CM DELTA APPAREL ROMANIA S.A.
| Denumire | CM DELTA APPAREL ROMANIA S.A. |
| CUI | 13848950 |
| Nr. Reg. Com. | J2001004146406 |
| EUID | ROONRC.J2001004146406 |
| CAEN | 4771 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-04-25 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RADU GABRIEL | reprezentant al persoanei juridice | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 735 483 | -3 453 164 | 12 890 566 | 4 086 915 | 11 729 721 | 2 789 822 | 86 |
| 2024 | 29 397 435 | -3 674 593 | 11 017 128 | 4 656 889 | 11 684 943 | 5 283 649 | 76 |
| 2023 | 26 933 221 | -199 872 | 7 854 969 | 3 920 044 | 9 873 904 | 5 983 253 | 62 |
| 2022 | 30 370 503 | 1 126 316 | 6 504 706 | 1 810 108 | 11 012 054 | 6 331 669 | 68 |
| 2021 | 30 106 081 | 1 632 472 | 6 303 068 | 2 119 304 | 9 179 499 | 5 104 325 | 69 |
| 2020 | 19 052 484 | -1 649 701 | 7 584 913 | 1 887 960 | 9 377 395 | 3 830 679 | 66 |
| 2019 | 21 918 488 | -798 594 | 7 487 675 | 1 019 714 | 8 405 965 | 2 091 207 | 79 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises31 735 483 lei
8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CM DELTA APPAREL ROMANIA S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 4771 Rev. 2 (echivalent: 4771 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4771: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CM DELTA APPAREL ROMANIA S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CM DELTA APPAREL ROMANIA S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CM DELTA APPAREL ROMANIA S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.656.889 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.684.943 |
| Stocuri | 8.814.281 |
| Creante | 1.440.592 |
| Casa si conturi la banci | 1.430.070 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 346.570 |
| DATORII | 11.017.128 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 387.625 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.283.649 |
| Capital subscris varsat | 3.572.280 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 29.397.435 |
| VENITURI TOTALE | 29.503.965 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.178.558 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.674.593 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.674.593 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.920.044 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.873.904 |
| Stocuri | 7.677.114 |
| Creante | 1.166.939 |
| Casa si conturi la banci | 1.029.851 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 350.793 |
| DATORII | 7.854.969 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 306.519 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.983.253 |
| Capital subscris varsat | 586.210 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 26.933.221 |
| VENITURI TOTALE | 27.179.848 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.379.720 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 199.872 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 199.872 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.810.108 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.012.054 |
| Stocuri | 6.114.289 |
| Creante | 3.676.205 |
| Casa si conturi la banci | 1.221.560 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 257.188 |
| DATORII | 6.504.706 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 242.975 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.331.669 |
| Capital subscris varsat | 586.210 |
| Cifra de afaceri neta | 30.370.503 |
| VENITURI TOTALE | 30.745.621 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.619.305 |
| Profitul brut | 1.126.316 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.126.316 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.119.304 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.179.499 |
| Stocuri | 5.092.896 |
| Creante | 2.995.300 |
| Casa si conturi la banci | 1.091.303 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 273.411 |
| DATORII | 6.303.068 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 164.821 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.104.325 |
| Capital subscris varsat | 417.470 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 30.106.081 |
| VENITURI TOTALE | 30.279.034 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.646.562 |
| Profitul brut | 1.632.472 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.632.472 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.887.960 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.377.395 |
| Stocuri | 6.387.802 |
| Creante | 2.073.911 |
| Casa si conturi la banci | 915.682 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 278.203 |
| DATORII | 7.584.913 |
| PROVIZIOANE | 127.966 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.830.679 |
| Capital subscris varsat | 417.470 |
| Cifra de afaceri neta | 19.052.484 |
| VENITURI TOTALE | 19.359.260 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.008.961 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.649.701 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.649.701 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.019.714 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.405.965 |
| Stocuri | 6.515.967 |
| Creante | 1.179.897 |
| Casa si conturi la banci | 710.101 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 318.198 |
| DATORII | 7.487.675 |
| PROVIZIOANE | 164.995 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.091.207 |
| Capital subscris varsat | 417.470 |
| Cifra de afaceri neta | 21.918.488 |
| VENITURI TOTALE | 22.105.233 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.903.827 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 798.594 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 798.594 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.591.043 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.155.871 |
| Stocuri | 6.089.138 |
| Creante | 769.629 |
| Casa si conturi la banci | 1.297.104 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 294.445 |
| DATORII | 6.850.014 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 111.760 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.079.585 |
| Capital subscris varsat | 267.180 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 19.796.171 |
| VENITURI TOTALE | 19.989.164 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.906.959 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 917.795 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 917.795 |
| Numar mediu de salariati | 75 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.888.358 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.743.106 |
| Stocuri | 4.386.586 |
| Creante | 720.012 |
| Casa si conturi la banci | 1.636.508 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 308.312 |
| DATORII | 7.976.345 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 963.431 |
| Capital subscris varsat | 267.180 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.860.390 |
| VENITURI TOTALE | 15.270.466 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.646.422 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.375.956 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.375.956 |
| Numar mediu de salariati | 71 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.250.265 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.339.567 |
| Stocuri | 2.765.653 |
| Creante | 570.647 |
| Casa si conturi la banci | 1.003.267 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 178.558 |
| DATORII | 4.405.016 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.363.374 |
| Capital subscris varsat | 267.180 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.901.469 |
| VENITURI TOTALE | 15.023.513 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.009.514 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 986.001 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 986.001 |
| Numar mediu de salariati | 63 |