CIO TRANS SRL – CUI 16928786
Pe scurt
CIO TRANS SRL are CUI 16928786, număr de înregistrare J26/1902/2004 și sediul în Municipiul Reghin, județul Mureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 27.737 lei, o pierdere netă de 27.490 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 26.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CIO TRANS SRL |
| CUI | 16928786 |
| Nr. Reg. Com. | J26/1902/2004 |
| EUID | ROONRC.J26/1902/2004 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 26.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-11-11 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HAJA RAZVAN MADALIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27 737 | -27 490 | 15 910 | 65 882 | 25 950 | 75 922 | 1 |
| 2024 | 40 587 | -9 081 | 31 293 | 65 882 | 68 824 | 103 413 | 1 |
| 2023 | 66 091 | 1 244 | 40 556 | 65 882 | 87 167 | 112 493 | 1 |
| 2022 | 91 442 | 36 861 | 26 807 | 33 941 | 214 115 | 221 249 | 1 |
| 2021 | 73 572 | 15 599 | 28 451 | 33 941 | 178 899 | 184 389 | 0 |
| 2020 | 96 765 | 63 656 | 11 905 | 48 971 | 131 724 | 168 790 | 1 |
| 2019 | 129 163 | 71 083 | 6 502 | 50 745 | 60 890 | 105 133 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises27 737 lei
-32%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CIO TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4932 Rev. 2 (echivalent: 4932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Descriere Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi cu taxiuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 4932: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 1566 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PRO SOLUTION FORWARDING SRL – locul 1562, 8,44 mil. lei, Prahova
- GRIGORIU SRL – locul 1562, 153.709 lei, Bihor
- MTH AUTO S.R.L. – locul 1562, 93.018 lei, Ilfov
- MADMARIO INTERSPEED S.R.L. – locul 1562, 28.079 lei, Prahova
- GOLDEN ROUTE S.R.L. – locul 1563, 8,44 mil. lei, Arad
- SAMPDORIA SRL – locul 1563, 153.630 lei, Arad
- BUF SHARE S.R.L. – locul 1563, 92.830 lei, Suceava
- CLAUDIU ŞI GEO S.R.L. – locul 1563, 28.032 lei, Vâlcea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CIO TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CIO TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CIO TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 65.882 |
| Active circulante | 68.824 |
| Stocuri | 2.812 |
| Creante | 2.445 |
| Disponibilitati | 63.567 |
| Datorii | 31.293 |
| Capitaluri proprii | 103.413 |
| Capital social | 3.200 |
| Cifra de afaceri | 40.587 |
| Venituri totale | 45.587 |
| Cheltuieli totale | 54.212 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.625 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.081 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 65.882 |
| Active circulante | 87.167 |
| Stocuri | 2.812 |
| Creante | 2.329 |
| Disponibilitati | 82.026 |
| Datorii | 40.556 |
| Capitaluri proprii | 112.493 |
| Capital social | 3.200 |
| Cifra de afaceri | 66.091 |
| Venituri totale | 66.091 |
| Cheltuieli totale | 64.186 |
| Profit brut | 1.905 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.244 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 33.941 |
| Active circulante | 214.115 |
| Stocuri | 2.812 |
| Creante | 17.946 |
| Disponibilitati | 193.357 |
| Datorii | 26.807 |
| Capitaluri proprii | 221.249 |
| Capital social | 3.200 |
| Cifra de afaceri | 91.442 |
| Venituri totale | 95.778 |
| Cheltuieli totale | 58.177 |
| Profit brut | 37.601 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.861 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.941 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 178.899 |
| Stocuri | 2.812 |
| Creante | 17.148 |
| Casa si conturi la banci | 158.939 |
| DATORII | 28.451 |
| CAPITALURI - TOTAL | 184.389 |
| Capital subscris varsat | 3.200 |
| Cifra de afaceri neta | 73.572 |
| VENITURI TOTALE | 73.572 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.315 |
| Profitul brut | 16.257 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.599 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 48.971 |
| Active circulante | 131.724 |
| Stocuri | 1.352 |
| Creante | 24.895 |
| Disponibilitati | 105.477 |
| Datorii | 11.905 |
| Capitaluri proprii | 168.790 |
| Capital social | 3.200 |
| Cifra de afaceri | 96.765 |
| Venituri totale | 113.913 |
| Cheltuieli totale | 49.156 |
| Profit brut | 64.757 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 63.656 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.745 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 60.890 |
| Stocuri | 1.352 |
| Casa si conturi la banci | 59.538 |
| DATORII | 6.502 |
| CAPITALURI - TOTAL | 105.133 |
| Capital subscris varsat | 3.200 |
| Cifra de afaceri neta | 129.163 |
| VENITURI TOTALE | 136.213 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.768 |
| Profitul brut | 72.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 71.083 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.928 |
| Active circulante | 27.263 |
| Stocuri | 1.352 |
| Disponibilitati | 25.911 |
| Datorii | 1.141 |
| Capitaluri proprii | 34.050 |
| Capital social | 3.200 |
| Cifra de afaceri | 55.556 |
| Venituri totale | 55.556 |
| Cheltuieli totale | 31.194 |
| Profit brut | 24.362 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.696 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 7.928 |
| Active circulante | 3.863 |
| Stocuri | 1.352 |
| Disponibilitati | 2.511 |
| Datorii | 437 |
| Capitaluri proprii | 11.354 |
| Capital social | 3.200 |
| Cifra de afaceri | 57.959 |
| Venituri totale | 57.959 |
| Cheltuieli totale | 45.174 |
| Profit brut | 12.785 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.047 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 16.031 |
| Active circulante | 1.755 |
| Stocuri | 1.351 |
| Disponibilitati | 404 |
| Datorii | 17.479 |
| Capitaluri proprii | 307 |
| Capital social | 3.200 |
| Cifra de afaceri | 48.548 |
| Venituri totale | 48.548 |
| Cheltuieli totale | 47.104 |
| Profit brut | 1.444 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 13 |