CODESTRIKE S.R.L. – CUI 47665345
Pe scurt
CODESTRIKE S.R.L. are CUI 47665345, număr de înregistrare J2023000141377 și sediul în Sat Deleni, Comuna Hoceni, județul Vaslui. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 422.023 lei, un profit net de 352.079 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 26.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CODESTRIKE S.R.L. |
| CUI | 47665345 |
| Nr. Reg. Com. | J2023000141377 |
| EUID | ROONRC.J37/141/2023 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 26.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-02-20 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 422 023 | 352 079 | 17 085 | 0 | 365 767 | 348 682 | 1 |
| 2024 | 39 977 | -9 474 | 19 226 | 0 | 15 829 | -3 397 | 1 |
| 2023 | 40 302 | 5 877 | 17 852 | 0 | 23 929 | 6 077 | 1 |
| 2022 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2021 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2020 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises422 023 lei
956%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CODESTRIKE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Vaslui , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5488 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- YELLOW CLOUD SRL – locul 5484, 422.364 lei, Bucureşti
- RECURSIVE SOLUTIONS S.R.L. – locul 5484, 65.770 lei, Constanţa
- EPORSCHE CODING SOLUTIONS S.R.L. – locul 5485, 422.254 lei, Bucureşti
- ARATAKI SOFTWARE S.R.L. – locul 5485, 65.450 lei, Braşov
- RAMIUS SOLUTIONS S.R.L. – locul 5486, 422.228 lei, Iaşi
- MONKEY BUSINESS LABS S.R.L. – locul 5486, 65.207 lei, Cluj
- HERMION SOFTWARE S.R.L. – locul 5487, 422.113 lei, Timiş
- NEMOLETE CONCEPT S.R.L. – locul 5487, 65.000 lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CODESTRIKE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CODESTRIKE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CODESTRIKE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 15.829 |
| Disponibilitati | 15.829 |
| Datorii | 19.226 |
| Capitaluri proprii | -3.397 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 39.977 |
| Venituri totale | 39.993 |
| Cheltuieli totale | 48.268 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.275 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.474 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 23.929 |
| Creante | 5.236 |
| Disponibilitati | 18.693 |
| Datorii | 17.852 |
| Capitaluri proprii | 6.077 |
| Cifra de afaceri | 40.302 |
| Venituri totale | 40.459 |
| Cheltuieli totale | 34.187 |
| Profit brut | 6.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.877 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |