MEAT PRODUCT INTERNATIONAL SRL
| Denumire | MEAT PRODUCT INTERNATIONAL SRL |
| CUI | 10412300 |
| Nr. Reg. Com. | J1998000407057 |
| EUID | ROONRC.J1998000407057 |
| CAEN | 1011 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-04-02 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 138 382 117 | 161 202 | 33 438 253 | 72 672 229 | 30 855 613 | 49 394 136 | 287 |
| 2024 | 84 643 653 | -1 023 172 | 25 214 919 | 72 106 894 | 25 222 303 | 49 232 934 | 245 |
| 2023 | 63 360 004 | 1 008 989 | 14 388 946 | 65 917 318 | 23 402 700 | 50 256 106 | 259 |
| 2022 | 64 753 593 | 1 349 601 | 25 287 531 | 62 430 262 | 17 470 637 | 49 247 118 | 221 |
| 2021 | 51 338 942 | 517 919 | 25 399 638 | 16 323 968 | 12 427 611 | 3 433 297 | 198 |
| 2020 | 41 705 456 | 531 200 | 46 321 666 | 3 962 753 | 45 133 620 | 2 915 377 | 187 |
| 2019 | 22 861 263 | 212 424 | 16 964 504 | 2 915 951 | 16 443 695 | 2 384 177 | 236 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises138 382 117 lei
63%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MEAT PRODUCT INTERNATIONAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1011 Rev. 2 (echivalent: 1011 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Prelucrarea și conservarea cărnii |
| Descriere Activitate | Prelucrarea și conservarea cărnii |
| Cod CAEN principal | 10 Prelucrarea și conservarea cărnii |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bihor , domeniul 1011: Prelucrarea și conservarea cărnii
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MEAT PRODUCT INTERNATIONAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MEAT PRODUCT INTERNATIONAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MEAT PRODUCT INTERNATIONAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 72.106.894 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.222.303 |
| Stocuri | 18.392.765 |
| Creante | 6.295.785 |
| Casa si conturi la banci | 533.753 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 179.366 |
| DATORII | 25.214.919 |
| VENITURI IN AVANS | 23.060.710 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 49.232.934 |
| Capital subscris varsat | 44.464.520 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 84.643.653 |
| VENITURI TOTALE | 87.178.790 |
| CHELTUIELI TOTALE | 88.201.962 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.023.172 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.023.172 |
| Numar mediu de salariati | 269 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 65.917.318 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.402.700 |
| Stocuri | 8.248.053 |
| Creante | 14.366.191 |
| Casa si conturi la banci | 788.456 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 202.288 |
| DATORII | 14.388.946 |
| VENITURI IN AVANS | 24.877.254 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 50.256.106 |
| Capital subscris varsat | 44.464.520 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 63.360.004 |
| VENITURI TOTALE | 68.178.963 |
| CHELTUIELI TOTALE | 67.142.962 |
| Profitul brut | 1.036.001 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.008.989 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 259 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 62.430.262 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.470.637 |
| Stocuri | 10.332.845 |
| Creante | 6.912.821 |
| Casa si conturi la banci | 224.971 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 58.861 |
| DATORII | 25.287.531 |
| VENITURI IN AVANS | 5.425.111 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 49.247.118 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 64.753.593 |
| VENITURI TOTALE | 68.376.949 |
| CHELTUIELI TOTALE | 67.027.348 |
| Profitul brut | 1.349.601 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.349.601 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 221 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.323.968 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.427.611 |
| Stocuri | 7.575.032 |
| Creante | 4.702.213 |
| Casa si conturi la banci | 150.366 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 81.356 |
| DATORII | 25.399.638 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.433.297 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 51.338.942 |
| VENITURI TOTALE | 52.134.670 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.537.996 |
| Profitul brut | 596.674 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 517.919 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 198 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.962.753 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 45.133.620 |
| Stocuri | 6.340.432 |
| Creante | 38.332.407 |
| Casa si conturi la banci | 460.781 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 152.068 |
| DATORII | 46.321.666 |
| VENITURI IN AVANS | 11.398 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.915.377 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 41.705.456 |
| VENITURI TOTALE | 42.741.843 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.124.935 |
| Profitul brut | 616.908 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 531.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 187 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.915.951 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.443.695 |
| Stocuri | 6.047.410 |
| Creante | 10.102.285 |
| Casa si conturi la banci | 294.000 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 58.861 |
| DATORII | 16.964.504 |
| VENITURI IN AVANS | 69.826 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.384.177 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 22.861.263 |
| VENITURI TOTALE | 23.650.677 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.393.095 |
| Profitul brut | 257.582 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 212.424 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 236 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.984.921 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.420.722 |
| Stocuri | 704.761 |
| Creante | 620.658 |
| Casa si conturi la banci | 95.303 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 940.402 |
| DATORII | 2.046.039 |
| VENITURI IN AVANS | 128.253 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.171.753 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 13.055.924 |
| VENITURI TOTALE | 13.137.419 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.814.819 |
| Profitul brut | 322.600 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 256.667 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 168 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.235.864 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.608.785 |
| Stocuri | 790.723 |
| Creante | 591.736 |
| Casa si conturi la banci | 226.326 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 600.345 |
| DATORII | 2.343.227 |
| VENITURI IN AVANS | 186.681 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.915.086 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 14.267.716 |
| VENITURI TOTALE | 14.375.269 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.060.028 |
| Profitul brut | 315.241 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 255.617 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 240 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.170.266 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.803.952 |
| Stocuri | 646.116 |
| Creante | 1.002.244 |
| Casa si conturi la banci | 155.592 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 462.108 |
| DATORII | 2.531.749 |
| VENITURI IN AVANS | 245.108 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.659.469 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 11.669.718 |
| VENITURI TOTALE | 11.709.592 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.401.014 |
| Profitul brut | 308.578 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 255.568 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 240 |