CIORCASEL COMPANY SRL – CUI 12858220
Pe scurt
CIORCASEL COMPANY SRL are CUI 12858220, număr de înregistrare J30/95/2000 și sediul în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală declarată: CAEN 3109 – Fabricarea de mobilă n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.296.868 lei, un profit net de 904.645 lei și un număr mediu de 25 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CIORCASEL COMPANY SRL |
| CUI | 12858220 |
| Nr. Reg. Com. | J30/95/2000 |
| EUID | ROONRC.J30/95/2000 |
| CAEN | 3109 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-03-28 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIORCASEL GHEORGHE | - | România |
| CIORCASEL CLAUDIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 296 868 | 904 645 | 938 668 | 5 169 363 | 608 774 | 4 839 469 | 25 |
| 2024 | 4 795 330 | 641 250 | 1 071 290 | 4 678 696 | 327 418 | 3 934 824 | 22 |
| 2023 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2022 | 4 575 307 | 486 712 | 1 753 657 | 4 230 004 | 645 778 | 3 123 990 | 0 |
| 2021 | 4 701 883 | 132 480 | 4 349 501 | 4 888 508 | 1 102 125 | 1 641 132 | 45 |
| 2020 | 1 704 096 | 130 873 | 4 529 854 | 5 031 931 | 1 004 710 | 1 508 652 | 35 |
| 2019 | 3 571 695 | 153 601 | 4 444 658 | 4 308 881 | 1 511 691 | 1 377 779 | 29 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 296 868 lei
10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CIORCASEL COMPANY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3109 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de mobilă n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea de mobilă n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 31 Fabricarea de mobilă n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mobilă |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Satu Mare , domeniul 3109: Fabricarea de mobilă n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (31), poziții apropiate de locul 29 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MINIMAXX SOFA SRL – locul 25, 76,61 mil. lei, Arad
- MOBDECOR SRL – locul 25, 5,93 mil. lei, Cluj
- EMERGENT TRADING SRL – locul 25, 2,59 mil. lei, Alba
- FITMOB DESIGN S.R.L. – locul 25, 487.778 lei, Ilfov
- VANESSMAR SRL – locul 25, 252.875 lei, Vrancea
- BRIVAS FISH MASTERS S.R.L. – locul 25, 18.535 lei, Constanţa
- PRESTIGE MOB SRL – locul 26, 71,80 mil. lei, Ilfov
- ATELIER EXPERIMENTAL S.R.L. – locul 26, 5,72 mil. lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CIORCASEL COMPANY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CIORCASEL COMPANY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CIORCASEL COMPANY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 4.308.881 |
| Active circulante | 1.511.691 |
| Stocuri | 289.451 |
| Creante | 1.211.200 |
| Disponibilitati | 11.040 |
| Cheltuieli in avans | 6.450 |
| Datorii | 4.444.658 |
| Venituri in avans | 4.585 |
| Capitaluri proprii | 1.377.779 |
| Capital social | 800.200 |
| Cifra de afaceri | 3.571.695 |
| Venituri totale | 3.609.833 |
| Cheltuieli totale | 3.421.214 |
| Profit brut | 188.619 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 153.601 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 29 |
| Active imobilizate | 2.755.365 |
| Active circulante | 1.011.130 |
| Stocuri | 409.350 |
| Creante | 559.663 |
| Disponibilitati | 42.117 |
| Cheltuieli in avans | 6.450 |
| Datorii | 2.444.182 |
| Venituri in avans | 4.585 |
| Capitaluri proprii | 1.324.178 |
| Capital social | 800.200 |
| Cifra de afaceri | 2.808.799 |
| Venituri totale | 3.049.668 |
| Cheltuieli totale | 2.804.010 |
| Profit brut | 245.658 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 215.287 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 3.093.081 |
| Active circulante | 486.603 |
| Stocuri | 133.756 |
| Creante | 325.751 |
| Disponibilitati | 27.096 |
| Cheltuieli in avans | 6.994 |
| Datorii | 2.497.455 |
| Capitaluri proprii | 1.089.223 |
| Capital social | 800.200 |
| Cifra de afaceri | 2.139.859 |
| Venituri totale | 2.268.330 |
| Cheltuieli totale | 2.056.861 |
| Profit brut | 211.469 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 171.788 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 31 |
| Active imobilizate | 2.421.052 |
| Active circulante | 343.177 |
| Stocuri | 28.298 |
| Creante | 295.989 |
| Disponibilitati | 18.890 |
| Datorii | 2.423.580 |
| Capitaluri proprii | 340.649 |
| Capital social | 177.800 |
| Cifra de afaceri | 1.240.736 |
| Venituri totale | 1.364.990 |
| Cheltuieli totale | 1.337.839 |
| Profit brut | 27.151 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.807 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 23 |