CERDIN PROD SRL – CUI 15419865
Informativ
CERDIN PROD SRL are CUI 15419865, număr de înregistrare J2003000891085 și sediul în Municipiul Braşov, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 269.670 lei, un profit net de 112.688 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CERDIN PROD SRL |
| CUI | 15419865 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000891085 |
| EUID | ROONRC.J2003000891085 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-05-09 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CERCHIA TĂNASE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 269 670 | 112 688 | 8 897 | 15 048 | 106 055 | 112 895 | 2 |
| 2024 | 255 380 | 102 783 | 9 158 | 38 517 | 72 994 | 102 983 | 2 |
| 2023 | 217 568 | 63 025 | 8 527 | 72 012 | 62 558 | 126 522 | 2 |
| 2022 | 232 597 | 101 341 | 32 395 | 122 161 | 10 744 | 101 542 | 2 |
| 2021 | 243 244 | 134 374 | 10 023 | 53 761 | 90 853 | 134 591 | 2 |
| 2020 | 199 918 | 102 447 | 3 871 | 73 669 | 91 469 | 161 267 | 2 |
| 2019 | 165 070 | 79 451 | 4 766 | 1 643 | 82 995 | 79 872 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CERDIN PROD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 897 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- NIMAR CONSULTING & CONCEPT S.R.L. – locul 893, 270.656 lei, Constanţa
- BEST COLORS SRL – locul 893, 40.141 lei, Bistriţa-Năsăud
- SEVA PLUS S.R.L. – locul 894, 270.000 lei, Braşov
- SEBA EVENTS S.R.L. – locul 894, 40.000 lei, Alba
- SSM AYAN CONSULTING SRL – locul 895, 269.728 lei, Argeş
- STUDIO NEC PHOTO-FILM S.R.L. – locul 895, 39.715 lei, Maramureş
- DARINA SAFETY SRL – locul 896, 269.696 lei, Constanţa
- VYOGRAFU SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ – locul 896, 39.630 lei, Satu Mare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CERDIN PROD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CERDIN PROD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CERDIN PROD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 38.517 |
| Active circulante | 72.994 |
| Creante | 2.800 |
| Disponibilitati | 70.194 |
| Cheltuieli in avans | 630 |
| Datorii | 9.158 |
| Capitaluri proprii | 102.983 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 255.380 |
| Venituri totale | 255.380 |
| Cheltuieli totale | 150.095 |
| Profit brut | 105.285 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 102.783 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 72.012 |
| Active circulante | 62.558 |
| Creante | 4.610 |
| Disponibilitati | 57.948 |
| Cheltuieli in avans | 479 |
| Datorii | 8.527 |
| Capitaluri proprii | 126.522 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 217.568 |
| Venituri totale | 217.568 |
| Cheltuieli totale | 152.628 |
| Profit brut | 64.940 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 63.025 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 122.161 |
| Active circulante | 10.744 |
| Creante | 2.050 |
| Disponibilitati | 8.694 |
| Cheltuieli in avans | 1.032 |
| Datorii | 32.395 |
| Capitaluri proprii | 101.542 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 232.597 |
| Venituri totale | 234.573 |
| Cheltuieli totale | 130.934 |
| Profit brut | 103.639 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 101.341 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 53.761 |
| Active circulante | 90.853 |
| Stocuri | 5.000 |
| Creante | 5.759 |
| Disponibilitati | 80.094 |
| Datorii | 10.023 |
| Capitaluri proprii | 134.591 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 243.244 |
| Venituri totale | 243.244 |
| Cheltuieli totale | 106.486 |
| Profit brut | 136.758 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 134.374 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 73.669 |
| Active circulante | 91.469 |
| Creante | 2.920 |
| Disponibilitati | 88.549 |
| Datorii | 3.871 |
| Capitaluri proprii | 161.267 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 199.918 |
| Venituri totale | 201.918 |
| Cheltuieli totale | 97.751 |
| Profit brut | 104.167 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 102.447 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.643 |
| Active circulante | 82.995 |
| Creante | 4.840 |
| Disponibilitati | 78.155 |
| Datorii | 4.766 |
| Capitaluri proprii | 79.872 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 165.070 |
| Venituri totale | 165.797 |
| Cheltuieli totale | 84.777 |
| Profit brut | 81.020 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 79.451 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 2.499 |
| Active circulante | 75.703 |
| Creante | 4.000 |
| Disponibilitati | 71.703 |
| Datorii | 4.625 |
| Capitaluri proprii | 73.577 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 148.140 |
| Venituri totale | 153.130 |
| Cheltuieli totale | 78.308 |
| Profit brut | 74.822 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 73.326 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 56.526 |
| Creante | 7.345 |
| Disponibilitati | 49.181 |
| Datorii | 3.801 |
| Capitaluri proprii | 52.725 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 125.258 |
| Venituri totale | 125.420 |
| Cheltuieli totale | 71.645 |
| Profit brut | 53.775 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 52.521 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 46.559 |
| Creante | 4.504 |
| Disponibilitati | 42.055 |
| Datorii | 3.724 |
| Capitaluri proprii | 42.835 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 108.809 |
| Venituri totale | 108.933 |
| Cheltuieli totale | 64.927 |
| Profit brut | 44.006 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 42.621 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |