COLOMADE CONSTRUCT SRL
| Denumire | COLOMADE CONSTRUCT SRL |
| CUI | 18460710 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000120140 |
| EUID | ROONRC.J2006000120140 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-03-08 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MUNTEAN ADRIAN | - | România |
| MUNTEAN SEBASTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 235 999 | 556 680 | 1 581 192 | — | — | — | 10 |
| 2024 | 10 764 380 | 816 640 | 1 617 089 | 1 064 752 | 6 237 617 | 5 685 356 | 10 |
| 2023 | 10 068 603 | 469 573 | 1 527 645 | 1 214 848 | 5 176 415 | 4 868 716 | 10 |
| 2022 | 9 765 166 | 837 325 | 1 573 525 | 1 119 424 | 4 846 315 | 4 399 142 | 9 |
| 2021 | 8 370 670 | 706 975 | 1 500 028 | 1 202 643 | 3 852 774 | 3 561 818 | 11 |
| 2020 | 7 177 372 | 256 716 | 1 425 346 | 1 179 748 | 3 152 371 | 2 854 843 | 12 |
| 2019 | 6 547 184 | 246 417 | 1 822 309 | 1 062 297 | 3 411 346 | 2 599 404 | 12 |
| 2018 | 5 097 567 | 287 062 | 1 732 832 | 1 067 892 | 3 069 858 | 2 352 988 | 11 |
| 2017 | 4 132 709 | 268 664 | 1 855 217 | 1 110 953 | 2 860 853 | 2 065 926 | 11 |
| 2016 | 3 930 104 | 447 236 | 1 885 707 | 1 011 467 | 2 671 502 | 1 797 262 | 11 |
Statistics
Commercial networks and enterprises12 235 999 lei
14%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COLOMADE CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Covasna , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COLOMADE CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COLOMADE CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COLOMADE CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.064.752 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.237.617 |
| Stocuri | 4.589.190 |
| Creante | 839.618 |
| Casa si conturi la banci | 808.809 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 76 |
| DATORII | 1.617.089 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.685.356 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.764.380 |
| VENITURI TOTALE | 10.816.836 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.851.549 |
| Profitul brut | 965.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 816.640 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.214.848 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.176.415 |
| Stocuri | 4.039.412 |
| Creante | 720.672 |
| Casa si conturi la banci | 416.331 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.098 |
| DATORII | 1.527.645 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.868.716 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.068.603 |
| VENITURI TOTALE | 10.128.599 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.574.013 |
| Profitul brut | 554.586 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 469.573 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.119.424 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.846.315 |
| Stocuri | 3.865.987 |
| Creante | 850.821 |
| Casa si conturi la banci | 129.507 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.928 |
| DATORII | 1.573.525 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.399.142 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.765.166 |
| VENITURI TOTALE | 9.779.030 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.799.684 |
| Profitul brut | 979.346 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 837.325 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.202.643 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.852.774 |
| Stocuri | 3.103.732 |
| Creante | 602.816 |
| Casa si conturi la banci | 146.226 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.429 |
| DATORII | 1.500.028 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.561.818 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.370.670 |
| VENITURI TOTALE | 8.381.339 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.543.144 |
| Profitul brut | 838.195 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 706.975 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.179.748 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.152.371 |
| Stocuri | 2.059.895 |
| Creante | 725.069 |
| Casa si conturi la banci | 367.407 |
| DATORII | 1.425.346 |
| PROVIZIOANE | 51.930 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.854.843 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.177.372 |
| VENITURI TOTALE | 7.185.005 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.887.670 |
| Profitul brut | 297.335 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 256.716 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.062.297 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.411.346 |
| Stocuri | 2.347.654 |
| Creante | 903.024 |
| Casa si conturi la banci | 160.668 |
| DATORII | 1.822.309 |
| PROVIZIOANE | 51.930 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.599.404 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.547.184 |
| VENITURI TOTALE | 6.579.616 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.284.082 |
| Profitul brut | 295.534 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 246.417 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.067.892 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.069.858 |
| Stocuri | 2.020.817 |
| Creante | 896.322 |
| Casa si conturi la banci | 152.719 |
| DATORII | 1.732.832 |
| PROVIZIOANE | 51.930 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.352.988 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.097.567 |
| VENITURI TOTALE | 5.116.066 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.780.675 |
| Profitul brut | 335.391 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 287.062 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.110.953 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.860.853 |
| Stocuri | 1.713.657 |
| Creante | 770.322 |
| Casa si conturi la banci | 376.874 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.267 |
| DATORII | 1.855.217 |
| PROVIZIOANE | 51.930 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.065.926 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.132.709 |
| VENITURI TOTALE | 4.170.232 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.859.748 |
| Profitul brut | 310.484 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 268.664 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.011.467 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.671.502 |
| Stocuri | 1.571.964 |
| Creante | 1.013.605 |
| Casa si conturi la banci | 85.933 |
| DATORII | 1.885.707 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.797.262 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.930.104 |
| VENITURI TOTALE | 4.025.278 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.504.930 |
| Profitul brut | 520.348 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 447.236 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |