IMSAT-CUADRIPOL SA
| Denumire | IMSAT-CUADRIPOL SA |
| CUI | 1093431 |
| Nr. Reg. Com. | J1992003782083 |
| EUID | ROONRC.J08/3782/1992 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-12-10 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GEORGESCU ANGHEL-PETRU | - | România |
| RAHOTĂ DRAGOŞ-IULIAN | - | România |
| IONESCU CAMELIA-LIGIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53 413 557 | 242 635 | 18 115 724 | 5 474 714 | 26 281 479 | 11 681 162 | 144 |
| 2024 | 52 448 367 | 151 557 | 14 147 001 | 5 416 918 | 22 036 357 | 11 438 527 | 142 |
| 2023 | 39 089 318 | 98 840 | 8 036 396 | 3 036 426 | 16 270 364 | 9 948 671 | 135 |
| 2022 | 52 775 627 | 57 917 | 9 916 749 | 3 130 488 | 18 128 121 | 9 849 831 | 134 |
| 2021 | 22 556 210 | 2 253 | 8 488 157 | 4 883 859 | 15 746 766 | 9 791 914 | 124 |
| 2020 | 24 544 954 | 92 761 | 6 759 944 | 4 909 815 | 11 605 070 | 9 789 661 | 126 |
| 2019 | 27 562 510 | 4 397 | 7 638 854 | 5 034 411 | 12 266 572 | 9 696 900 | 138 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises53 413 557 lei
2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IMSAT-CUADRIPOL SA”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Braşov , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IMSAT-CUADRIPOL SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IMSAT-CUADRIPOL SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IMSAT-CUADRIPOL SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.416.918 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.036.357 |
| Stocuri | 1.638.736 |
| Creante | 17.399.503 |
| Casa si conturi la banci | 2.998.118 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 243.190 |
| DATORII | 14.147.001 |
| VENITURI IN AVANS | 2.110.937 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.438.527 |
| Capital subscris varsat | 101.431 |
| Cifra de afaceri neta | 52.448.367 |
| VENITURI TOTALE | 53.067.016 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.738.031 |
| Profitul brut | 328.985 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 151.557 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 142 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.036.426 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.270.364 |
| Stocuri | 2.164.556 |
| Creante | 11.887.940 |
| Casa si conturi la banci | 2.217.868 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.394 |
| DATORII | 8.036.396 |
| VENITURI IN AVANS | 1.354.117 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.948.671 |
| Capital subscris varsat | 101.431 |
| Cifra de afaceri neta | 39.089.318 |
| VENITURI TOTALE | 39.146.759 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.917.789 |
| Profitul brut | 228.970 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 98.840 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 135 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.130.488 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.128.121 |
| Stocuri | 1.286.343 |
| Creante | 14.703.135 |
| Casa si conturi la banci | 2.138.643 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 434.399 |
| DATORII | 9.916.749 |
| VENITURI IN AVANS | 1.926.428 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.849.831 |
| Capital subscris varsat | 101.431 |
| Cifra de afaceri neta | 52.775.627 |
| VENITURI TOTALE | 53.229.807 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.081.977 |
| Profitul brut | 147.830 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 57.917 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 134 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.883.859 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.746.766 |
| Stocuri | 2.971.946 |
| Creante | 8.518.936 |
| Casa si conturi la banci | 4.255.884 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 855.045 |
| DATORII | 8.488.157 |
| VENITURI IN AVANS | 3.205.599 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.791.914 |
| Capital subscris varsat | 101.431 |
| Cifra de afaceri neta | 22.556.210 |
| VENITURI TOTALE | 22.863.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.808.807 |
| Profitul brut | 55.044 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.253 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 124 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.909.815 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.605.070 |
| Stocuri | 1.123.609 |
| Creante | 6.197.875 |
| Casa si conturi la banci | 4.283.586 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 81.338 |
| DATORII | 6.759.944 |
| VENITURI IN AVANS | 46.618 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.789.661 |
| Capital subscris varsat | 101.431 |
| Cifra de afaceri neta | 24.544.954 |
| VENITURI TOTALE | 24.883.320 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.739.431 |
| Profitul brut | 143.889 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 92.761 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 126 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.034.411 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.266.572 |
| Stocuri | 1.871.481 |
| Creante | 7.132.585 |
| Casa si conturi la banci | 3.262.506 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 195.561 |
| DATORII | 7.638.854 |
| VENITURI IN AVANS | 160.790 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.696.900 |
| Capital subscris varsat | 101.431 |
| Cifra de afaceri neta | 27.562.510 |
| VENITURI TOTALE | 27.789.918 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.698.865 |
| Profitul brut | 91.053 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.397 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 138 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.442.993 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.685.326 |
| Stocuri | 2.112.908 |
| Creante | 11.708.766 |
| Casa si conturi la banci | 1.863.652 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 942.956 |
| DATORII | 11.977.912 |
| VENITURI IN AVANS | 396.132 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.697.231 |
| Capital subscris varsat | 101.431 |
| Cifra de afaceri neta | 30.000.599 |
| VENITURI TOTALE | 30.778.123 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.022.840 |
| Profitul brut | 755.283 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 575.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 143 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.615.916 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.431.736 |
| Stocuri | 936.911 |
| Creante | 18.069.278 |
| Casa si conturi la banci | 2.425.547 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 905.195 |
| DATORII | 14.049.974 |
| VENITURI IN AVANS | 241.957 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.660.916 |
| Capital subscris varsat | 101.431 |
| Cifra de afaceri neta | 26.698.657 |
| VENITURI TOTALE | 26.821.023 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.136.083 |
| Profitul brut | 684.940 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 551.714 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 139 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.125.711 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.883.795 |
| Stocuri | 578.537 |
| Creante | 18.925.070 |
| Casa si conturi la banci | 3.380.188 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 761.232 |
| DATORII | 19.835.012 |
| VENITURI IN AVANS | 321.739 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.613.987 |
| Capital subscris varsat | 101.431 |
| Cifra de afaceri neta | 32.987.963 |
| VENITURI TOTALE | 33.025.735 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.187.956 |
| Profitul brut | 837.779 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 663.968 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 151 |