CHIROMAX SRL – CUI 17007143
Pe scurt
CHIROMAX SRL are CUI 17007143, număr de înregistrare J2004001973178 și sediul în Municipiul Galaţi, județul Galaţi. Activitatea principală declarată: CAEN 8623 – Activități de asistență stomatologică. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.796.491 lei, un profit net de 791.188 lei și un număr mediu de 24 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CHIROMAX SRL |
| CUI | 17007143 |
| Nr. Reg. Com. | J2004001973178 |
| EUID | ROONRC.J2004001973178 |
| CAEN | 8623 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-12-06 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| JULEA IONEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 796 491 | 791 188 | 2 167 273 | 7 070 214 | 155 915 | 5 058 856 | 24 |
| 2024 | 7 781 290 | 137 341 | 1 863 851 | 6 900 161 | 231 359 | 5 267 669 | 24 |
| 2023 | 5 656 914 | -365 707 | 788 102 | 7 056 469 | 161 961 | 6 430 328 | 25 |
| 2022 | 5 280 089 | 623 316 | 873 608 | 7 096 447 | 573 196 | 6 796 035 | 23 |
| 2021 | 4 705 132 | 428 303 | 1 026 384 | 7 052 637 | 146 466 | 6 172 719 | 22 |
| 2020 | 3 957 976 | 1 837 002 | 1 367 583 | 6 804 024 | 307 975 | 5 744 416 | 18 |
| 2019 | 3 803 183 | 1 174 695 | 1 473 672 | 4 292 436 | 1 088 650 | 3 907 414 | 15 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 796 491 lei
26%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CHIROMAX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8623 Rev. 2 (echivalent: 8623 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de asistență stomatologică |
| Descriere Activitate | Activități de asistență stomatologică |
| Cod CAEN principal | 86 Activități de asistență stomatologică |
| Descriere activitate (principal) | Activități referitoare la sănătatea umană |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Galaţi , domeniul 8623: Activități de asistență stomatologică
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (86), poziții apropiate de locul 64 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ONCOCENTER - ONCOLOGIE CLINICĂ SRL – locul 60, 29,19 mil. lei, Timiş
- MILLENNIAL FERTILITY CLINIC 2022 S.R.L. – locul 60, 19,56 mil. lei, Bucureşti
- DENTAPLUS MEDICAL SRL – locul 60, 10,32 mil. lei, Bacău
- VISIODENT S.R.L. – locul 60, 4,69 mil. lei, Vâlcea
- LIFE MEDICAL ZONE SRL – locul 60, 4,04 mil. lei, Ilfov
- OPTIM MEDICAL CENTER S.R.L. – locul 60, 2,27 mil. lei, Bucureşti
- EYES OPTIC CENTER SRL – locul 60, 1,23 mil. lei, Bacău
- OSTEO SAFE CARE S.R.L. – locul 60, 651.150 lei, Dâmboviţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CHIROMAX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CHIROMAX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CHIROMAX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.900.161 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 231.359 |
| Creante | 151.157 |
| Casa si conturi la banci | 80.202 |
| DATORII | 1.863.851 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.267.669 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.781.290 |
| VENITURI TOTALE | 7.798.533 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.627.444 |
| Profitul brut | 171.089 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 137.341 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.056.469 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 161.961 |
| Creante | 11.752 |
| Casa si conturi la banci | 150.209 |
| DATORII | 788.102 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.430.328 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.656.914 |
| VENITURI TOTALE | 5.756.630 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.122.337 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 365.707 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 365.707 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.096.447 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 573.196 |
| Creante | 59.407 |
| Casa si conturi la banci | 513.789 |
| DATORII | 873.608 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.796.035 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.280.089 |
| VENITURI TOTALE | 5.283.347 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.617.729 |
| Profitul brut | 665.618 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 623.316 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.052.637 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 146.466 |
| Creante | 47.291 |
| Casa si conturi la banci | 99.175 |
| DATORII | 1.026.384 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.172.719 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.705.132 |
| VENITURI TOTALE | 4.854.055 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.386.383 |
| Profitul brut | 467.672 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 428.303 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.804.024 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 307.975 |
| Creante | 34.417 |
| Casa si conturi la banci | 273.558 |
| DATORII | 1.367.583 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.744.416 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.957.976 |
| VENITURI TOTALE | 4.028.571 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.153.473 |
| Profitul brut | 1.875.098 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.837.002 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.292.436 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.088.650 |
| Creante | 5.678 |
| Casa si conturi la banci | 1.082.972 |
| DATORII | 1.473.672 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.907.414 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.803.183 |
| VENITURI TOTALE | 3.980.389 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.766.498 |
| Profitul brut | 1.213.891 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.174.695 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.389.638 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 686.214 |
| Creante | 2.501 |
| Casa si conturi la banci | 683.713 |
| DATORII | 343.133 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.732.719 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.506.174 |
| VENITURI TOTALE | 3.744.786 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.303.569 |
| Profitul brut | 441.217 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 403.759 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.688.849 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.260.043 |
| Creante | 2.566 |
| Casa si conturi la banci | 1.257.477 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.000 |
| DATORII | 275.932 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.696.960 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.147.672 |
| VENITURI TOTALE | 4.337.414 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.165.444 |
| Profitul brut | 1.171.970 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 982.130 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.285.966 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.305.392 |
| Creante | 2.566 |
| Casa si conturi la banci | 1.302.826 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.872 |
| DATORII | 887.400 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.714.830 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.168.418 |
| VENITURI TOTALE | 3.318.635 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.272.059 |
| Profitul brut | 1.046.576 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 876.933 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |