 |
| VENITURI TOTALE | 28.203.237 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.980.957 |
| Profitul brut | 5.222.280 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.413.338 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.359.555 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.948.921 |
| Stocuri | 10.118.697 |
| Creante | 14.106.119 |
| Casa si conturi la banci | 724.105 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 39.739 |
| DATORII | 18.417.285 |
| VENITURI IN AVANS | 9.960.060 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.970.870 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 42.714.457 |
| VENITURI TOTALE | 44.464.488 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.883.606 |
| Profitul brut | 11.580.882 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.801.175 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |