LIMAS GROUP SRL
| Denumire | LIMAS GROUP SRL |
| CUI | 11013782 |
| Nr. Reg. Com. | J1998009451404 |
| EUID | ROONRC.J40/9451/1998 |
| CAEN | 4646 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-09-22 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CHIRIAC MARIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24 651 849 | 4 542 534 | 14 829 008 | — | — | — | 18 |
| 2024 | 19 452 416 | 4 589 244 | 12 410 249 | 548 047 | 16 932 459 | 5 100 440 | 15 |
| 2023 | 18 029 615 | 3 999 850 | 8 556 324 | 657 656 | 13 721 361 | 5 769 586 | 17 |
| 2022 | 15 506 461 | 2 843 000 | 15 260 394 | 770 973 | 17 822 133 | 3 287 196 | 17 |
| 2021 | 30 984 040 | 6 866 638 | 4 679 106 | 593 335 | 20 264 276 | 16 125 987 | 18 |
| 2020 | 41 434 109 | 12 981 651 | 3 702 734 | 818 855 | 20 392 934 | 17 420 449 | 16 |
| 2019 | 11 209 205 | 2 983 787 | 4 282 416 | 672 183 | 8 935 102 | 5 342 639 | 14 |
| 2018 | 8 379 027 | 1 914 656 | 3 944 825 | 684 114 | 5 615 497 | 2 358 852 | 10 |
| 2017 | 8 167 935 | 1 582 095 | 3 894 814 | 693 049 | 5 205 048 | 2 026 291 | 8 |
| 2016 | 11 794 434 | 3 757 378 | 2 333 497 | 816 073 | 5 691 794 | 4 195 500 | 11 |
Statistics
Commercial networks and enterprises24 651 849 lei
27%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LIMAS GROUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4646 Rev. 2 (echivalent: 4646 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4646: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LIMAS GROUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LIMAS GROUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LIMAS GROUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 548.047 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.932.459 |
| Stocuri | 4.376.703 |
| Creante | 9.989.823 |
| Casa si conturi la banci | 1.565.933 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.183 |
| DATORII | 12.410.249 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.100.440 |
| Capital subscris varsat | 48.700 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 19.452.416 |
| VENITURI TOTALE | 19.699.465 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.365.542 |
| Profitul brut | 5.333.923 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.589.244 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 657.656 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.721.361 |
| Stocuri | 3.581.859 |
| Creante | 7.229.255 |
| Casa si conturi la banci | 1.910.247 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.105 |
| DATORII | 8.556.324 |
| VENITURI IN AVANS | 1.354 |
| PROVIZIOANE | 73.858 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.769.586 |
| Capital subscris varsat | 48.700 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 18.029.615 |
| VENITURI TOTALE | 18.362.109 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.768.084 |
| Profitul brut | 4.594.025 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.999.850 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 770.973 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.822.133 |
| Stocuri | 6.096.159 |
| Creante | 8.042.861 |
| Casa si conturi la banci | 3.683.113 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.344 |
| DATORII | 15.260.394 |
| VENITURI IN AVANS | 2.979 |
| PROVIZIOANE | 57.881 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.287.196 |
| Capital subscris varsat | 48.700 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 15.506.461 |
| VENITURI TOTALE | 15.728.221 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.434.155 |
| Profitul brut | 3.294.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.843.000 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 593.335 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.264.276 |
| Stocuri | 3.530.623 |
| Creante | 11.123.875 |
| Casa si conturi la banci | 5.609.778 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.655 |
| DATORII | 4.679.106 |
| VENITURI IN AVANS | 4.604 |
| PROVIZIOANE | 72.569 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.125.987 |
| Capital subscris varsat | 48.700 |
| Cifra de afaceri neta | 30.984.040 |
| VENITURI TOTALE | 31.258.929 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.420.117 |
| Profitul brut | 7.838.812 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.866.638 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 818.855 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.392.934 |
| Stocuri | 4.074.649 |
| Creante | 11.356.809 |
| Casa si conturi la banci | 4.961.476 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.312 |
| DATORII | 3.702.734 |
| VENITURI IN AVANS | 6.229 |
| PROVIZIOANE | 91.689 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.420.449 |
| Capital subscris varsat | 48.700 |
| Cifra de afaceri neta | 41.434.109 |
| VENITURI TOTALE | 41.641.538 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.531.926 |
| Profitul brut | 15.109.612 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.981.651 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 672.183 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.935.102 |
| Stocuri | 1.752.796 |
| Creante | 5.723.047 |
| Casa si conturi la banci | 1.459.259 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.770 |
| DATORII | 4.282.416 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.342.639 |
| Capital subscris varsat | 48.700 |
| Cifra de afaceri neta | 11.209.205 |
| VENITURI TOTALE | 11.262.196 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.703.819 |
| Profitul brut | 3.558.377 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.983.787 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 684.114 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.615.497 |
| Stocuri | 1.127.478 |
| Creante | 3.019.484 |
| Casa si conturi la banci | 1.468.535 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.066 |
| DATORII | 3.944.825 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.358.852 |
| Capital subscris varsat | 48.700 |
| Cifra de afaceri neta | 8.379.027 |
| VENITURI TOTALE | 8.477.418 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.189.550 |
| Profitul brut | 2.287.868 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.914.656 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 693.049 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.205.048 |
| Stocuri | 875.662 |
| Creante | 3.408.769 |
| Casa si conturi la banci | 920.617 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.008 |
| DATORII | 3.894.814 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.026.291 |
| Capital subscris varsat | 48.700 |
| Cifra de afaceri neta | 8.167.935 |
| VENITURI TOTALE | 8.206.544 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.335.652 |
| Profitul brut | 1.870.892 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.582.095 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 816.073 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.691.794 |
| Stocuri | 1.344.740 |
| Creante | 3.316.610 |
| Casa si conturi la banci | 1.030.444 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.130 |
| DATORII | 2.333.497 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.195.500 |
| Capital subscris varsat | 48.700 |
| Cifra de afaceri neta | 11.794.434 |
| VENITURI TOTALE | 11.965.121 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.534.891 |
| Profitul brut | 4.430.230 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.757.378 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |