D.B. GROUP ROMANIA SRL
| Denumire | D.B. GROUP ROMANIA SRL |
| CUI | 10637427 |
| Nr. Reg. Com. | J1998000594357 |
| EUID | ROONRC.J1998000594357 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-06-03 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SANTESSO DANIELE | reprezentant al persoanei juridice | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 71 458 038 | 1 734 462 | 11 293 141 | 2 620 501 | 25 377 556 | 16 802 131 | 26 |
| 2024 | 66 167 425 | 17 187 | 11 026 035 | 1 472 279 | 23 348 521 | 15 067 669 | 26 |
| 2023 | 59 161 002 | 2 151 348 | 8 988 503 | 1 762 958 | 21 987 933 | 15 050 481 | 27 |
| 2022 | 65 111 796 | 3 241 623 | 11 372 900 | 1 893 048 | 24 614 874 | 15 360 184 | 35 |
| 2021 | 60 065 232 | 2 828 087 | 11 933 581 | 1 251 157 | 22 776 646 | 12 216 261 | 36 |
| 2020 | 47 605 501 | 1 435 612 | 9 766 934 | 1 028 730 | 19 163 114 | 10 872 274 | 35 |
| 2019 | 53 055 435 | 2 202 164 | 9 705 589 | 844 180 | 18 172 991 | 9 436 662 | 37 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises71 458 038 lei
8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “D.B. GROUP ROMANIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Timiş , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „D.B. GROUP ROMANIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „D.B. GROUP ROMANIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „D.B. GROUP ROMANIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.472.279 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.348.521 |
| Stocuri | 339.544 |
| Creante | 19.088.489 |
| Casa si conturi la banci | 3.920.488 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.272.904 |
| DATORII | 11.026.035 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.067.669 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 66.167.425 |
| VENITURI TOTALE | 67.635.031 |
| CHELTUIELI TOTALE | 67.617.844 |
| Profitul brut | 17.187 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.187 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.762.958 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.987.933 |
| Stocuri | 241.931 |
| Creante | 15.112.576 |
| Casa si conturi la banci | 6.633.426 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 323.783 |
| DATORII | 8.988.503 |
| VENITURI IN AVANS | 35.690 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.050.481 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 59.161.002 |
| VENITURI TOTALE | 60.721.011 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.367.471 |
| Profitul brut | 2.353.540 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.151.348 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.893.048 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.614.874 |
| Stocuri | 172.478 |
| Creante | 17.600.863 |
| Casa si conturi la banci | 6.841.533 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 230.406 |
| DATORII | 11.372.900 |
| VENITURI IN AVANS | 5.244 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.360.184 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 65.111.796 |
| VENITURI TOTALE | 67.326.963 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.768.368 |
| Profitul brut | 3.558.595 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.241.623 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.251.157 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.776.646 |
| Stocuri | 20.041 |
| Creante | 16.188.695 |
| Casa si conturi la banci | 6.567.910 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 122.039 |
| DATORII | 11.933.581 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.216.261 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 60.065.232 |
| VENITURI TOTALE | 61.406.237 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.131.760 |
| Profitul brut | 3.274.477 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.828.087 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.028.730 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.163.114 |
| Stocuri | 794.837 |
| Creante | 13.105.290 |
| Casa si conturi la banci | 5.262.987 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 447.364 |
| DATORII | 9.766.934 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.872.274 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 47.605.501 |
| VENITURI TOTALE | 48.584.520 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.943.859 |
| Profitul brut | 1.640.661 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.435.612 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 844.180 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.172.991 |
| Stocuri | 781.377 |
| Creante | 13.171.018 |
| Casa si conturi la banci | 4.220.596 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 132.044 |
| DATORII | 9.705.589 |
| VENITURI IN AVANS | 6.964 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.436.662 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 53.055.435 |
| VENITURI TOTALE | 53.905.957 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.355.899 |
| Profitul brut | 2.550.058 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.202.164 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 985.053 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.780.328 |
| Creante | 14.818.834 |
| Casa si conturi la banci | 3.961.494 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 129.141 |
| DATORII | 11.171.237 |
| VENITURI IN AVANS | 61.327 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.661.958 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 50.158.280 |
| VENITURI TOTALE | 50.785.855 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.409.289 |
| Profitul brut | 2.376.566 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.064.669 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.464.429 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.726.706 |
| Creante | 11.358.481 |
| Casa si conturi la banci | 2.368.225 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 81.515 |
| DATORII | 8.675.361 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.597.289 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 37.403.082 |
| VENITURI TOTALE | 38.150.992 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.336.579 |
| Profitul brut | 1.814.413 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.574.120 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 219.915 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.044.673 |
| Creante | 10.820.377 |
| Casa si conturi la banci | 2.224.296 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.125 |
| DATORII | 7.150.369 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.181.344 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.917.727 |
| VENITURI TOTALE | 33.491.395 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.824.718 |
| Profitul brut | 666.677 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 534.654 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |