CENTRIC IT SOLUTIONS ROMANIA SRL
| Denumire | CENTRIC IT SOLUTIONS ROMANIA SRL |
| CUI | 13575698 |
| Nr. Reg. Com. | J2013000720223 |
| EUID | ROONRC.J40/11177/2000 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-12-06 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CENTRIC INTERNATIONAL HOLDING BV | - | Olanda |
| WINKELMAN GUIDO FRANCISCUS | - | Regatul Țărilor de Jos |
| VAN WAAIJENBURG JOHANNES PETRUS EMMANUEL | - | Regatul Țărilor de Jos |
| VAN WAAIJENBURG JOHANNES PETRUS EMMANUEL | - | Regatul Țărilor de Jos |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 126 269 415 | 15 700 030 | 9 500 535 | 2 802 121 | 43 777 000 | 31 663 577 | 314 |
| 2024 | 130 876 531 | -11 970 441 | 8 898 160 | 2 270 663 | 26 688 603 | 15 963 547 | 368 |
| 2023 | 120 109 632 | 14 009 948 | 8 405 523 | 2 176 661 | 62 459 502 | 52 154 271 | 356 |
| 2022 | 97 664 231 | 11 828 335 | 6 190 787 | 2 235 490 | 44 697 791 | 38 144 323 | 351 |
| 2021 | 89 540 364 | 17 664 167 | 5 436 385 | 2 373 404 | 31 484 120 | 26 315 988 | 333 |
| 2020 | 80 383 817 | 18 689 568 | 5 037 309 | 1 759 181 | 31 481 876 | 25 973 671 | 312 |
| 2019 | 65 295 303 | 8 793 575 | 4 032 566 | 2 067 223 | 17 536 613 | 14 535 403 | 289 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises126 269 415 lei
-4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CENTRIC IT SOLUTIONS ROMANIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Iaşi , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CENTRIC IT SOLUTIONS ROMANIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CENTRIC IT SOLUTIONS ROMANIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CENTRIC IT SOLUTIONS ROMANIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.270.663 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.688.603 |
| Stocuri | 229 |
| Creante | 11.877.055 |
| Casa si conturi la banci | 14.811.319 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 682.632 |
| DATORII | 8.898.160 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 4.780.191 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.963.547 |
| Capital subscris varsat | 24.812.040 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 130.876.531 |
| VENITURI TOTALE | 131.185.877 |
| CHELTUIELI TOTALE | 140.274.138 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.088.261 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 11.970.441 |
| Numar mediu de salariati | 368 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.176.661 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 62.459.502 |
| Stocuri | 989 |
| Creante | 30.437.525 |
| Casa si conturi la banci | 32.020.988 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 767.281 |
| DATORII | 8.405.523 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 4.843.650 |
| CAPITALURI - TOTAL | 52.154.271 |
| Capital subscris varsat | 24.812.040 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 120.109.632 |
| VENITURI TOTALE | 121.149.953 |
| CHELTUIELI TOTALE | 105.189.655 |
| Profitul brut | 15.960.298 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.009.948 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 356 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.235.490 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.697.791 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 24.192.699 |
| Casa si conturi la banci | 20.505.092 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 858.487 |
| DATORII | 6.190.787 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 3.456.658 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.144.323 |
| Capital subscris varsat | 53.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 97.664.231 |
| VENITURI TOTALE | 98.499.547 |
| CHELTUIELI TOTALE | 85.131.004 |
| Profitul brut | 13.368.543 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.828.335 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 351 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.373.404 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.484.120 |
| Stocuri | 149 |
| Creante | 8.461.775 |
| Casa si conturi la banci | 23.022.196 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 668.969 |
| DATORII | 5.436.385 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 2.774.120 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.315.988 |
| Capital subscris varsat | 53.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 89.540.364 |
| VENITURI TOTALE | 91.005.497 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.948.708 |
| Profitul brut | 20.056.789 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.664.167 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 333 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.759.181 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.481.876 |
| Stocuri | 214 |
| Creante | 7.043.817 |
| Casa si conturi la banci | 24.437.845 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 636.766 |
| DATORII | 5.037.309 |
| VENITURI IN AVANS | 800.000 |
| PROVIZIOANE | 2.066.843 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.973.671 |
| Capital subscris varsat | 53.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 80.383.817 |
| VENITURI TOTALE | 80.811.665 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.449.524 |
| Profitul brut | 21.362.141 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 18.689.568 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 312 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.067.223 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.536.613 |
| Stocuri | 817 |
| Creante | 10.480.053 |
| Casa si conturi la banci | 7.055.743 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 678.961 |
| DATORII | 4.032.566 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 1.714.828 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.535.403 |
| Capital subscris varsat | 53.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 65.295.303 |
| VENITURI TOTALE | 65.636.347 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.402.326 |
| Profitul brut | 10.234.021 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.793.575 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 289 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.311.418 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.735.894 |
| Stocuri | 2.685 |
| Creante | 4.970.539 |
| Casa si conturi la banci | 9.762.670 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 631.908 |
| DATORII | 3.223.434 |
| VENITURI IN AVANS | 13.992 |
| PROVIZIOANE | 1.560.116 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.881.678 |
| Capital subscris varsat | 53.540 |
| Cifra de afaceri neta | 59.278.903 |
| VENITURI TOTALE | 59.398.361 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.473.653 |
| Profitul brut | 7.924.708 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.765.538 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 268 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.772.050 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.341.093 |
| Stocuri | 2.435 |
| Creante | 3.982.097 |
| Casa si conturi la banci | 7.356.561 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 588.172 |
| DATORII | 2.685.209 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 1.239.666 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.776.440 |
| Capital subscris varsat | 53.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 46.321.279 |
| VENITURI TOTALE | 46.747.332 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.974.845 |
| Profitul brut | 4.772.487 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.051.593 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 253 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.170.636 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.873.521 |
| Creante | 3.147.128 |
| Casa si conturi la banci | 8.726.393 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 246.333 |
| DATORII | 1.847.081 |
| VENITURI IN AVANS | 135.365 |
| PROVIZIOANE | 1.029.297 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.278.747 |
| Capital subscris varsat | 53.540 |
| Cifra de afaceri neta | 38.035.225 |
| VENITURI TOTALE | 40.158.625 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.541.775 |
| Profitul brut | 7.616.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.424.362 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 211 |