COMAUTOSPORT SRL

Cauta alta firma:
COMAUTOSPORT SRL
CUI: 565218RegCom: J1991000506061EUID: ROONRC.J1991000506061CAEN: 4671Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. LIBERTĂŢII, NR.62

Denumire COMAUTOSPORT SRL
CUI 565218
Nr. Reg. Com. J1991000506061
EUID ROONRC.J1991000506061
CAEN 4671
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1991-08-23 (34 ani)

Adresa JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. LIBERTĂŢII, NR.62
Cod Poștal 420080
Telefon 0263207500
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
SIGHIARTĂU EMANUEL OVIDIU-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 14 370 834 558 334 5 607 489 20
2024 15 819 379 1 472 590 6 946 295 20 413 414 6 034 211 19 501 330 16
2023 16 939 245 1 861 834 6 910 944 19 986 654 5 836 713 18 925 569 16
2022 22 560 870 684 839 8 271 804 18 785 483 7 056 514 17 574 605 17
2021 21 136 249 2 164 439 8 022 648 17 780 593 7 087 572 16 889 766 16
2020 14 041 652 779 318 5 153 706 14 399 524 5 920 240 15 199 011 19
2019 15 236 643 1 730 974 4 883 327 14 312 368 5 969 135 15 410 422 23
2018 20 615 714 1 500 681 4 712 459 13 173 305 6 794 719 15 255 650 29
2017 14 327 712 963 399 5 340 386 15 654 803 6 124 949 16 466 515 30
2016 16 056 056 2 041 066 4 885 258 14 692 612 7 177 041 16 984 395 30
Statistics
Commercial networks and enterprises
14 370 834 lei
-9%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COMAUTOSPORT SRL”
Cod CAEN preponderent 4671 Rev. 2 (echivalent: 4671 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
Descriere Activitate Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
Cod CAEN principal 46 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
Descriere activitate (principal) Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. LIBERTĂŢII, NR.62
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția COMAUTOSPORT SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 6901 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Bistriţa-Năsăud , domeniul 4671: Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate

Locul 61 în Bistriţa-Năsăud pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.472.590 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „COMAUTOSPORT SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „COMAUTOSPORT SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „COMAUTOSPORT SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COMAUTOSPORT SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „COMAUTOSPORT SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „COMAUTOSPORT SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „COMAUTOSPORT SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COMAUTOSPORT SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 20.413.414
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.034.211
Stocuri 2.703.648
Creante 3.011.693
Casa si conturi la banci 318.870
CHELTUIELI IN AVANS 0
DATORII 6.946.295
CAPITALURI - TOTAL 19.501.330
Capital subscris varsat 520.200
Cifra de afaceri neta 15.819.379
VENITURI TOTALE 17.862.465
CHELTUIELI TOTALE 16.252.352
Profitul brut 1.610.113
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.472.590
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 16

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 19.986.654
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.836.713
Stocuri 2.947.610
Creante 2.702.527
Casa si conturi la banci 186.576
CHELTUIELI IN AVANS 13.146
DATORII 6.910.944
CAPITALURI - TOTAL 18.925.569
Capital subscris varsat 520.200
Cifra de afaceri neta 16.939.245
VENITURI TOTALE 19.284.986
CHELTUIELI TOTALE 17.284.868
Profitul brut 2.000.118
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.861.834
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 16

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 18.785.483
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 7.056.514
Stocuri 4.255.042
Creante 1.740.209
Casa si conturi la banci 1.061.263
CHELTUIELI IN AVANS 4.412
DATORII 8.271.804
CAPITALURI - TOTAL 17.574.605
Capital subscris varsat 520.200
Cifra de afaceri neta 22.560.870
VENITURI TOTALE 23.341.189
CHELTUIELI TOTALE 22.577.437
Profitul brut 763.752
Pierdere bruta 0
Profitul net 684.839
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 17

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 17.780.593
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 7.087.572
Stocuri 4.650.812
Creante 1.090.303
Casa si conturi la banci 1.346.457
CHELTUIELI IN AVANS 44.249
DATORII 8.022.648
CAPITALURI - TOTAL 16.889.766
Capital subscris varsat 520.200
Cifra de afaceri neta 21.136.249
VENITURI TOTALE 22.400.480
CHELTUIELI TOTALE 20.015.695
Profitul brut 2.384.785
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.164.439
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 16

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 14.399.524
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.920.240
Stocuri 4.053.979
Creante 1.190.831
Casa si conturi la banci 675.430
CHELTUIELI IN AVANS 32.953
DATORII 5.153.706
CAPITALURI - TOTAL 15.199.011
Capital subscris varsat 520.200
Cifra de afaceri neta 14.041.652
VENITURI TOTALE 16.254.501
CHELTUIELI TOTALE 15.366.917
Profitul brut 887.584
Pierdere bruta 0
Profitul net 779.318
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 19

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 14.312.368
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.969.135
Stocuri 3.714.024
Creante 2.011.079
Casa si conturi la banci 244.032
CHELTUIELI IN AVANS 12.246
DATORII 4.883.327
CAPITALURI - TOTAL 15.410.422
Capital subscris varsat 520.200
Cifra de afaceri neta 15.236.643
VENITURI TOTALE 17.365.132
CHELTUIELI TOTALE 15.531.086
Profitul brut 1.834.046
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.730.974
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 23

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 13.173.305
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.794.719
Stocuri 4.162.272
Creante 2.168.226
Casa si conturi la banci 464.221
CHELTUIELI IN AVANS 85
DATORII 4.712.459
CAPITALURI - TOTAL 15.255.650
Capital subscris varsat 520.200
Cifra de afaceri neta 20.615.714
VENITURI TOTALE 24.396.363
CHELTUIELI TOTALE 22.838.501
Profitul brut 1.557.862
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.500.681
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 29

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 15.654.803
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.124.949
Stocuri 3.557.863
Creante 2.315.927
Casa si conturi la banci 251.159
CHELTUIELI IN AVANS 27.149
DATORII 5.340.386
CAPITALURI - TOTAL 16.466.515
Capital subscris varsat 520.000
Cifra de afaceri neta 14.327.712
VENITURI TOTALE 15.493.183
CHELTUIELI TOTALE 14.514.855
Profitul brut 978.328
Pierdere bruta 0
Profitul net 963.399
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 30

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4511
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 14.692.612
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 7.177.041
Stocuri 4.031.370
Creante 2.789.293
Casa si conturi la banci 356.378
DATORII 4.885.258
CAPITALURI - TOTAL 16.984.395
Capital subscris varsat 520.000
Cifra de afaceri neta 16.056.056
VENITURI TOTALE 18.063.216
CHELTUIELI TOTALE 15.935.001
Profitul brut 2.128.215
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.041.066
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 30
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.