CENTRUL RIVERGATE SRL
| Denumire | CENTRUL RIVERGATE SRL |
| CUI | 14309635 |
| Nr. Reg. Com. | J2001009819408 |
| EUID | ROONRC.J40/9819/2001 |
| CAEN | 8001 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-11-23 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PIRLOG GIGI | - | România |
| LUPEA ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 742 596 | 778 227 | 3 252 770 | — | — | — | 263 |
| 2024 | 34 729 458 | 510 941 | 3 803 556 | 669 862 | 5 289 683 | 2 132 194 | 263 |
| 2023 | 31 567 180 | 1 512 507 | 3 737 733 | 681 244 | 5 167 719 | 1 621 252 | 257 |
| 2022 | 23 109 926 | 78 997 | 2 318 465 | 335 673 | 3 412 914 | 1 408 745 | 252 |
| 2021 | 21 430 314 | 273 409 | 2 506 120 | 320 093 | 3 540 265 | 1 329 747 | 254 |
| 2020 | 18 993 541 | -205 837 | 2 176 906 | 199 321 | 3 035 094 | 1 056 338 | 258 |
| 2019 | 19 245 539 | 387 988 | 13 753 301 | 22 994 532 | 2 748 520 | 11 997 829 | 264 |
| 2018 | 20 013 498 | 1 575 172 | 13 851 385 | 22 536 483 | 2 909 018 | 11 609 841 | 261 |
| 2017 | 18 769 370 | -184 794 | 13 388 016 | 222 025 | 23 389 015 | 10 034 669 | 334 |
| 2016 | 14 397 289 | 418 618 | 12 150 232 | 21 446 582 | 1 082 483 | 10 219 463 | 332 |
Statistics
Commercial networks and enterprises38 742 596 lei
12%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CENTRUL RIVERGATE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8001 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Descriere Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Cod CAEN principal | 80 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mari , Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CENTRUL RIVERGATE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CENTRUL RIVERGATE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CENTRUL RIVERGATE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 669.862 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.289.683 |
| Stocuri | 51.535 |
| Creante | 3.613.120 |
| Casa si conturi la banci | 1.625.028 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.245 |
| DATORII | 3.803.556 |
| VENITURI IN AVANS | 59.040 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.132.194 |
| Capital subscris varsat | 40.200 |
| Cifra de afaceri neta | 34.729.458 |
| VENITURI TOTALE | 34.899.715 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.261.983 |
| Profitul brut | 637.732 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 510.941 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 263 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 681.244 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.167.719 |
| Stocuri | 35.502 |
| Creante | 3.201.397 |
| Casa si conturi la banci | 1.930.820 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.804 |
| DATORII | 3.737.733 |
| VENITURI IN AVANS | 70.782 |
| PROVIZIOANE | 455.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.621.252 |
| Capital subscris varsat | 40.200 |
| Cifra de afaceri neta | 31.567.180 |
| VENITURI TOTALE | 32.641.248 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.591.958 |
| Profitul brut | 2.049.290 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.512.507 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 257 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 335.673 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.412.914 |
| Stocuri | 47.048 |
| Creante | 1.528.259 |
| Casa si conturi la banci | 1.837.607 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.645 |
| DATORII | 2.318.465 |
| VENITURI IN AVANS | 45.022 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.408.745 |
| Capital subscris varsat | 40.200 |
| Cifra de afaceri neta | 23.109.926 |
| VENITURI TOTALE | 23.249.421 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.950.343 |
| Profitul brut | 299.078 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 78.997 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 252 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 320.093 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.540.265 |
| Stocuri | 97.617 |
| Creante | 1.949.714 |
| Casa si conturi la banci | 1.492.934 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.432 |
| DATORII | 2.506.120 |
| VENITURI IN AVANS | 44.923 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.329.747 |
| Capital subscris varsat | 40.200 |
| Cifra de afaceri neta | 21.430.314 |
| VENITURI TOTALE | 21.688.518 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.265.785 |
| Profitul brut | 422.733 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 273.409 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 254 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 199.321 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.035.094 |
| Stocuri | 81.369 |
| Creante | 1.131.503 |
| Casa si conturi la banci | 1.822.222 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.959 |
| DATORII | 2.176.906 |
| VENITURI IN AVANS | 20.130 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.056.338 |
| Cifra de afaceri neta | 18.993.541 |
| VENITURI TOTALE | 19.242.824 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.799.461 |
| Profitul brut | 443.363 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 205.837 |
| Numar mediu de salariati | 258 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.994.532 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.748.520 |
| Stocuri | 71.873 |
| Creante | 1.910.033 |
| Casa si conturi la banci | 766.614 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.390 |
| DATORII | 13.753.301 |
| VENITURI IN AVANS | 7.312 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.997.829 |
| Cifra de afaceri neta | 19.245.539 |
| VENITURI TOTALE | 19.771.814 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.215.577 |
| Profitul brut | 556.237 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 387.988 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 264 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.536.483 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.909.018 |
| Stocuri | 61.181 |
| Creante | 1.233.803 |
| Casa si conturi la banci | 1.614.034 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.704 |
| DATORII | 13.851.385 |
| VENITURI IN AVANS | 2.979 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.609.841 |
| Cifra de afaceri neta | 20.013.498 |
| VENITURI TOTALE | 20.936.386 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.927.324 |
| Profitul brut | 2.009.062 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.575.172 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 261 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 222.025 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.389.015 |
| Stocuri | 84.502 |
| Creante | 22.647.950 |
| Casa si conturi la banci | 656.563 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.249 |
| DATORII | 13.388.016 |
| VENITURI IN AVANS | 4.604 |
| PROVIZIOANE | 200.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.034.669 |
| Capital subscris varsat | 40.200 |
| Cifra de afaceri neta | 18.769.370 |
| VENITURI TOTALE | 20.077.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.184.095 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 106.244 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 184.794 |
| Numar mediu de salariati | 334 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.446.582 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.082.483 |
| Stocuri | 42.519 |
| Creante | 391.632 |
| Casa si conturi la banci | 648.332 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.065 |
| DATORII | 12.150.232 |
| VENITURI IN AVANS | 6.229 |
| PROVIZIOANE | 175.206 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.219.463 |
| Capital subscris varsat | 40.200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.397.289 |
| VENITURI TOTALE | 15.778.613 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.193.186 |
| Profitul brut | 585.427 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 418.618 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 332 |