CEREAL MEIES S.R.L.
| Denumire | CEREAL MEIES S.R.L. |
| CUI | 24259739 |
| Nr. Reg. Com. | J35/486/2010 |
| EUID | ROONRC.J02/1370/2008 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Nu |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-07-29 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PEZZUTTI GINO | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -378 | 1 342 405 | 1 272 752 | 125 842 | 56 189 | 0 |
| 2024 | 0 | -659 | 1 342 406 | 1 272 752 | 126 221 | 56 567 | 0 |
| 2023 | 0 | -5 367 | 1 342 405 | 1 272 752 | 115 379 | 45 726 | 0 |
| 2022 | 0 | -559 | 1 337 020 | 1 272 752 | 115 361 | 51 093 | 0 |
| 2021 | 0 | -16 107 | 1 337 158 | 1 272 752 | 116 058 | 51 652 | 0 |
| 2020 | 0 | -41 930 | 1 321 575 | 1 272 752 | 116 582 | 67 759 | 0 |
| 2019 | 0 | -702 | 1 280 055 | 1 272 752 | 116 992 | 109 689 | 0 |
| 2018 | 0 | -2 130 | 1 280 055 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 0 | 110 754 | 1 280 055 | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CEREAL MEIES S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CEREAL MEIES S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CEREAL MEIES S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CEREAL MEIES S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2016-07-08 |
| Data publicare | 2016-07-28 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.272.752 |
| Active circulante | 115.379 |
| Stocuri | -11.500 |
| Creante | 124.333 |
| Disponibilitati | 2.546 |
| Datorii | 1.342.405 |
| Capitaluri proprii | 45.726 |
| Capital social | 36.000 |
| Venituri totale | 19 |
| Cheltuieli totale | 5.386 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.367 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.367 |
| Active imobilizate | 1.272.752 |
| Active circulante | 115.361 |
| Stocuri | -11.500 |
| Creante | 124.333 |
| Disponibilitati | 2.528 |
| Datorii | 1.337.020 |
| Capitaluri proprii | 51.093 |
| Capital social | 36.000 |
| Venituri totale | 139 |
| Cheltuieli totale | 698 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 559 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 559 |
| Active imobilizate | 1.272.752 |
| Active circulante | 116.058 |
| Stocuri | -11.500 |
| Creante | 124.333 |
| Disponibilitati | 3.225 |
| Datorii | 1.337.158 |
| Capitaluri proprii | 51.652 |
| Capital social | 36.000 |
| Venituri totale | 52 |
| Cheltuieli totale | 16.159 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.107 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.107 |
| Active imobilizate | 1.272.752 |
| Active circulante | 116.582 |
| Stocuri | -11.500 |
| Creante | 124.333 |
| Disponibilitati | 3.749 |
| Datorii | 1.321.575 |
| Capitaluri proprii | 67.759 |
| Capital social | 36.000 |
| Venituri totale | 182 |
| Cheltuieli totale | 42.112 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 41.930 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 41.930 |
| Active imobilizate | 1.272.752 |
| Active circulante | 116.992 |
| Stocuri | -11.500 |
| Creante | 124.333 |
| Disponibilitati | 4.159 |
| Datorii | 1.280.055 |
| Capitaluri proprii | 109.689 |
| Capital social | 36.000 |
| Venituri totale | 22 |
| Cheltuieli totale | 724 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 702 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 702 |
| Active imobilizate | 1.272.823 |
| Active circulante | 117.623 |
| Stocuri | -11.500 |
| Creante | 124.107 |
| Disponibilitati | 5.016 |
| Datorii | 1.280.055 |
| Capitaluri proprii | 110.391 |
| Capital social | 36.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.130 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.130 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.130 |
| Active imobilizate | 1.272.823 |
| Active circulante | 119.752 |
| Stocuri | -11.500 |
| Creante | 124.107 |
| Disponibilitati | 7.145 |
| Datorii | 1.280.055 |
| Capitaluri proprii | 112.520 |
| Capital social | 36.000 |
| Venituri totale | 157.266 |
| Cheltuieli totale | 46.512 |
| Profit brut | 110.754 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 110.754 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.272.823 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 151.695 |
| Stocuri | -11.500 |
| Creante | 124.107 |
| Casa si conturi la banci | 39.088 |
| DATORII | 1.422.752 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.766 |
| Capital subscris varsat | 36.000 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 22 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.221 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.199 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.199 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-21 22:47:08 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-21 22:47:08 |