EVEREL ROMÂNIA SRL
| Denumire | EVEREL ROMÂNIA SRL |
| CUI | 10228872 |
| Nr. Reg. Com. | J1998000087028 |
| EUID | ROONRC.J02/87/1998 |
| CAEN | 2733 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-02-17 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PĂNUŞ SORIN | - | România |
| TEMPO DAVIDE | - | România |
| ZLĂTARIU ANA MONICA | - | România |
| ZOBELE THOMAZ | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 138 603 879 | 4 466 248 | 34 216 113 | 40 019 416 | 43 649 191 | 48 821 238 | 334 |
| 2024 | 156 819 246 | 4 752 612 | 40 580 087 | 39 725 241 | 46 921 515 | 44 354 991 | 374 |
| 2023 | 125 613 653 | 2 963 635 | 37 699 442 | 33 571 420 | 40 875 630 | 35 711 628 | 324 |
| 2022 | 126 850 998 | 2 597 320 | 34 866 843 | 32 133 665 | 36 691 726 | 32 747 993 | 376 |
| 2021 | 145 493 955 | 2 471 238 | 37 515 206 | 31 014 926 | 40 656 925 | 32 765 086 | 461 |
| 2020 | 111 128 747 | 1 192 967 | 32 332 495 | 29 562 694 | 32 528 198 | 28 113 670 | 401 |
| 2019 | 106 946 542 | 710 801 | 29 643 346 | 31 474 729 | 27 057 632 | 27 100 268 | 396 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises138 603 879 lei
-12%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EVEREL ROMÂNIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2733 Rev. 2 (echivalent: 2733 Rev. 1, 2733 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea dispozitivelor de conexiune pentru fire și cabluri electrice și electronice |
| Descriere Activitate | Fabricarea dispozitivelor de conexiune pentru fire și cabluri electrice și electronice |
| Cod CAEN principal | 27 Fabricarea dispozitivelor de conexiune pentru fire și cabluri electrice și electronice |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea echipamentelor electrice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Arad , domeniul 2733: Alte profile obținute la rece
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EVEREL ROMÂNIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EVEREL ROMÂNIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EVEREL ROMÂNIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.725.241 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.921.515 |
| Stocuri | 22.086.135 |
| Creante | 23.005.831 |
| Casa si conturi la banci | 1.829.549 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 99.204 |
| DATORII | 40.580.087 |
| VENITURI IN AVANS | 1.810.882 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 44.354.991 |
| Capital subscris varsat | 30.016.780 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 156.819.246 |
| VENITURI TOTALE | 157.245.590 |
| CHELTUIELI TOTALE | 151.618.713 |
| Profitul brut | 5.626.877 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.752.612 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 374 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.571.420 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.875.630 |
| Stocuri | 22.655.072 |
| Creante | 12.240.475 |
| Casa si conturi la banci | 5.980.083 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 99.464 |
| DATORII | 37.699.442 |
| VENITURI IN AVANS | 1.135.444 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 35.711.628 |
| Capital subscris varsat | 30.016.780 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 125.613.653 |
| VENITURI TOTALE | 127.932.663 |
| CHELTUIELI TOTALE | 124.398.554 |
| Profitul brut | 3.534.109 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.963.635 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 324 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.133.665 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.691.726 |
| Stocuri | 20.552.015 |
| Creante | 13.225.811 |
| Casa si conturi la banci | 2.913.900 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 99.666 |
| DATORII | 34.866.843 |
| VENITURI IN AVANS | 1.310.221 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.747.993 |
| Capital subscris varsat | 30.016.780 |
| Cifra de afaceri neta | 126.850.998 |
| VENITURI TOTALE | 128.190.503 |
| CHELTUIELI TOTALE | 125.055.361 |
| Profitul brut | 3.135.142 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.597.320 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 376 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.014.926 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.656.925 |
| Stocuri | 24.595.477 |
| Creante | 13.088.003 |
| Casa si conturi la banci | 2.973.445 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 99.858 |
| DATORII | 37.515.206 |
| VENITURI IN AVANS | 1.491.417 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.765.086 |
| Capital subscris varsat | 30.016.780 |
| Cifra de afaceri neta | 145.493.955 |
| VENITURI TOTALE | 147.475.577 |
| CHELTUIELI TOTALE | 144.689.399 |
| Profitul brut | 2.786.178 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.471.238 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 461 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.562.694 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.528.198 |
| Stocuri | 19.007.602 |
| Creante | 8.684.868 |
| Casa si conturi la banci | 4.835.728 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.100 |
| DATORII | 32.332.495 |
| VENITURI IN AVANS | 1.645.827 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.113.670 |
| Capital subscris varsat | 30.016.780 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 111.128.747 |
| VENITURI TOTALE | 116.623.558 |
| CHELTUIELI TOTALE | 115.348.475 |
| Profitul brut | 1.275.083 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.192.967 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 401 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.474.729 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.057.632 |
| Stocuri | 14.814.362 |
| Creante | 6.981.182 |
| Casa si conturi la banci | 5.262.088 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.463 |
| DATORII | 29.643.346 |
| VENITURI IN AVANS | 1.790.210 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.100.268 |
| Capital subscris varsat | 30.016.780 |
| Cifra de afaceri neta | 106.946.542 |
| VENITURI TOTALE | 111.125.670 |
| CHELTUIELI TOTALE | 110.414.869 |
| Profitul brut | 710.801 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 710.801 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 396 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.860.234 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.125.606 |
| Stocuri | 15.499.413 |
| Creante | 4.140.102 |
| Casa si conturi la banci | 1.486.091 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.845 |
| DATORII | 24.681.621 |
| VENITURI IN AVANS | 1.917.598 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.389.466 |
| Capital subscris varsat | 30.016.780 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 116.193.786 |
| VENITURI TOTALE | 117.319.911 |
| CHELTUIELI TOTALE | 116.477.000 |
| Profitul brut | 842.911 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 607.864 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 434 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.746.560 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.739.283 |
| Stocuri | 18.029.404 |
| Creante | 12.743.046 |
| Casa si conturi la banci | 2.966.833 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.966 |
| DATORII | 47.060.163 |
| VENITURI IN AVANS | 355.628 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.074.018 |
| Capital subscris varsat | 20.691.980 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 124.603.189 |
| VENITURI TOTALE | 126.585.713 |
| CHELTUIELI TOTALE | 126.791.030 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 205.317 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 291.451 |
| Numar mediu de salariati | 487 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.973.253 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.258.215 |
| Stocuri | 16.762.940 |
| Creante | 6.179.601 |
| Casa si conturi la banci | 3.315.674 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.946 |
| DATORII | 39.870.947 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.365.467 |
| Capital subscris varsat | 20.691.980 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 109.599.040 |
| VENITURI TOTALE | 109.949.219 |
| CHELTUIELI TOTALE | 109.734.448 |
| Profitul brut | 214.771 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 32.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 466 |