CLIMALIFE KFT BUDAPESTA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA
| Denumire | CLIMALIFE KFT BUDAPESTA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA |
| CUI | 30547248 |
| Nr. Reg. Com. | J2012009328405 |
| EUID | ROONRC.J2012009328405 |
| CAEN | 4685 |
| Forma juridica | ALTE FORME JURIDICE |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-08-13 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SZALAY NAGY LÁSZLÓ | - | Ungaria |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 696 313 | 99 556 | 1 744 478 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 6 304 855 | 772 293 | 1 012 291 | 5 970 | 2 255 617 | 1 197 627 | 1 |
| 2023 | 7 310 149 | 408 911 | 1 483 436 | 5 970 | 1 959 394 | 425 334 | 2 |
| 2022 | 4 310 236 | 496 254 | 1 628 052 | 5 937 | 1 689 924 | 16 424 | 2 |
| 2021 | 3 827 677 | -118 276 | 1 513 809 | 6 139 | 1 073 367 | -479 831 | 2 |
| 2020 | 2 171 494 | -477 998 | 1 991 672 | 5 843 | 1 626 860 | -361 555 | 2 |
| 2019 | 1 481 595 | -452 714 | 1 163 975 | 6 218 | 1 318 616 | 116 443 | 2 |
| 2018 | 3 784 841 | 625 816 | 2 308 405 | 7 529 | 2 861 583 | 569 157 | 2 |
| 2017 | 3 643 822 | 1 025 696 | 1 328 427 | 8 974 | 1 258 857 | -50 492 | 2 |
| 2016 | 1 810 392 | -222 948 | 1 856 384 | 23 164 | 761 450 | -1 060 973 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 696 313 lei
-26%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CLIMALIFE KFT BUDAPESTA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA”
| Cod CAEN preponderent | 4685 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CLIMALIFE KFT BUDAPESTA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CLIMALIFE KFT BUDAPESTA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CLIMALIFE KFT BUDAPESTA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.970 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.255.617 |
| Stocuri | 725.881 |
| Creante | 870.299 |
| Casa si conturi la banci | 659.437 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.517 |
| DATORII | 1.012.291 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 71.186 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.197.627 |
| Capital subscris varsat | 0 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.304.855 |
| VENITURI TOTALE | 6.321.073 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.395.664 |
| Profitul brut | 925.409 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 772.293 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.970 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.959.394 |
| Stocuri | 862.490 |
| Creante | 926.234 |
| Casa si conturi la banci | 170.670 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.207 |
| DATORII | 1.483.436 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 75.801 |
| CAPITALURI - TOTAL | 425.334 |
| Capital subscris varsat | 0 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.310.149 |
| VENITURI TOTALE | 7.481.629 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.011.962 |
| Profitul brut | 469.667 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 408.911 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.937 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.689.924 |
| Stocuri | 625.250 |
| Creante | 822.902 |
| Casa si conturi la banci | 241.772 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.233 |
| DATORII | 1.628.052 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 58.618 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.424 |
| Capital subscris varsat | 0 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.310.236 |
| VENITURI TOTALE | 4.541.118 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.044.864 |
| Profitul brut | 496.254 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 496.254 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.139 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.073.367 |
| Stocuri | 585.578 |
| Creante | 234.916 |
| Casa si conturi la banci | 252.873 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.958 |
| DATORII | 1.513.809 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 55.486 |
| CAPITALURI - TOTAL | -479.831 |
| Capital subscris varsat | 0 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.827.677 |
| VENITURI TOTALE | 3.877.440 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.995.716 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 118.276 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 118.276 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.843 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.626.860 |
| Stocuri | 485.765 |
| Creante | 962.626 |
| Casa si conturi la banci | 178.469 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.022 |
| DATORII | 1.991.672 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 9.608 |
| CAPITALURI - TOTAL | -361.555 |
| Capital subscris varsat | 0 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.171.494 |
| VENITURI TOTALE | 2.239.147 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.717.145 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 477.998 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 477.998 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.218 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.318.616 |
| Stocuri | 382.564 |
| Creante | 195.129 |
| Casa si conturi la banci | 740.923 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.846 |
| DATORII | 1.163.975 |
| PROVIZIOANE | 56.262 |
| CAPITALURI - TOTAL | 116.443 |
| Cifra de afaceri neta | 1.481.595 |
| VENITURI TOTALE | 1.583.632 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.036.346 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 452.714 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 452.714 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.529 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.861.583 |
| Stocuri | 392.980 |
| Creante | 696.545 |
| Casa si conturi la banci | 1.772.058 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.384 |
| DATORII | 2.308.405 |
| PROVIZIOANE | 934 |
| CAPITALURI - TOTAL | 569.157 |
| Cifra de afaceri neta | 3.784.841 |
| VENITURI TOTALE | 3.867.208 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.122.009 |
| Profitul brut | 745.199 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 625.816 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.974 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.258.857 |
| Stocuri | 309.618 |
| Creante | 892.127 |
| Casa si conturi la banci | 57.112 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.104 |
| DATORII | 1.328.427 |
| CAPITALURI - TOTAL | -50.492 |
| Cifra de afaceri neta | 3.643.822 |
| VENITURI TOTALE | 3.696.378 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.670.682 |
| Profitul brut | 1.025.696 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.025.696 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.164 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 761.450 |
| Stocuri | 239.053 |
| Creante | 367.087 |
| Casa si conturi la banci | 155.310 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.797 |
| DATORII | 1.856.384 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.060.973 |
| Cifra de afaceri neta | 1.810.392 |
| VENITURI TOTALE | 1.861.570 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.084.518 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 222.948 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 222.948 |
| Numar mediu de salariati | 2 |