CG CLASIC CONSULTING GROUP S.R.L.

Cauta alta firma:
CG CLASIC CONSULTING GROUP S.R.L.
CUI: 46038461EUID: ROONRC.J40/8087/2022CAEN: 4618Stare: funcţiuneTVA: N/AActiv fiscal: DA

Denumire CG CLASIC CONSULTING GROUP S.R.L.
CUI 46038461
EUID ROONRC.J40/8087/2022
CAEN 4618
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2022-05-02 (4 ani)

Telefon
Email
Website
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
MARCHESANO AGOSTINO-Italia
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 140 253 -1 413 846 34 934 1
2024 1 450 257 893 833 104 307 1
2023 1 165 609 785 859 31 109 1
2022 1 460 492 1 247 767 22 273 1
Statistics
Commercial networks and enterprises
140 253 lei
-90%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CG CLASIC CONSULTING GROUP S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4618 Rev. 2 (echivalent: 4618 Rev. 3)
Obiect Activitate Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Descriere Activitate Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Cod CAEN principal 46 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Descriere activitate (principal) Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
Nu există adresă disponibilă pentru afișare pe hartă.
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția CG CLASIC CONSULTING GROUP S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 10920 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4619: Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Locul 3339 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
893.833 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „CG CLASIC CONSULTING GROUP S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „CG CLASIC CONSULTING GROUP S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „CG CLASIC CONSULTING GROUP S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CG CLASIC CONSULTING GROUP S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „CG CLASIC CONSULTING GROUP S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „CG CLASIC CONSULTING GROUP S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „CG CLASIC CONSULTING GROUP S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CG CLASIC CONSULTING GROUP S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
N/A
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
3 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4618
Active circulante 1.785.003
Stocuri 49.823
Creante 906.060
Disponibilitati 829.120
Datorii 104.307
Capitaluri proprii 1.680.696
Capital social 1.000
Cifra de afaceri 1.450.257
Venituri totale 1.450.270
Cheltuieli totale 519.189
Profit brut 931.081
Pierdere bruta 0
Profit net 893.833
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4618
Active circulante 1.393.272
Stocuri 49.823
Creante 1.055.123
Disponibilitati 288.326
Datorii 31.109
Capitaluri proprii 1.362.163
Capital social 1.000
Cifra de afaceri 1.165.609
Venituri totale 1.183.708
Cheltuieli totale 386.481
Profit brut 797.227
Pierdere bruta 0
Profit net 785.859
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4618
Active circulante 1.271.040
Creante 840.460
Disponibilitati 430.580
Datorii 22.273
Capitaluri proprii 1.248.767
Capital social 1.000
Cifra de afaceri 1.460.492
Venituri totale 1.485.874
Cheltuieli totale 209.683
Profit brut 1.276.191
Pierdere bruta 0
Profit net 1.247.767
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).