CEDY LIQUIDS LOGISTICS SRL – CUI 36682065
Pe scurt
CEDY LIQUIDS LOGISTICS SRL are CUI 36682065, număr de înregistrare J2016001972169 și sediul în Municipiul Craiova, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 5226 – Comerț cu amănuntul al produselor din tutun. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 39.502.892 lei, un profit net de 2.531.395 lei și un număr mediu de 52 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CEDY LIQUIDS LOGISTICS SRL |
| CUI | 36682065 |
| Nr. Reg. Com. | J2016001972169 |
| EUID | ROONRC.J2016001972169 |
| CAEN | 5226 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-10-27 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STANCIU SIMONA CRISTINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 502 892 | 2 531 395 | 37 615 775 | 39 665 177 | 7 350 719 | 10 351 947 | 52 |
| 2024 | 36 236 222 | 5 165 488 | 40 825 477 | 43 610 645 | 7 817 622 | 11 320 552 | 51 |
| 2023 | 31 440 816 | 1 454 778 | 32 355 656 | 31 782 095 | 6 174 447 | 6 655 064 | 50 |
| 2022 | 31 311 230 | 1 726 291 | 31 065 344 | 28 378 745 | 6 989 691 | 5 200 287 | 47 |
| 2021 | 27 396 785 | 1 747 194 | 16 194 795 | 11 122 163 | 6 789 749 | 2 373 942 | 48 |
| 2020 | 23 862 267 | 1 505 216 | 12 584 529 | 9 842 458 | 3 949 602 | 1 601 487 | 46 |
| 2019 | 22 392 891 | 937 816 | 7 702 561 | 3 965 816 | 3 861 335 | 944 903 | 40 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises39 502 892 lei
9%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CEDY LIQUIDS LOGISTICS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5226 Rev. 0 (echivalent: 5226 Rev. 1, 5226 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor din tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor din tutun |
| Cod CAEN principal | 52 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Dolj , domeniul 5226: Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (52), poziții apropiate de locul 35 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- COSCO SHIPPING LINES (ROMANIA) CO. LTD. SRL – locul 31, 62,35 mil. lei, Bucureşti
- MAERSK ROMANIA SRL – locul 31, 49,01 mil. lei, Bucureşti
- DISTRIB SRL – locul 31, 25,16 mil. lei, Braşov
- MEDITERANEAN SHIPPING AGENCY S.R.L. – locul 31, 20,33 mil. lei, Constanţa
- SRS LOGTRANS GROUP S.R.L. – locul 31, 13,79 mil. lei, Ilfov
- TRANSPORTES FILIP SRL – locul 31, 11,39 mil. lei, Cluj
- TEF SPEDITION S.R.L. – locul 31, 7,99 mil. lei, Vaslui
- YLY AGRO SPEDITION SRL – locul 31, 5,74 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CEDY LIQUIDS LOGISTICS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CEDY LIQUIDS LOGISTICS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CEDY LIQUIDS LOGISTICS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 43.610.645 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.817.622 |
| Stocuri | 549.211 |
| Creante | 6.526.513 |
| Casa si conturi la banci | 741.898 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 717.762 |
| DATORII | 40.825.477 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.320.552 |
| Capital subscris varsat | 1.240.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.236.222 |
| VENITURI TOTALE | 43.031.573 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.179.698 |
| Profitul brut | 5.851.875 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.165.488 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.782.095 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.174.447 |
| Stocuri | 551.533 |
| Creante | 5.309.579 |
| Casa si conturi la banci | 313.335 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.054.178 |
| DATORII | 32.355.656 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.655.064 |
| Capital subscris varsat | 1.240.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.440.816 |
| VENITURI TOTALE | 33.736.386 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.096.546 |
| Profitul brut | 1.639.840 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.454.778 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.378.745 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.989.691 |
| Stocuri | 441.837 |
| Creante | 6.046.821 |
| Casa si conturi la banci | 501.033 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 897.195 |
| DATORII | 31.065.344 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.200.287 |
| Capital subscris varsat | 1.240.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.311.230 |
| VENITURI TOTALE | 32.467.756 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.505.641 |
| Profitul brut | 1.962.115 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.726.291 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.122.163 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.789.749 |
| Stocuri | 447.230 |
| Creante | 4.901.615 |
| Casa si conturi la banci | 1.440.904 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 656.825 |
| DATORII | 16.194.795 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.373.942 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.396.785 |
| VENITURI TOTALE | 27.639.856 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.625.306 |
| Profitul brut | 2.014.550 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.747.194 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.842.458 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.949.602 |
| Stocuri | 87.323 |
| Creante | 3.276.709 |
| Casa si conturi la banci | 585.570 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 393.956 |
| DATORII | 12.584.529 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.601.487 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.862.267 |
| VENITURI TOTALE | 24.161.467 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.427.324 |
| Profitul brut | 1.734.143 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.505.216 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.965.816 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.861.335 |
| Stocuri | 74.558 |
| Creante | 3.531.467 |
| Casa si conturi la banci | 255.310 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 820.313 |
| DATORII | 7.702.561 |
| CAPITALURI - TOTAL | 944.903 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.392.891 |
| VENITURI TOTALE | 22.684.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.562.831 |
| Profitul brut | 1.121.451 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 937.816 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.492.902 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.136.976 |
| Stocuri | 62.848 |
| Creante | 2.899.277 |
| Casa si conturi la banci | 174.851 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 476.242 |
| DATORII | 4.512.368 |
| CAPITALURI - TOTAL | 593.752 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.696.045 |
| VENITURI TOTALE | 14.840.289 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.339.202 |
| Profitul brut | 501.087 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 418.042 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| Active imobilizate | 282.202 |
| Active circulante | 2.028.158 |
| Stocuri | 63.827 |
| Creante | 1.888.435 |
| Disponibilitati | 75.896 |
| Cheltuieli in avans | 321.037 |
| Datorii | 2.247.948 |
| Capitaluri proprii | 383.449 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 7.711.618 |
| Venituri totale | 7.796.029 |
| Cheltuieli totale | 7.343.994 |
| Profit brut | 452.035 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 378.757 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 591 |
| Active circulante | 11.147 |
| Creante | 10.000 |
| Disponibilitati | 1.147 |
| Datorii | 7.046 |
| Capitaluri proprii | 4.692 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 10.000 |
| Venituri totale | 10.000 |
| Cheltuieli totale | 6.208 |
| Profit brut | 3.792 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.692 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |