COSTAS SRL
| Denumire | COSTAS SRL |
| CUI | 1073167 |
| Nr. Reg. Com. | J11/258/1991 |
| EUID | ROONRC.J11/258/1991 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-06-12 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HOANCA CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -41 280 | 247 244 | 11 065 | 1 247 | -234 227 | 0 |
| 2024 | 0 | -69 774 | 215 453 | 32 829 | 1 952 | -179 900 | 0 |
| 2023 | 77 265 | -28 279 | 179 852 | 66 098 | 2 686 | -110 184 | 1 |
| 2022 | 114 104 | -1 353 | 233 089 | 205 232 | 54 512 | 26 655 | 1 |
| 2021 | 288 095 | 29 327 | 284 603 | 238 750 | 51 246 | 28 695 | 2 |
| 2020 | 332 242 | 49 578 | 230 229 | 143 563 | 57 872 | -5 623 | 2 |
| 2019 | 368 089 | 20 046 | 247 668 | 183 151 | 13 765 | -49 352 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COSTAS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COSTAS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COSTAS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COSTAS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 32.829 |
| Active circulante | 1.952 |
| Stocuri | 1.100 |
| Disponibilitati | 852 |
| Cheltuieli in avans | 772 |
| Datorii | 215.453 |
| Capitaluri proprii | -179.900 |
| Capital social | 1.000.700 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 69.774 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 69.774 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 69.774 |
| Active imobilizate | 66.098 |
| Active circulante | 2.686 |
| Stocuri | 1.100 |
| Disponibilitati | 1.586 |
| Cheltuieli in avans | 884 |
| Datorii | 179.852 |
| Capitaluri proprii | -110.184 |
| Capital social | 1.000.700 |
| Cifra de afaceri | 77.265 |
| Venituri totale | 126.936 |
| Cheltuieli totale | 153.949 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 27.013 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 28.279 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 205.232 |
| Active circulante | 54.512 |
| Stocuri | 44.731 |
| Creante | 5.367 |
| Disponibilitati | 4.414 |
| Datorii | 233.089 |
| Capitaluri proprii | 26.655 |
| Capital social | 1.000.700 |
| Cifra de afaceri | 114.104 |
| Venituri totale | 134.104 |
| Cheltuieli totale | 133.772 |
| Profit brut | 332 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.353 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 238.750 |
| Active circulante | 51.246 |
| Stocuri | 44.731 |
| Creante | 4.814 |
| Disponibilitati | 1.701 |
| Cheltuieli in avans | 23.302 |
| Datorii | 284.603 |
| Capitaluri proprii | 28.695 |
| Capital social | 1.000.700 |
| Cifra de afaceri | 288.095 |
| Venituri totale | 294.182 |
| Cheltuieli totale | 261.913 |
| Profit brut | 32.269 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.327 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 143.563 |
| Active circulante | 57.872 |
| Stocuri | 44.731 |
| Creante | 3.844 |
| Disponibilitati | 9.297 |
| Cheltuieli in avans | 23.171 |
| Datorii | 230.229 |
| Capitaluri proprii | -5.623 |
| Capital social | 1.000.700 |
| Cifra de afaceri | 332.242 |
| Venituri totale | 334.742 |
| Cheltuieli totale | 282.561 |
| Profit brut | 52.181 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 49.578 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 183.151 |
| Active circulante | 13.765 |
| Creante | 11.781 |
| Disponibilitati | 1.984 |
| Cheltuieli in avans | 1.400 |
| Datorii | 247.668 |
| Capitaluri proprii | -49.352 |
| Capital social | 1.000.700 |
| Cifra de afaceri | 368.089 |
| Venituri totale | 368.089 |
| Cheltuieli totale | 344.369 |
| Profit brut | 23.720 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.046 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 263.694 |
| Active circulante | 31.605 |
| Creante | 27.209 |
| Disponibilitati | 4.396 |
| Cheltuieli in avans | 41 |
| Datorii | 335.729 |
| Capitaluri proprii | -40.389 |
| Capital social | 1.000.700 |
| Cifra de afaceri | 371.232 |
| Venituri totale | 371.232 |
| Cheltuieli totale | 370.200 |
| Profit brut | 1.032 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.681 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 362.468 |
| Active circulante | 18.133 |
| Stocuri | 92 |
| Creante | 12.045 |
| Disponibilitati | 5.996 |
| Datorii | 418.089 |
| Capitaluri proprii | -37.488 |
| Capital social | 1.000.700 |
| Cifra de afaceri | 368.267 |
| Venituri totale | 368.928 |
| Cheltuieli totale | 382.501 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.573 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 17.262 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 276.315 |
| Active circulante | 40.837 |
| Stocuri | 91 |
| Creante | 26.957 |
| Disponibilitati | 13.789 |
| Datorii | 336.436 |
| Capitaluri proprii | -19.284 |
| Capital social | 1.000.700 |
| Cifra de afaceri | 386.379 |
| Venituri totale | 392.684 |
| Cheltuieli totale | 412.200 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 19.516 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 23.380 |
| Nr. salariati | 6 |