COMINDFLEX SRL – CUI 1393676
Pe scurt
COMINDFLEX SRL are CUI 1393676, număr de înregistrare J1992000298341 și sediul în Municipiul Roşiori de Vede, județul Teleorman. Activitatea principală declarată: CAEN 2212 – Editarea ziarelor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.888.794 lei, un profit net de 156.709 lei și un număr mediu de 6 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | COMINDFLEX SRL |
| CUI | 1393676 |
| Nr. Reg. Com. | J1992000298341 |
| EUID | ROONRC.J34/298/1992 |
| CAEN | 2212 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-02-25 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CÎMPEANU IULIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 888 794 | 156 709 | 501 324 | 563 613 | 1 886 643 | 1 948 932 | 6 |
| 2024 | 3 671 662 | 394 341 | 256 977 | 635 300 | 2 113 900 | 2 492 223 | 6 |
| 2023 | 4 949 020 | 685 136 | 825 998 | 549 486 | 2 774 394 | 2 497 882 | 10 |
| 2022 | 5 861 725 | 1 589 436 | 1 443 347 | 524 694 | 3 581 398 | 2 662 745 | 10 |
| 2021 | 2 715 496 | 463 827 | 417 519 | 545 404 | 2 845 425 | 2 973 310 | 5 |
| 2020 | 2 982 234 | 940 897 | 351 905 | 533 825 | 3 027 563 | 3 209 483 | 6 |
| 2019 | 3 267 499 | 1 267 614 | 729 048 | 189 117 | 2 808 517 | 2 268 586 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 888 794 lei
-21%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COMINDFLEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2212 Rev. 0 (echivalent: 2212 Rev. 1, 2212 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Editarea ziarelor |
| Descriere Activitate | Editarea ziarelor |
| Cod CAEN principal | 22 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Teleorman , domeniul 2212: Editarea ziarelor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (22), poziții apropiate de locul 44 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- FLUOROCARBON POLYMERS SRL – locul 40, 44,79 mil. lei, Teleorman
- DODI PLAST TECH SRL – locul 40, 44,73 mil. lei, Argeş
- GMI CONSTRUCT SRL – locul 40, 21,54 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- BALCANIC STRETCH SRL – locul 40, 20,82 mil. lei, Vrancea
- FIM FOREST SRL – locul 40, 14,97 mil. lei, Maramureş
- FERRARA IMPEX SRL – locul 40, 8,62 mil. lei, Bihor
- VULCOM SRL – locul 40, 4,25 mil. lei, Braşov
- TOTAL PLAST SRL – locul 40, 641.138 lei, Botoşani
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COMINDFLEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COMINDFLEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COMINDFLEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 635.300 |
| Active circulante | 2.113.900 |
| Stocuri | 18.655 |
| Creante | 251.844 |
| Disponibilitati | 1.843.401 |
| Datorii | 256.977 |
| Capitaluri proprii | 2.492.223 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 3.671.662 |
| Venituri totale | 3.672.674 |
| Cheltuieli totale | 3.207.640 |
| Profit brut | 465.034 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 394.341 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 549.486 |
| Active circulante | 2.774.394 |
| Stocuri | 19.679 |
| Creante | 354.724 |
| Disponibilitati | 2.399.991 |
| Datorii | 825.998 |
| Capitaluri proprii | 2.497.882 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 4.949.020 |
| Venituri totale | 4.958.804 |
| Cheltuieli totale | 4.188.214 |
| Profit brut | 770.590 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 685.136 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 524.694 |
| Active circulante | 3.581.398 |
| Stocuri | 597.390 |
| Creante | 686.462 |
| Disponibilitati | 2.297.546 |
| Datorii | 1.443.347 |
| Capitaluri proprii | 2.662.745 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 5.861.725 |
| Venituri totale | 5.875.373 |
| Cheltuieli totale | 4.239.532 |
| Profit brut | 1.635.841 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.589.436 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 545.404 |
| Active circulante | 2.845.425 |
| Stocuri | 16.600 |
| Creante | 381.803 |
| Disponibilitati | 2.447.022 |
| Datorii | 417.519 |
| Capitaluri proprii | 2.973.310 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 2.715.496 |
| Venituri totale | 2.720.469 |
| Cheltuieli totale | 2.236.182 |
| Profit brut | 484.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 463.827 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 533.825 |
| Active circulante | 3.027.563 |
| Stocuri | 25.919 |
| Creante | 313.327 |
| Disponibilitati | 2.688.317 |
| Datorii | 351.905 |
| Capitaluri proprii | 3.209.483 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 2.982.234 |
| Venituri totale | 2.982.818 |
| Cheltuieli totale | 2.016.098 |
| Profit brut | 966.720 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 940.897 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 189.117 |
| Active circulante | 2.808.517 |
| Stocuri | 12.880 |
| Creante | 397.228 |
| Disponibilitati | 2.398.409 |
| Datorii | 729.048 |
| Capitaluri proprii | 2.268.586 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 3.267.499 |
| Venituri totale | 3.267.969 |
| Cheltuieli totale | 1.967.677 |
| Profit brut | 1.300.292 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.267.614 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 117.206 |
| Active circulante | 2.003.231 |
| Stocuri | 5.742 |
| Creante | 716.246 |
| Disponibilitati | 1.281.243 |
| Datorii | 619.465 |
| Capitaluri proprii | 1.500.972 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 2.933.299 |
| Venituri totale | 2.935.551 |
| Cheltuieli totale | 2.032.385 |
| Profit brut | 903.166 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 873.819 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 177.431 |
| Active circulante | 1.768.615 |
| Stocuri | 12.347 |
| Creante | 634.204 |
| Disponibilitati | 1.122.064 |
| Datorii | 618.893 |
| Capitaluri proprii | 1.327.153 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 1.979.212 |
| Venituri totale | 1.979.212 |
| Cheltuieli totale | 1.834.439 |
| Profit brut | 144.773 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 121.393 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 91.684 |
| Active circulante | 2.373.434 |
| Stocuri | 10.996 |
| Creante | 1.247.896 |
| Disponibilitati | 1.114.542 |
| Datorii | 1.139.358 |
| Capitaluri proprii | 1.325.760 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 3.087.246 |
| Venituri totale | 3.093.585 |
| Cheltuieli totale | 2.375.656 |
| Profit brut | 717.929 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 603.627 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |