CHARTER TRANS AIR AGENCY SRL
| Denumire | CHARTER TRANS AIR AGENCY SRL |
| CUI | 7687140 |
| Nr. Reg. Com. | J1995000525268 |
| EUID | ROONRC.J26/525/1995 |
| CAEN | 7911 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-08-11 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 129 702 | 701 210 | 4 648 164 | — | — | — | 16 |
| 2024 | 20 282 216 | 499 066 | 3 866 646 | 2 003 762 | 5 366 021 | 3 469 367 | 15 |
| 2023 | 20 088 076 | 553 676 | 2 532 644 | 1 869 445 | 4 455 753 | 3 791 300 | 18 |
| 2022 | 18 857 826 | 3 131 091 | 1 935 085 | 1 817 358 | 4 542 483 | 4 191 694 | 19 |
| 2021 | 9 769 595 | 815 441 | 2 352 448 | 1 799 338 | 4 274 136 | 2 110 604 | 19 |
| 2020 | 4 964 995 | -583 411 | 2 915 035 | 1 797 819 | 2 706 937 | 1 575 163 | 19 |
| 2019 | 18 541 608 | 406 508 | 2 617 250 | 1 814 460 | 2 967 572 | 2 158 574 | 23 |
| 2018 | 17 238 814 | 502 032 | 2 275 895 | 1 557 780 | 3 260 426 | 2 533 605 | 22 |
| 2017 | 16 804 939 | 417 271 | 1 828 014 | 1 596 546 | 2 462 965 | 2 214 274 | 21 |
| 2016 | 15 930 498 | 187 066 | 1 578 381 | 1 935 989 | 1 646 537 | 1 989 504 | 24 |
Statistics
Commercial networks and enterprises23 129 702 lei
14%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CHARTER TRANS AIR AGENCY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7911 Rev. 2 (echivalent: 7911 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale agențiilor turistice |
| Descriere Activitate | Activități ale agențiilor turistice |
| Cod CAEN principal | 79 Activități ale agențiilor turistice |
| Descriere activitate (principal) | Activități ale agențiilor turistice și a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare și asistență turistică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Mureş , domeniul 7911: Activități ale agențiilor turistice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CHARTER TRANS AIR AGENCY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CHARTER TRANS AIR AGENCY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CHARTER TRANS AIR AGENCY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.003.762 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.366.021 |
| Creante | 5.061.472 |
| Casa si conturi la banci | 248.684 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.973 |
| DATORII | 3.866.646 |
| VENITURI IN AVANS | 45.743 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.469.367 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.282.216 |
| VENITURI TOTALE | 20.437.353 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.859.076 |
| Profitul brut | 578.277 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 499.066 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.869.445 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.455.753 |
| Creante | 3.900.271 |
| Casa si conturi la banci | 444.476 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.591 |
| DATORII | 2.532.644 |
| VENITURI IN AVANS | 12.845 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.791.300 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.088.076 |
| VENITURI TOTALE | 20.382.732 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.719.590 |
| Profitul brut | 663.142 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 553.676 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.817.358 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.542.483 |
| Creante | 3.589.703 |
| Casa si conturi la banci | 878.615 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.329 |
| DATORII | 1.935.085 |
| VENITURI IN AVANS | 239.391 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.191.694 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.857.826 |
| VENITURI TOTALE | 22.377.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.750.090 |
| Profitul brut | 3.627.192 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.131.091 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.799.338 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.274.136 |
| Stocuri | 6.529 |
| Creante | 2.182.929 |
| Casa si conturi la banci | 2.084.678 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.286 |
| DATORII | 2.352.448 |
| VENITURI IN AVANS | 1.618.708 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.110.604 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.769.595 |
| VENITURI TOTALE | 10.193.298 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.333.725 |
| Profitul brut | 859.573 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 815.441 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.797.819 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.706.937 |
| Stocuri | 6.530 |
| Creante | 2.416.889 |
| Casa si conturi la banci | 283.518 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.632 |
| DATORII | 2.915.035 |
| VENITURI IN AVANS | 20.190 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.575.163 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.964.995 |
| VENITURI TOTALE | 5.416.328 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.999.739 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 583.411 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 583.411 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.814.460 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.967.572 |
| Stocuri | 21.992 |
| Creante | 2.610.298 |
| Casa si conturi la banci | 335.282 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.396 |
| DATORII | 2.617.250 |
| VENITURI IN AVANS | 11.604 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.158.574 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.541.608 |
| VENITURI TOTALE | 18.633.210 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.163.390 |
| Profitul brut | 469.820 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 406.508 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.557.780 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.260.426 |
| Stocuri | 79.300 |
| Creante | 2.819.052 |
| Casa si conturi la banci | 362.074 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.289 |
| DATORII | 2.275.895 |
| VENITURI IN AVANS | 18.995 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.533.605 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.238.814 |
| VENITURI TOTALE | 17.539.826 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.002.728 |
| Profitul brut | 537.098 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 502.032 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.596.546 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.462.965 |
| Stocuri | 131.552 |
| Creante | 2.168.357 |
| Casa si conturi la banci | 163.056 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.221 |
| DATORII | 1.828.014 |
| VENITURI IN AVANS | 26.444 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.214.274 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.804.939 |
| VENITURI TOTALE | 17.047.276 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.592.850 |
| Profitul brut | 454.426 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 417.271 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.935.989 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.646.537 |
| Stocuri | 15.617 |
| Creante | 1.516.153 |
| Casa si conturi la banci | 75.526 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -3.983 |
| DATORII | 1.578.381 |
| VENITURI IN AVANS | 10.658 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.989.504 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.930.498 |
| VENITURI TOTALE | 15.977.527 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.762.006 |
| Profitul brut | 215.521 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 187.066 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |