CFE CONTRACTING AND ENGINEERING SRL
| Denumire | CFE CONTRACTING AND ENGINEERING SRL |
| CUI | 21310470 |
| Nr. Reg. Com. | J2007004829400 |
| EUID | ROONRC.J2007004829400 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-03-08 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FABIEN JEAN-RENE DE JONGE | - | Belgia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -582 770 | 20 438 196 | 0 | 338 938 | -20 120 247 | 0 |
| 2024 | 0 | -102 441 | 19 841 541 | 0 | 325 019 | -19 537 477 | 0 |
| 2023 | 0 | -226 227 | 19 726 944 | 0 | 313 100 | -19 435 036 | 0 |
| 2022 | 0 | -99 585 | 19 506 603 | 0 | 312 502 | -19 208 809 | 0 |
| 2021 | 0 | -494 838 | 19 522 815 | 0 | 430 757 | -19 109 224 | 0 |
| 2020 | 0 | -1 086 520 | 19 305 612 | 0 | 707 610 | -18 614 386 | 2 |
| 2019 | -836 971 | -2 939 872 | 17 756 656 | 64 429 | 645 537 | -17 527 867 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CFE CONTRACTING AND ENGINEERING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CFE CONTRACTING AND ENGINEERING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CFE CONTRACTING AND ENGINEERING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CFE CONTRACTING AND ENGINEERING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 325.019 |
| Creante | 322.900 |
| Disponibilitati | 2.119 |
| Cheltuieli in avans | 7.695 |
| Datorii | 19.841.541 |
| Provizioane | 28.650 |
| Capitaluri proprii | -19.537.477 |
| Capital social | 339.000 |
| Venituri totale | 78.331 |
| Cheltuieli totale | 180.772 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 102.441 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 102.441 |
| Active circulante | 313.100 |
| Creante | 309.064 |
| Disponibilitati | 4.036 |
| Cheltuieli in avans | 7.458 |
| Datorii | 19.726.944 |
| Provizioane | 28.650 |
| Capitaluri proprii | -19.435.036 |
| Capital social | 339.000 |
| Venituri totale | 342.357 |
| Cheltuieli totale | 568.584 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 226.227 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 226.227 |
| Active circulante | 312.502 |
| Creante | 293.667 |
| Disponibilitati | 18.835 |
| Cheltuieli in avans | 13.942 |
| Datorii | 19.506.603 |
| Provizioane | 28.650 |
| Capitaluri proprii | -19.208.809 |
| Capital social | 339.000 |
| Venituri totale | 1.169.273 |
| Cheltuieli totale | 1.268.784 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 99.511 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 99.585 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active circulante | 430.757 |
| Creante | 278.091 |
| Disponibilitati | 152.666 |
| Cheltuieli in avans | 11.484 |
| Datorii | 19.522.815 |
| Provizioane | 28.650 |
| Capitaluri proprii | -19.109.224 |
| Capital social | 339.000 |
| Venituri totale | 68.809 |
| Cheltuieli totale | 563.647 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 494.838 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 494.838 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active circulante | 707.610 |
| Creante | 694.980 |
| Disponibilitati | 12.630 |
| Cheltuieli in avans | 12.266 |
| Datorii | 19.305.612 |
| Provizioane | 28.650 |
| Capitaluri proprii | -18.614.386 |
| Capital social | 339.000 |
| Venituri totale | 132.677 |
| Cheltuieli totale | 1.219.197 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.086.520 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.086.520 |
| Nr. salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 64.429 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 645.537 |
| Creante | 601.995 |
| Casa si conturi la banci | 43.542 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 333.965 |
| DATORII | 17.756.656 |
| PROVIZIOANE | 815.142 |
| CAPITALURI - TOTAL | -17.527.867 |
| Capital subscris varsat | 339.000 |
| Cifra de afaceri neta | -836.971 |
| VENITURI TOTALE | -666.409 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.273.463 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.939.872 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.939.872 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 66.851 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.094.250 |
| Creante | 335.894 |
| Casa si conturi la banci | 758.356 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.293.729 |
| DATORII | 16.227.683 |
| PROVIZIOANE | 815.142 |
| CAPITALURI - TOTAL | -14.587.995 |
| Capital subscris varsat | 339.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.748.827 |
| VENITURI TOTALE | 12.279.266 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.184.238 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.904.972 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.904.972 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 67.508 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.948.520 |
| Stocuri | 350.000 |
| Creante | 860.740 |
| Casa si conturi la banci | 21.737.780 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.083 |
| DATORII | 29.395.849 |
| PROVIZIOANE | 1.083.295 |
| CAPITALURI - TOTAL | -7.443.033 |
| Capital subscris varsat | 339.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.596.549 |
| VENITURI TOTALE | 22.336.639 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.079.367 |
| Profitul brut | 2.257.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.648.350 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 73.456 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.180.535 |
| Stocuri | 12.746.506 |
| Creante | 2.109.788 |
| Casa si conturi la banci | 13.324.241 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 43.123 |
| DATORII | 36.776.721 |
| PROVIZIOANE | 611.776 |
| CAPITALURI - TOTAL | -9.091.383 |
| Capital subscris varsat | 339.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.838.338 |
| VENITURI TOTALE | 18.026.624 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.860.212 |
| Profitul brut | 12.166.412 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.019.366 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |