ECO HORTICULTURA SRL

Cauta alta firma:
ECO HORTICULTURA SRL
CUI: 10204555RegCom: J40/1140/1998EUID: ROONRC.J40/1140/1998CAEN: 8130Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. NEMIRA, NR.13

Denumire ECO HORTICULTURA SRL
CUI 10204555
Nr. Reg. Com. J40/1140/1998
EUID ROONRC.J40/1140/1998
CAEN 8130
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1998-02-10 (28 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. NEMIRA, NR.13
Telefon 0744300452
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
OLTEANU ION-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 6 349 568 1 060 276 3 562 916 42
2024 6 359 443 1 422 848 2 625 470 485 103 7 484 619 5 344 252 44
2023 6 842 972 1 940 776 2 146 620 561 558 7 059 848 5 474 786 39
2022 4 857 389 1 877 165 4 319 797 892 032 8 945 401 5 517 636 28
2021 4 661 588 394 935 3 889 497 946 695 9 853 419 6 910 617 39
2020 6 427 841 556 229 4 830 180 1 126 881 11 323 475 7 620 176 43
2019 6 845 106 627 932 5 537 782 541 831 12 867 063 7 871 112 48
2018 6 273 746 165 092 5 167 189 302 115 12 307 409 7 442 335 38
2017 3 401 036 547 462 4 181 812 539 423 11 082 000 7 266 805 40
2016 5 560 346 32 214 5 876 062 1 430 788 12 111 598 7 236 293 46
Statistics
Commercial networks and enterprises
6 349 568 lei
0%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ECO HORTICULTURA SRL”
Cod CAEN preponderent 8130 Rev. 2 (echivalent: 8130 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități de întreținere peisagistică
Descriere Activitate Activități de întreținere peisagistică
Cod CAEN principal 81 Activități de întreținere peisagistică
Descriere activitate (principal) Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. NEMIRA, NR.13
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția ECO HORTICULTURA SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 7169 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 8130: Activități de întreținere peisagistică

Locul 2019 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.422.848 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „ECO HORTICULTURA SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „ECO HORTICULTURA SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „ECO HORTICULTURA SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ECO HORTICULTURA SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „ECO HORTICULTURA SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „ECO HORTICULTURA SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „ECO HORTICULTURA SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ECO HORTICULTURA SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8130
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 485.103
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 7.484.619
Stocuri 2.195
Creante 6.805.511
Casa si conturi la banci 676.913
DATORII 2.625.470
CAPITALURI - TOTAL 5.344.252
Capital subscris varsat 250
Cifra de afaceri neta 6.359.443
VENITURI TOTALE 6.469.663
CHELTUIELI TOTALE 4.793.051
Profitul brut 1.676.612
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.422.848
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 44

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8130
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 561.558
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 7.059.848
Stocuri 5.853
Creante 6.516.635
Casa si conturi la banci 537.360
DATORII 2.146.620
CAPITALURI - TOTAL 5.474.786
Capital subscris varsat 250
Cifra de afaceri neta 6.842.972
VENITURI TOTALE 6.850.879
CHELTUIELI TOTALE 4.692.933
Profitul brut 2.157.946
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.940.776
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 39

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8130
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 892.032
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 8.945.401
Stocuri 158.759
Creante 8.248.350
Casa si conturi la banci 538.292
DATORII 4.319.797
CAPITALURI - TOTAL 5.517.636
Capital subscris varsat 250
Cifra de afaceri neta 4.857.389
VENITURI TOTALE 4.859.660
CHELTUIELI TOTALE 2.935.233
Profitul brut 1.924.427
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.877.165
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 28

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8130
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 946.695
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 9.853.419
Creante 9.380.596
Casa si conturi la banci 472.823
DATORII 3.889.497
CAPITALURI - TOTAL 6.910.617
Capital subscris varsat 250
Cifra de afaceri neta 4.661.588
VENITURI TOTALE 4.662.455
CHELTUIELI TOTALE 4.191.740
Profitul brut 470.715
Pierdere bruta 0
Profitul net 394.935
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 39

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8130
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.126.881
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 11.323.475
Creante 10.827.813
Casa si conturi la banci 495.662
DATORII 4.830.180
CAPITALURI - TOTAL 7.620.176
Capital subscris varsat 250
Cifra de afaceri neta 6.427.841
VENITURI TOTALE 6.450.328
CHELTUIELI TOTALE 5.785.859
Profitul brut 664.469
Pierdere bruta 0
Profitul net 556.229
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 43

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8130
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 541.831
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 12.867.063
Creante 12.278.700
Casa si conturi la banci 588.363
DATORII 5.537.782
CAPITALURI - TOTAL 7.871.112
Capital subscris varsat 250
Cifra de afaceri neta 6.845.106
VENITURI TOTALE 6.862.782
CHELTUIELI TOTALE 6.114.045
Profitul brut 748.737
Pierdere bruta 0
Profitul net 627.932
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 48

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8130
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 302.115
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 12.307.409
Creante 11.658.304
Casa si conturi la banci 649.105
DATORII 5.167.189
CAPITALURI - TOTAL 7.442.335
Capital subscris varsat 250
Cifra de afaceri neta 6.273.746
VENITURI TOTALE 7.133.483
CHELTUIELI TOTALE 6.923.265
Profitul brut 210.218
Pierdere bruta 0
Profitul net 165.092
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 38

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8130
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 539.423
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 11.082.000
Stocuri 1.958.958
Creante 8.500.721
Casa si conturi la banci 622.321
DATORII 4.181.812
VENITURI IN AVANS 172.806
CAPITALURI - TOTAL 7.266.805
Capital subscris varsat 250
Cifra de afaceri neta 3.401.036
VENITURI TOTALE 6.308.301
CHELTUIELI TOTALE 5.651.245
Profitul brut 657.056
Pierdere bruta 0
Profitul net 547.462
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 40

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8130
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.430.788
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 12.111.598
Stocuri 3.651.932
Creante 7.506.758
Casa si conturi la banci 952.908
DATORII 5.876.062
VENITURI IN AVANS 430.031
CAPITALURI - TOTAL 7.236.293
Capital subscris varsat 250
Cifra de afaceri neta 5.560.346
VENITURI TOTALE 4.998.404
CHELTUIELI TOTALE 4.960.948
Profitul brut 37.456
Pierdere bruta 0
Profitul net 32.214
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 46
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.