COFIT CONSTRUCT SRL
| Denumire | COFIT CONSTRUCT SRL |
| CUI | 27030020 |
| Nr. Reg. Com. | J2010000383269 |
| EUID | ROONRC.J2010000383269 |
| CAEN | 5611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-06-08 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COROŞ IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 201 987 | 142 535 | 12 045 946 | 24 641 288 | 17 846 529 | 30 474 313 | 41 |
| 2024 | 13 838 562 | 362 130 | 10 397 163 | 26 158 966 | 14 482 991 | 30 331 777 | 0 |
| 2023 | 15 468 108 | 3 777 583 | 9 191 601 | 20 711 731 | 19 192 224 | 30 793 973 | 60 |
| 2022 | 15 795 055 | 4 931 178 | 9 494 045 | 20 130 850 | 16 972 203 | 27 143 589 | 71 |
| 2021 | 10 272 192 | 4 197 243 | 12 816 070 | 20 343 688 | 14 893 024 | 22 212 412 | 62 |
| 2020 | 3 791 155 | -399 525 | 8 861 189 | 13 527 861 | 13 423 634 | 18 015 169 | 66 |
| 2019 | 12 502 008 | 3 525 671 | 4 051 869 | 8 656 665 | 13 684 811 | 18 407 879 | 64 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 201 987 lei
162%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COFIT CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Restaurante |
| Descriere Activitate | Restaurante |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Mureş , domeniul 5611: Restaurante
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COFIT CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COFIT CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COFIT CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.158.966 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.482.991 |
| Stocuri | 2.667.318 |
| Creante | 11.168.512 |
| Casa si conturi la banci | 647.161 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 119.305 |
| DATORII | 10.397.163 |
| VENITURI IN AVANS | 32.322 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.331.777 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.838.562 |
| VENITURI TOTALE | 15.991.697 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.480.210 |
| Profitul brut | 511.487 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 362.130 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.711.731 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.192.224 |
| Stocuri | 2.992.551 |
| Creante | 15.063.416 |
| Casa si conturi la banci | 1.136.257 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 111.058 |
| DATORII | 9.191.601 |
| VENITURI IN AVANS | 29.439 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.793.973 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.468.108 |
| VENITURI TOTALE | 18.206.287 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.270.646 |
| Profitul brut | 3.935.641 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.777.583 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.130.850 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.972.203 |
| Stocuri | 2.739.241 |
| Creante | 12.611.282 |
| Casa si conturi la banci | 1.621.680 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -348.143 |
| DATORII | 9.494.045 |
| VENITURI IN AVANS | 117.276 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.143.589 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.795.055 |
| VENITURI TOTALE | 18.990.270 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.025.288 |
| Profitul brut | 4.964.982 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.931.178 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 71 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.343.688 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.893.024 |
| Stocuri | 2.616.107 |
| Creante | 11.787.363 |
| Casa si conturi la banci | 489.554 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -18.485 |
| DATORII | 12.816.070 |
| VENITURI IN AVANS | 189.745 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.212.412 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.272.192 |
| VENITURI TOTALE | 13.155.888 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.863.058 |
| Profitul brut | 4.292.830 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.197.243 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.527.861 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.423.634 |
| Stocuri | 2.388.973 |
| Creante | 10.943.396 |
| Casa si conturi la banci | 91.265 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 103.035 |
| DATORII | 8.861.189 |
| VENITURI IN AVANS | 178.172 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.015.169 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.791.155 |
| VENITURI TOTALE | 5.342.490 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.728.123 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 385.633 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 399.525 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.656.665 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.684.811 |
| Stocuri | 2.460.503 |
| Creante | 10.511.363 |
| Casa si conturi la banci | 712.945 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 242.428 |
| DATORII | 4.051.869 |
| VENITURI IN AVANS | 124.156 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.407.879 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.502.008 |
| VENITURI TOTALE | 12.938.045 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.307.982 |
| Profitul brut | 3.630.063 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.525.671 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.570.993 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.870.126 |
| Stocuri | 2.158.602 |
| Creante | 9.601.457 |
| Casa si conturi la banci | 110.067 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -167.429 |
| DATORII | 5.263.487 |
| VENITURI IN AVANS | 127.995 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.882.208 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.808.742 |
| VENITURI TOTALE | 17.778.594 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.889.715 |
| Profitul brut | 9.888.879 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.807.846 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.340.752 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.103.480 |
| Stocuri | 1.784.836 |
| Creante | 1.049.301 |
| Casa si conturi la banci | 269.343 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 302.098 |
| DATORII | 4.581.953 |
| VENITURI IN AVANS | 85.875 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.078.502 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.828.633 |
| VENITURI TOTALE | 18.170.079 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.762.527 |
| Profitul brut | 6.407.552 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.305.536 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 94 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.332.030 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.619.126 |
| Stocuri | 3.511.355 |
| Creante | 2.072.729 |
| Casa si conturi la banci | 35.042 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 444.439 |
| DATORII | 12.621.385 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.225.790 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.410.209 |
| VENITURI TOTALE | 1.883.082 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.734.623 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 851.541 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 851.541 |
| Numar mediu de salariati | 14 |