CEZARA IDEAL CONSTRUCT SRL
| Denumire | CEZARA IDEAL CONSTRUCT SRL |
| CUI | 30245703 |
| Nr. Reg. Com. | J2020004078401 |
| EUID | ROONRC.J52/310/2012 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-05-25 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MIHĂIŢĂ FLORIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 118 112 099 | 1 217 803 | 79 029 471 | — | — | — | 81 |
| 2024 | 61 361 395 | 511 335 | 40 192 021 | 10 060 536 | 63 570 430 | 33 483 995 | 86 |
| 2023 | 225 950 019 | 33 026 464 | 44 114 668 | 13 341 214 | 63 758 242 | 33 032 442 | 0 |
| 2022 | 169 963 163 | 1 637 910 | 54 824 282 | 14 541 636 | 45 771 672 | 5 590 329 | 105 |
| 2021 | 136 556 271 | 3 343 110 | 32 840 431 | 12 746 213 | 25 379 895 | 5 305 051 | 109 |
| 2020 | 126 334 418 | 2 724 313 | 25 954 784 | 10 465 964 | 19 201 419 | 3 755 484 | 108 |
| 2019 | 140 814 463 | 4 496 900 | 29 994 401 | 7 658 442 | 26 842 130 | 4 506 171 | 125 |
| 2018 | 99 578 880 | 4 247 331 | 25 971 307 | 5 047 501 | 25 170 678 | 4 249 272 | 130 |
| 2017 | 34 958 685 | 2 848 179 | 14 592 183 | 1 753 334 | 15 691 000 | 2 852 151 | 68 |
| 2016 | 12 584 300 | 2 707 078 | 3 819 372 | 726 301 | 5 807 043 | 2 713 972 | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises118 112 099 lei
92%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CEZARA IDEAL CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CEZARA IDEAL CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CEZARA IDEAL CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CEZARA IDEAL CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.060.536 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 63.570.430 |
| Stocuri | 7.173.474 |
| Creante | 55.326.009 |
| Casa si conturi la banci | 1.070.947 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.050 |
| DATORII | 40.192.021 |
| CAPITALURI - TOTAL | 33.483.995 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 61.361.395 |
| VENITURI TOTALE | 64.110.276 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.399.064 |
| Profitul brut | 711.212 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 511.335 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.341.214 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 63.758.242 |
| Stocuri | 9.058.293 |
| Creante | 53.572.695 |
| Casa si conturi la banci | 1.127.254 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.654 |
| DATORII | 44.114.668 |
| CAPITALURI - TOTAL | 33.032.442 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 225.950.019 |
| VENITURI TOTALE | 226.759.446 |
| CHELTUIELI TOTALE | 187.535.801 |
| Profitul brut | 39.223.645 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 33.026.464 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.541.636 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 45.771.672 |
| Stocuri | 12.425.712 |
| Creante | 29.092.026 |
| Casa si conturi la banci | 4.253.934 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 101.303 |
| DATORII | 54.824.282 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.590.329 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 169.963.163 |
| VENITURI TOTALE | 170.217.283 |
| CHELTUIELI TOTALE | 168.223.249 |
| Profitul brut | 1.994.034 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.637.910 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.746.213 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.379.895 |
| Stocuri | 17.115.046 |
| Creante | 6.933.173 |
| Casa si conturi la banci | 1.331.676 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.374 |
| DATORII | 32.840.431 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.305.051 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 136.556.271 |
| VENITURI TOTALE | 137.467.931 |
| CHELTUIELI TOTALE | 133.456.754 |
| Profitul brut | 4.011.177 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.343.110 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.465.964 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.201.419 |
| Stocuri | 7.814.840 |
| Creante | 11.275.414 |
| Casa si conturi la banci | 111.165 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.885 |
| DATORII | 25.954.784 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.755.484 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 126.334.418 |
| VENITURI TOTALE | 127.400.152 |
| CHELTUIELI TOTALE | 124.104.559 |
| Profitul brut | 3.295.593 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.724.313 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 108 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.658.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.842.130 |
| Stocuri | 9.195.659 |
| Creante | 14.110.102 |
| Casa si conturi la banci | 3.536.369 |
| DATORII | 29.994.401 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.506.171 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 140.814.463 |
| VENITURI TOTALE | 141.265.762 |
| CHELTUIELI TOTALE | 136.011.934 |
| Profitul brut | 5.253.828 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.496.900 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 125 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.047.501 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.170.678 |
| Stocuri | 7.167.819 |
| Creante | 15.302.815 |
| Casa si conturi la banci | 2.700.044 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.400 |
| DATORII | 25.971.307 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.249.272 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 99.578.880 |
| VENITURI TOTALE | 100.935.844 |
| CHELTUIELI TOTALE | 95.858.700 |
| Profitul brut | 5.077.144 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.247.331 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 130 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.753.334 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.691.000 |
| Stocuri | 3.190.632 |
| Creante | 10.129.053 |
| Casa si conturi la banci | 2.371.315 |
| DATORII | 14.592.183 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.852.151 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 34.958.685 |
| VENITURI TOTALE | 35.016.300 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.597.787 |
| Profitul brut | 3.418.513 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.848.179 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 726.301 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.807.043 |
| Stocuri | 684.418 |
| Creante | 3.930.117 |
| Casa si conturi la banci | 1.192.508 |
| DATORII | 3.819.372 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.713.972 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.584.300 |
| VENITURI TOTALE | 12.645.275 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.417.222 |
| Profitul brut | 3.228.053 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.707.078 |
| Pierdere neta | 0 |