CEAN FILTRE S.R.L.
| Denumire | CEAN FILTRE S.R.L. |
| CUI | 32615594 |
| Nr. Reg. Com. | J02/1402/2013 |
| EUID | ROONRC.J2/1402/2013 |
| CAEN | 2829 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-12-23 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CEREGHINI ROBERTO | DISJUNCTE, DEPLINE FIIND EXERCITATE SEPARAT | Italia |
| GEMALĂ COSTEL-GABRIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 045 697 | 472 089 | 1 372 055 | — | — | — | 17 |
| 2024 | 3 301 453 | 852 640 | 1 244 077 | 541 783 | 1 599 615 | 898 026 | 18 |
| 2023 | 2 448 305 | 423 719 | 661 505 | 454 602 | 6 858 136 | 6 651 233 | 18 |
| 2022 | 2 082 106 | 143 462 | 581 273 | 413 239 | 6 934 004 | 6 765 970 | 14 |
| 2021 | 2 828 020 | 1 429 557 | 693 776 | 307 721 | 7 789 705 | 7 403 650 | 15 |
| 2020 | 2 184 774 | 982 068 | 680 247 | 309 891 | 6 864 864 | 6 494 966 | 15 |
| 2019 | 1 639 272 | 670 528 | 648 104 | 312 062 | 6 361 540 | 6 025 498 | 17 |
| 2018 | 1 955 250 | 856 818 | 549 836 | 312 605 | 5 592 201 | 5 354 970 | 18 |
| 2017 | 2 399 385 | 1 028 933 | 707 652 | 287 420 | 4 878 338 | 4 458 106 | 18 |
| 2016 | 2 916 222 | 1 759 969 | 269 322 | 263 | 3 698 232 | 3 429 173 | 19 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 045 697 lei
-8%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CEAN FILTRE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2829 Rev. 2 (echivalent: 2829 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 28 Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mașini, utilaje și echipamente n.c.a. |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Arad , domeniul 2829: Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CEAN FILTRE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CEAN FILTRE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CEAN FILTRE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 541.783 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.599.615 |
| Creante | 1.098.257 |
| Casa si conturi la banci | 501.358 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 705 |
| DATORII | 1.244.077 |
| CAPITALURI - TOTAL | 898.026 |
| Capital subscris varsat | 4.450 |
| Cifra de afaceri neta | 3.301.453 |
| VENITURI TOTALE | 3.373.412 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.423.062 |
| Profitul brut | 950.350 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 852.640 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 454.602 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.858.136 |
| Creante | 6.099.203 |
| Casa si conturi la banci | 758.933 |
| DATORII | 661.505 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.651.233 |
| Capital subscris varsat | 4.450 |
| Cifra de afaceri neta | 2.448.305 |
| VENITURI TOTALE | 2.481.734 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.034.756 |
| Profitul brut | 446.978 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 423.719 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 413.239 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.934.004 |
| Creante | 5.859.148 |
| Casa si conturi la banci | 1.074.856 |
| DATORII | 581.273 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.765.970 |
| Capital subscris varsat | 4.450 |
| Cifra de afaceri neta | 2.082.106 |
| VENITURI TOTALE | 2.264.659 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.102.822 |
| Profitul brut | 161.837 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 143.462 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 307.721 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.789.705 |
| Creante | 7.158.621 |
| Casa si conturi la banci | 631.084 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 693.776 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.403.650 |
| Capital subscris varsat | 4.450 |
| Cifra de afaceri neta | 2.828.020 |
| VENITURI TOTALE | 2.954.880 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.498.377 |
| Profitul brut | 1.456.503 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.429.557 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 309.891 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.864.864 |
| Creante | 6.778.008 |
| Casa si conturi la banci | 86.856 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 458 |
| DATORII | 680.247 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.494.966 |
| Capital subscris varsat | 4.450 |
| Cifra de afaceri neta | 2.184.774 |
| VENITURI TOTALE | 2.326.585 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.321.619 |
| Profitul brut | 1.004.966 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 982.068 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 312.062 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.361.540 |
| Creante | 6.239.602 |
| Casa si conturi la banci | 121.938 |
| DATORII | 648.104 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.025.498 |
| Capital subscris varsat | 4.450 |
| Cifra de afaceri neta | 1.639.272 |
| VENITURI TOTALE | 1.813.818 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.125.781 |
| Profitul brut | 688.037 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 670.528 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 312.605 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.592.201 |
| Stocuri | 64.767 |
| Creante | 5.169.095 |
| Casa si conturi la banci | 358.339 |
| DATORII | 549.836 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.354.970 |
| Capital subscris varsat | 4.450 |
| Cifra de afaceri neta | 1.955.250 |
| VENITURI TOTALE | 2.029.771 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.153.400 |
| Profitul brut | 876.371 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 856.818 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 287.420 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.878.338 |
| Stocuri | 34.279 |
| Creante | 4.765.502 |
| Casa si conturi la banci | 78.557 |
| DATORII | 707.652 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.458.106 |
| Capital subscris varsat | 4.450 |
| Cifra de afaceri neta | 2.399.385 |
| VENITURI TOTALE | 2.559.121 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.232.190 |
| Profitul brut | 1.326.931 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.028.933 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 263 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.698.232 |
| Stocuri | 192.854 |
| Creante | 3.460.630 |
| Casa si conturi la banci | 44.748 |
| DATORII | 269.322 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.429.173 |
| Capital subscris varsat | 4.450 |
| Cifra de afaceri neta | 2.916.222 |
| VENITURI TOTALE | 3.038.897 |
| CHELTUIELI TOTALE | 942.953 |
| Profitul brut | 2.095.944 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.759.969 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |